clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C25 silný šum při hovoru
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C25 silný šum při hovoru

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cavalliec
kolemjdoucí

Založen: 20. 07. 2010
Příspěvky: 15
Telefon: S45
206.50 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 12:13 pm    Předmět: C25 silný šum při hovoru Odpovědět s citátem

Dobrý den siemensmaniaci, nic jsem tady o tom nenašel, tak jsem vytvořil tento dotaz, doufám že vám na foru nezabírám místo. O co jde - manželka ma tenhle telefon - Siemens C25 - už přes deset let, jen měníme baterky, ale už se taky blbě shání, jinak je spokojená. Ale poslední dobou se ozývá silný šum při hovoru, že toho, komu volá skoro neslyší, předtím to nikdy nebylo a nebude to ani siti, protože podmínky jsou pořád stejný, dělá to asi 14 dní, možná něco odchází nebo jenom je tam bordel, ale je zase divné aby to bylo takhle z ničeho nic. Díky za pomoc, jsem rad, že jste, protože jsou to dobre telefony a zaslouži si, aby o ně byl pořád zájem. Chceme tu C25 spravit, ne vyhodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mal som kedysi C25 a bol som spokojný, dlho slúžil, a dal som ho známym a možno aj dnes by bol funkčný Think (je to jeden z najpodarenejších modelov, v danej dobe určite).
Čo sa týka šumu pri hovore, tak by sa vedeli vyjadriť viac technici, či servisáci,
je možné že odchádza aj mikrofón (ak dobre ale slabo počuje druhá strana).
Dnes mi dali na testovanie tiež C25, bol menený predný kryt, klávesnica taká, že nevidieť nič, len po pamäti, ale neviem ani, či je dobrý, lebo je batéria stará, vybitá. Ak by bolo treba pošlem Think , ale poštovné do ČR je dosť drahé, a tak hádam nájdeme nejaké riešenie Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cavalliec
kolemjdoucí

Založen: 20. 07. 2010
Příspěvky: 15
Telefon: S45
206.50 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:39 pm    Předmět: Re: C25 silný šum při hovoru Odpovědět s citátem

Dobrý večer stano.mania. Díky za tvůj příspěvek. No spolehlivý je, to je pravda. Však jak jsem psal jen měníme baterky a nejsou s ním problémy. Jen až ted tohle. Mluvili jsme o servisu ale našel jsem vás, tak jsem ještě chtěl počkat. No moná bude dobré ho tam dát, ale druhá strana hovoru si nestěžovala, že slyší špatně. Jenom žena slyší ten ruch, když volá a ptali se, co slyší, když oni nic. Kolik by tak mohl stát ten mikrofon? Možna přece bude jen zanešený, co myslíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som skusil vymenit reproduktor (sluchatko).
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Treba lepšie pretestovať, či nejde len o subjektívny pocit. Mnohé nové mobily majú kadejaké vylepšenia šumov (napr. SE ELM, ale čo som skúšal, radšej som ich odstavil - dá sa to cez servisné menu, lebo mi to pripadal ako zvuk robota Shocked )
Dokonca v mnohých zariadeniach imitujú šum, aby sa nezdalo, že hovor spadol d'oh!
Doporučujem volať z mobilu na iný na nejakú vzdialenosť a porovnať, či je to objektívne. AK je napr. hovor vo vlaku, či autobuse alebo zašumenej miestnosti, tak sú tu faktory nielen mikrofón, ale aj filtre a pod.
Ak by boli výsledky testov dobré, nechal by som to tak. AK nie, tak prísť na príčinu, ak druhá strana nepočuje dobre, je to mikrofón, resp. jeho zanesenie, vtedy by pomohlo vyčistenie mobilu (od prachu...) Think
Ak by bolo treba nový mikrofón, tak treba nájsť servis, ktorý ho má a najmä, nech neúčtuje za opravu veľkú sumu.
Na Slovensku - ak mám problém s hw mobilov - riešim to tak, že po dohode s mario_liptov mu to pošlem a ak sa dá, opraví (na 99 percent áno) a pošle mi to späť, dohoda je cez SZ Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cavalliec
kolemjdoucí

Založen: 20. 07. 2010
Příspěvky: 15
Telefon: S45
206.50 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:38 pm    Předmět: Re: C25 silný šum při hovoru Odpovědět s citátem

Díky mario.liptov a stano.mania. Jste hodní, že se tady tím zabýváte. No myslím, že bude vážně nějak porouchán, poněvadž jsme neměli v tomto problémy. Jak jsem psal, je to tak 14 dní. Ten šum tam byl asi vždy, to ano. Ale až v poslední době je takto intenzivní. Myslím si opravdu, že se tam něco stalo. A jestli to dělá sluchátko nebo mikrofon nevím. Spíš asi sluchátko, jak psal mario.liptov protože ten, s kým volám si nestěžuje na šum. Ale ještě to zkusím a napíšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že mario_liptov by mohol mať aj nejaký funkčný mikrofón alebo aj reproduktor (ak treba, tak ten C25, o ktorom som písal v úvode, môže byť aj na náhradné diely) Angel Ale predpokladám, že sa nájde riešenie aj v Tvojej blízkosti Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cavalliec
kolemjdoucí

Založen: 20. 07. 2010
Příspěvky: 15
Telefon: S45
206.50 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 9:23 pm    Předmět: Re: C25 silný šum při hovoru Odpovědět s citátem

Tak Vás znovu zdravím. C25 měla opravdu prý zlý reproduktor. A nemělo cenu to opravovat, mrzelo mě to. Ale zůstali jsme věrní a žena má teď C55. Vyhovuje jí. Až bude problém, tak napíšu znovu. Siemens je dobrý a budeme jej stále používat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group