clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EL71 bez života
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EL71 bez života

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
panda16
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2012
Příspěvky: 3

39.96 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 11:17 am    Předmět: EL71 bez života Odpovědět s citátem

Mam takyto problem. Mam moju EL71tku 4 roky v sufliku uplne mrtvu a rozhodol som sa ze ju dam dokopy. problem je v tom ze nejde zapnut, pripojim ho k nabijacke a to sa zacne nabijat jak sa jej chce, pripoji sa ale len na cca 5 sekund a vypne. Ked ho pripojim k dátovemu kablu k PC nejde vobec sa nepripoji. neviete mi pomoct? dakujem pekne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl bych to na mrtvou baterku Think , obzvlášť pokud před těma 4 lety ELko normálně fungovalo. Ta baterka taky asi nebude úplně plochá jako za mlada, ale lehce vypouklá, nemám pravdu?
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
panda16
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2012
Příspěvky: 3

39.96 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je rovna teda aspon sa mi zda byt uplne v pohode, zase ono isiel len uz vtedy blbol a na dozvukoch mi padol na zem a od vtedy nic. Sa mi zda z evtedy mi uz troska blbo tlacitko zapinania. Dal som ho opravit len uz mi to nikto nechcel urobit lebo nikto na to nemal veci a tusim mi povedali ze je chyba v softweri ale ci to je pravda neviem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda, že to vyboulení není tak výrazné a bez možnosti přímého porovnání s normálem nemusí být patrné. Ale mám tady telefon, která se chová stejně jako popisuješ - nejde zapnout, max. tak umrlecky pípne a když ho dám na nabíječku tak se rozsvítí a nabíjí asi 5 sec. Když do něj ale dám jinou baterku, normálně funguje Smile .
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
panda16
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2012
Příspěvky: 3

39.96 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak prosim ta skusim ze je zla baterka? len kuoit novu a modlit sa ze to bude v tom? Very Happy
a cisto teoreticky, co ak to v tej baterke nie je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já bych zašel do obchodu a tam to vyzkoušel a koupil pokud pojede Very Happy , nemyslím si že by s tím někde mohli mít problém Think . Akorát záleží na tom odkud jsi... možná by se i tady na SM našel někdo z okolí kdo má živé ELko a baterku by mohl půjčit Smile ... a pokud by to nebylo baterkou tak asi odešlo něco HW Confused
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V baterii může být menší napětí než je takové, aby šla nabít (a nemusí být nafouklá). Přes zdroj zkus baterii oživit. Mně se osvědčilo nastavit si zdroj na 6V a podržet na baterce pár vteřin. Více o oživení baterie je Arrow zde
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2012 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď možná napíšu úplnou blbost, ale podle mého tenhle případ není až tak o napětí jako o ztracené kapacitě... Think ... ta baterka se v zásadě nabít chce, ale její kapacita stačí s bídou na to, aby na 5 sec rozsvítila telefon. Něco podobného se mi stalo i s jednou aku pro x35 - i po několikahodinovém nabíjení se při pokusu zapnout mobil zmohla akorát na hlášku "Vybitá baterie, prosím nabít".
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group