clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Master code Siemens sx1
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Master code Siemens sx1

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
naztam
kolemjdoucí

Založen: 17. 04. 2010
Příspěvky: 1

16.20 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 10:34 pm    Předmět: Master code Siemens sx1 Odpovědět s citátem

Hi, first of all, sorry for the language, I am using the google translator!
I tell you. I have a siemens SX1, and I have been blocked. The phone asks me the master code and do not know how to get it. I tried the program around here, the GetMaster, but I can not get the data requested by the program to get the code. Can anyone help me?
Greetings and thanks!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hi , unlock SX1 is not easy , you must use service cable DCA-510 (no DCA-540 as on flash SX1)


but is two diferent kinds of SX1 , one is it possible to unlock and 2nd that is no possible

here is link to you
how to unlock SX1+translate.google.com Smile

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 1:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

You may also try this method (copy the following /quoted/ text to google translator and translate it directly to your language):
Doctorw napsal:
Mně na kod přistroje funguje návod, jak je na na oslik.ru, v anglicky sekci a nazev tematu SX 1 Mastercode / Telefoncode.

Je to bez rozebíraní telefonu. Vlastně tím docílíte, že budete moci znovu zadávat kód přistoje kolikrat budete chtit a určitě si vzpomenete, co vlastně jste měli za kod ( ja na 30 pokus Very Happy ). Nyní mě telefon po půl roce funguje. (Bylo by to dřív, ale mam novou desku s blbým testpointem a tak jsem nemohl využít návod co je zde na siemensmanii)
Vlastně jedině nevýhoda je, že musíte mít kabel na seriový port a nebo DCA-510


Pokud se Vám to nechce hledat , tak jsem Vám diskuzi shrnul a přepsal do češtiny.

Zkuste spustit SiemensServiceProfiler
http://download.siemens-club.org/files/Siemens_Service_Profiler.rar
Mně program běžel hned, ale používám Windows Vista.


Z reakcí v diskuzi jsem usoudil že u XPéček pravděpodobně musíte spustit program následujícím způsobem (nemám k dispozici Xp, tak jsem nemohl ověřit)
-Použijte microsoft applocale a nahrajte SSP vybráním ruského jazyka (p y c c k n n).

Pokud program stále nepůjde spustit (hlásí chybu, že chybí ocx) tak si stáhněte toto http://www.zgsyhlzz.com/siediyer/Tools/PC/OcxCtrl.rar a naistalujte

Postup
1. Vypněte telefon a připojte jej k počítači.
2. Spuste program a vyberte správný com port
3. Kliknětě na read from Phone a počkejte až se v levém dolním rohu objeví scanning a po-té stiskněte červené tlačítko telefonu
4. Klikejte na add Setting dokud se Vám nevytvoří 56
5. Nikde nic nezašktávejte.
6. Klikněte na Write to phone a a počkejte až se v levém dolním rohu objeví scanning a po-té stiskněte červené tlačítko telefonu.
7. Hotovo - Nyní si můžete zadávat kod přistroje kolikrát chcete. (kod je většinou 5ti místný, tak to máte jenom 99999 možností na vyzkoušeníVery Happy )

It may be very useful especially if you approximately know your phone code or if you do not want to disassemble the phone.
It is from this topic Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=10307&postdays=0&postorder=asc&start=60
One guy wrote to that topic that he has succesfully unlocked his SX1 by this method, but my attempt to unlock my SX1 was not succesful, so I hope you will be as happy as the successful one Smile .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group