clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SIEMENS SXG75 NENAJDE SÍŤ
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SIEMENS SXG75 NENAJDE SÍŤ

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:24 pm    Předmět: SIEMENS SXG75 NENAJDE SÍŤ Odpovědět s citátem

Po delší odmlce se opět obracím na všechny kdo máte podobnou zkušenost se SIEMENSEM SXG75.

Telefon jsem asi měsíc nepoužíval a teď když jsem ho zapnul tak mi píše
na displeji "NENÍ SÍŤ" mezi tím tam občas naskočí "HLEDÁM" a pak zase "NENÍ SÍŤ" a tak pořád dokola Sad když zkusím dát vyhledat SÍŤ ručně tak mi to napíše "NEBYLA NALEZENA ŽÁDNÁ SÍŤ SEZNAM OPERÁTORŮ JE PRÁZDNÝ"

Zkusil jsem SIM karty O2;T-mobile i Vodafonu a výsledek pořád stejný,
pak se mi 2x stalo ze signál naběhl ale během 30 vteřin zase zmizel.

Nejdřív jsem zkusil znovu nahrát soubor "NVItems" ale výsledek byl pořád stejný, telefon jsem zazálohoval a zkusil přehrát FW měl jsem tam 26 tak jsem to přehrál zase 26 ale žádný výsledek, zkusil jsem se vrátit k 22 ale ani po tomto přeinstalování se nic nezměnilo, prohledával jsem zdejší forum, ale nic jsem nenašel, je možné že tu odpověď je a já ji přehlédl.

Vlastně jednu věc jsem našel a to zadat šest 000000 a dát vytočit pak zadat Network-Domain Preference a pak jsem zkusil zadat všechny tři volby, ale opět ani toto nepomohlo Sad

Ještě jsem zkusil nechat telefon 24 hodin bez baterky zda třeba to
nepomůže, ale ani tento pokus nevyšel.

Pokud máte někdo radu jak moje SXG oživit aby ještě nemuselo do
mobilního nebíčka tak budu všem moc vděčný za každou vaši radu a typ.

Přidávám ofocený displej telefonu.

PŘEDEM MOC DĚKUJI ZA POMOC

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SXG je telefon nekonečných možností, nicméně z toho co píšeš vyplývá že hledá síť, alespoň se snaží hledat, což mě přivádí k názoru že jde o HW problém - nějakým způsobem narušenou anténu.
Byl ten telefon rozebírán? Nebo nenarazil třeba na zem tvrději než by bylo zdrávo?

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V úvodu děkuji za odpověď.

Telefon ležel v pouzdru na poličce od poslední doby kdy byl plně funkční,
takže žádnou ránu nedostal i když netvrdím že mi někdy v minulosti
neupadl, ale vždy byl v pouzdru takže vždy ten náraz dostalo pouzdro.
Telefon jsem ještě včera večer zkusil rozdělat a podívat se i na tu anténu
zda tam není nějaká oxidace v přechodu mezi základní deskou a anténou,
ale všechno bylo čisté, trochu jsem to preventivně očistil, ale stále se nic nezměnilo, kdysi se mě stalo že mi přestala fungovat anténa u C35 a
tam očištění pomohlo, ale tentokrát to bylo bez pozitivního výsledku.
Proto prosím o další rady, zkušenosti a nápady jak telefon zprovoznit.
Jinak teď jako náhradu používám SIEMENS S75.




NoviS napsal:
SXG je telefon nekonečných možností, nicméně z toho co píšeš vyplývá že hledá síť, alespoň se snaží hledat, což mě přivádí k názoru že jde o HW problém - nějakým způsobem narušenou anténu.
Byl ten telefon rozebírán? Nebo nenarazil třeba na zem tvrději než by bylo zdrávo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé. Stejně si ale myslím, že je to HW záležitost. SW problém se síti vypadá jinak, v takovém případě telefon hlásí něco jako "Služba omezena" a dále nehledá. Možná by stálo za to vyzkoušet jestli nenajde signál někde pod BTSkou Think .

Ještě mě napadá jedna věc - nemáš náhodou částečně utržený od desky konetktor pro externí anténu Question Tuhle IMHO zcela zbytečnou součástku, primárně fungující jako lapač bordelu a sekundárně jako hyzdič designu, se mi v jeden mimořádný okamžik (kdy hvězdy asi nebyly v té správné konstelaci pro bezproblémový průběh rozborky SXG Mr.Purple ) podařilo od desky ulomit... což, jak se poté ukázalo, zapříčinilo problém nikoli nepodobný tomu tvému.

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za další typ, až budu mít chvilku tak telefon ještě jednou rozdělám
a kouknu se na to znovu a pak dám vědět jaký je výsledek.
Pokud má někdo ještě nějaký další tip tak budu rád za další
nápady.

NoviS napsal:
Zajímavé. Stejně si ale myslím, že je to HW záležitost. SW problém se síti vypadá jinak, v takovém případě telefon hlásí něco jako "Služba omezena" a dále nehledá. Možná by stálo za to vyzkoušet jestli nenajde signál někde pod BTSkou Think .

Ještě mě napadá jedna věc - nemáš náhodou částečně utržený od desky konetktor pro externí anténu Question Tuhle IMHO zcela zbytečnou součástku, primárně fungující jako lapač bordelu a sekundárně jako hyzdič designu, se mi v jeden mimořádný okamžik (kdy hvězdy asi nebyly v té správné konstelaci pro bezproblémový průběh rozborky SXG Mr.Purple ) podařilo od desky ulomit... což, jak se poté ukázalo, zapříčinilo problém nikoli nepodobný tomu tvému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group