clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S68- Fullflash
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S68- Fullflash
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 bitkar: Vážím si tvé nabídky, ale ať s tím nemáš komplikace. Hlavně pokud ten telefon používáš, bylo by docela nepříjemné se s tím tak mordovat. Teď se chystám zkusit jeden pokus, pak napíšu, jak to dopadlo.

Jinak mně těch víc ikon taky nechybí, jenom jsem to nečekal, protože při čtení recenze na mobilmanii měl jejich kousek 12 ikon. Je ale fakt, že ty ostatní 3 byly v podstatě zbytečné. Wink

EDIT: Tak nevím, zda je tu ve fóru nějaký podobný postup, já jsem ho nenašel. Týká se to řešení, jak nahrát cizí fullflash do telefonů s bootcore x85, což Papua utils v možnosti Conversion Fullflash nenabízí. Vyřešit se to dá tak, že pokud máte v Papua uložené své kódy, tak je možno zvolit tlačítko Recalc Fullflash, vybrat cizí zálohu, Papua tam nacpe vaše kódy (čili přepíše ty důležité bloky v eeprom) a tuto zálohu můžete nahrát třeba V_KLayem bez nutnosti odblokování.

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sberatel
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 11. 2009
Příspěvky: 407
Bydliště: Pardubice

1961.18 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koc.pet napsal:
2 Sberatel: Dík za nabídku, včera jsem našel nějakou zálohu na nějakých ruských stránkách, tak kdyby to nešlo, tak tě požádám. Ve večerních hodinách dodám to schéma. Wink

Jinak nevíte někdo, co udělá telefon, když v papua použiju tlačítko Recacl Fullflash v kartě Convert? Nerad bych si odrovnal telefon...

EDIT: Tak včera večer mně SM nešla, takže to přidám teď. Použil jsem kabel, ze kterého vystupovalo 7 drátků (s kablem, z něhož vystupovaly pouze 3 dráty, to nešlo- mobil po zapojení vždy okamžitě vypl). Odtud jsem zapojil 3 vodiče, tedy Tx, Rx a GND. Obecně řečeno, použil jsem metodu pokus- omyl.


[/img]


Díky po víkendu pošlu slíbené

_________________
Koupím telefon, který nemám. Náhradní díly, krabice a příslušenství a to v jakém koli stavu.

MOBILNÍ SBÍRKA
jméno: siemens
heslo: siemens
http://sberatelsiemens.rajce.net/Sbirka_Siemens

TELEFONY NA PRODEJ
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=389287#389287
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group