clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens SX1 - signalizace vybité baterie
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens SX1 - signalizace vybité baterie

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:17 pm    Předmět: Siemens SX1 - signalizace vybité baterie Odpovědět s citátem

Přeji dobrý večer především vlastníkům či stále aktivním uživatelům této legendy. Záležitost, která mě trápí možná není až tak důležitá, přesto mě ale zaujala a zdá se zajímavou. Chtěl bych se také dozvědět, jestli se s ní setkali i jiní uživatelé. Ve sbírce mám Siemens SX1 s nejnovějším firmarem - 15 - telefon se při vybíjející se baterii chová následovně - jednou vydá zvukovou signalizaci o vybité baterii, za chvilku podruhé a zároveň se vypne. Problém mám s tím, že mi přijde, že telefon indikuje vybitou baterii příliš pozdě a co je zajímavější, že vůbec nezobrazuje textovou signalizaci vybité baterie, jenom pípá. Je toto běžný jev, případně je někde náprava ? Děkuji Very Happy
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dvě SX1, obě s FW 15 a obě mi před vypnutím hlášku o vybité baterii zobrazí, a pokud je nedám na nabíječku, tak i víckrát. Problém může být v tom, že v telefonu může být aplikovaný patch, který má upozornění (hlášku) na vybitou baterii odstranit. Ale baterie na SX1 také slábnou, ztrácejí kapacitu (předpokládám, že ve fonu máš stejně jako já originál baterii), dokonce jsem zjistil, že bych jednu ze svých baterií musel "probudit" k životu delším pobytem na nabíječce... taj jestli to nemůže být slabou baterií, ale mě se to nestává, takže bych jako pravděpodobnější viděl jednoznačně první možnost.
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:34 am    Předmět: Re: Siemens SX1 - signalizace vybité baterie Odpovědět s citátem

Děkuji za příspěvek..... Má SX1 je kupovaná z nějakého firemního skladu jako nepoužívaná, takže si myslím, že tam o jejích možnostech (patchy) neměli ani ponětí..... Very Happy Ale určitě by to jinak možnost byla... Co se týče baterky, ta je originální, dokonce jsem si zde koupil druhou.... Nejspíše bych příčinu viděl ve firmwaru jako takovém, protože telefon se při každém vybíjení baterie zachová naprosto stejně.... Jak bylo výše popsáno, a textovou hlášku nezobrazí. Think Nebo, že by napětí pokleslo v jednu chvíli natolik, že by ji nestihl zobrazit?.....Možná by nám mohli pomoci další uživatelé SX1.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 6:02 pm    Předmět: Re: Siemens SX1 - signalizace vybité baterie Odpovědět s citátem

Opravdu by nikdo nevěděl ?........ Sad Já vím, že je to možná detail, ale ooravdu bych chtěl, aby se má SX1 chovala standardně Mr. Green
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maikl963
začátečník
začátečník

Založen: 08. 08. 2006
Příspěvky: 79

78.40 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co tak vyloučit softwarovou chybu? Zkusil bych trojhmat (* a # a zapni telefon) a když nic tak přeflashovat FW.
_________________
SX1 silver Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, MIO Patch ,150Mhz, 1GB MMC PQR - dead Crying or Very sad

Nokia n73 ME + 2GB FW.4.0750.31.2.1 + Hack - PsP Slim White FW 5.00 m33-6 + 8G
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 11:47 am    Předmět: Re: SX1 - signalizace vybité baterie Odpovědět s citátem

Tak jsem to provedl, ale chová se stejně, ovšem až nyní jsem si všiml jedné věci, totiž, že nezobrazuje ani textovou hlášku při připojení na nabíječku o nabíjení bateire, popřípadě o úplném dobití baterie. Asi to bude mít spolu souvislost, vůbec ten SX1 nezobrazuje žádné hlášky, týkající se baterie.... Je to zvláštní, jinak indikátor normálně funguje, stejně tak se hýbe při nabíjení. Jsem nucen připustit, že tam možná bude nějaký patch, ačkoliv telefon je údajně nový. Koneckonců ale tak vypadá. Měl by někdo nějaký tip, zda je to softwarová chyba, popř. jak zjistit, zda je tam patch. Přišel jsem i na řadu dalších věcí, které jsem nepostřehl - nezobrazuje se hláška o zamknuté klávesnici, otázka na zapnutí handsfree atd.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group