clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Bulvár: Siemens CF65 - Nástroj NASA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Bulvár: Siemens CF65 - Nástroj NASA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Bulvár - Informace z tajných zdrojů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 7:12 am    Předmět: Re: dfgsdg Odpovědět s citátem

ahkdfsjk(skoda podpisu) napsal:
Neviem aky ma podobny, kretensky ladeny clanok vobec zmysel... Autor je pravdepodobne zavisly na drogach a zaroven nim lomcuje puberta. Inak sa to neda vysvetlit. Len tak dalej.


Vidim,ze si jeden z tych,ktori to asi cele nepochopili..ale aj negativne reakcie su reakcie

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 8:20 am    Předmět: Re: dhfghdf Odpovědět s citátem

sdgshafs napsal:
A ako si tak citam reakcie, ludom sa to aj celkom pozdava, akurat uvazujem preco sa dnesny clovek nazyva 2x rozumny...

Člověk se nazývá rozumný třeba proto, že se umí podepsat (třeba pod svůj názor).
Asi jsi (jako mnoho dalších) nečetl dovětek pod článkem, který napovídá, že jde o fikci, pro pobavení. Potom je Tvůj dotaz po smyslu článku stejný, jako byses ptal, jaký smysl měl časopis Dikobraz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si to sice nepamatuju ale nebyl ten slavnej Dikobraz plnej komunistuicke propagandy? Sami proletari a proradni kapitaliste? Myslim, ze smysl dikobrazu byl docela jasnej... Smile T
aky se divim, proc si clovek rika rozumny, kdyz ctu ty nektery podpisy a nazory... Nechapu, proc se nekdo rozciluje kvuli clanku, kterej se mu nezda vtipnej. Napis taky neco, ahkdfsjk... A sdgshafs muze taky neco vytvorit, my vam na to taky rekneme nas nazor...

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pajas
pisatel
pisatel

Založen: 18. 06. 2004
Příspěvky: 266
Bydliště: nejpěknější dědina ŽELETICE

771.24 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až bude na trhu,tak ho koupím,ale musí mít optický zoom na foťáku aspoň jak hobleův teleskop Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
6teghdfsgdf
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 7:47 pm    Předmět: ewrctrehvyrt Odpovědět s citátem

Romulus potom nieje podla svojich slov rozumny kedze sa podpisal rovanko nezmyselnym pseudonymom ako ja a 100% ostatnych, ale urcity druh logiky je mu zaiste vlastny.

Dalej, citam siemansmaniu a nie dikobraz (alebo nieco rovnako hlupo/nasilne vtipne), a podobne clanky tu NEMAJU co hladat. Je mi luto ze to musim vysvetlovat lebo opat logika autorov je na nespravnej ceste a domnievaju sa ze ak by som si precital dovetok v ktorom sa pise ze tu budu zverejnovane hovadiny nebudu mi vadit, dokonca ich nemem pravo kritizovat kedze ich humor na urovni 14 rocneho fagana je nieco mimoriadne. Ano, viem ze ste ohlasili: budu tu vylevy, ani vtipne, ani poucne a nesie to meno bulvar. Narozdiel od 50 % citatelov som to pochopil uz pri nazve. + Pokial nechcete kritiku, zruste forum.
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kritiku, klidně, ale slušně a neurážlivě. Stačí přece napsat "mně se tahle rubrika nelíbí" a není potřeba někoho obviňovat ze závislosti na drogách. Takhle by se homo sapiens vyjadřovat nemusel...
A nepodepsal jsem se podobně nesmyslným způsobem. Mám zde několik měsíců registrovanou přezdívku, pod kterou píši všechny své příspěvky a v uživatelském profilu na sebe mám kontakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2004 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rubrika "Bulvár" je opravdu jen okrajová a pro pobavení "většiny" čtenářů. Vždy tu bude skupina čtenářů, které se to líbit nebude a o tom je celé lidstvo - jedni jsou pro, druzí proti. Kritizovat můžeš a i za kritiku jsme rádi, ale ne hrubým způsobem prosím. Nechceme mít z našeho diskusního fóra něco podobné, jako má MobilMania, kde si lidi nadávají a potom je to spíše snůška sprostých slov než diskuse k tématu. Pokud "bulvár" a články s humorem 14-ti letých "faganů" nechceš číst, stačí když na ně nebudeš klikat...To je má rada. Víc Ti neporadím.

Zustaň nám dál věrný a prima den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
djmartyn
všeználek
všeználek

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 666
Bydliště: Bohumín

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2004 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro ty dva ******* co se podepisujou prostredni pismennou radou: clanek splnis svuj ucel, pobavil drtivou vetsinu ctenaru, takze vase blbe kecy nas nemusi zajimat. Ze zrovna vy jste 2x rozumni, tak to fakt nevim nevim
_________________
Siemens S6>Siemens C35i>Siemens MT 50>Siemens A55>Siemens MC60>SIEMENS CX 65->SERVIS->Siemens c35i+Siemens A36-> + Siemens CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Soukynek
badatel
badatel

Založen: 01. 07. 2004
Příspěvky: 147
Bydliště: Třebíč

262.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2004 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Lidi, až ten mobil bvyjde, tak ho zaručeně chci! Ještě by mě zajímalo pár technických parametrů - třeba jako - jakej to má procesor a tak. Jo a ještě pro ty nedůvěřivce - 4D prostor je určenej 4ma rozměrama - osou x,y,z a časem. Ale s tím už přišel myslím pan Einstein. Takže to znamená, že čím dýl tu hru hraješ tím víc jsi ve 4D prostoru. A koneckonců - jestliže vesmír nikde nekončí tak co víte co je tohle vlastně za prostor... Dancing Twisted Evil
_________________
Nevzdávej to!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nosferatu
pisatel
pisatel

Založen: 20. 08. 2004
Příspěvky: 231
Bydliště: Praha 8

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2004 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yeah, that´s damn cool. Applause Applause Applause
_________________
De mortuis nil nisi bene. Pray ......... i o Siemensu



Phil. Savy -> C55 -> CSL65 fw. 50 & MasterPatch +

M75 fw. 13 & MasterPatch + RS MMC 32 MB + RS MMC DV 256 MB + RS MMC DV 1 024 MB

und DCA-510, HHS-550, IMS-700, IFL-600, FCT-700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pechi
táta fóra
táta fóra

Založen: 16. 08. 2004
Příspěvky: 1482
Bydliště: Brno - Vinohrady, Mutěnická 9

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2004 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2anonym co se prezentoval jako 6teghdfsgdf : Ikdyž je mi 20 let, i já přiznávám, že tu a tam mám myšlení čtrnáctiletého puberťáka. Nicméně asi nebudu sám, to každej chlap wink Ale smysl tohoto tématu jsem pochopil naprosto dokonale, a jsem si naprosto jistý že stejně tak i všichni ostatní kteří se umí nějak rozumně podepsat. Ke způsobu Tvojí kritiky se myslím ani nemá cenu dále vyjadřovat, mluví sama za sebe. Ale uvědom si že jsi v tom sám, napadlo Tě, že by ta chybička třeba mohla být v Tobě...? Think
_________________
I´ll face it with a grin, never givin´ in, on with a show ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2004 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych tuhle diskusi shrnul drobnou poznámkou... Internet je skvělé informační medium tím, že můžu kliknout jen na to, co mně zajímá. Nevidím jediný důvod, proč kritizovat, že je zde i něco, co zrovná "Já" nechci. Narozdíl od televize, kde mi třeba vadí estrády typu Gogo šou a kde mi nezbývá moc možností jiné volby, tady tato rubrika nezabírá žádné místo ostatním. Nechte ji prosím žít, dokud má své čtenáře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pechi
táta fóra
táta fóra

Založen: 16. 08. 2004
Příspěvky: 1482
Bydliště: Brno - Vinohrady, Mutěnická 9

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2004 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím že výstižněji už to napsat nešlo, teď jen musíme doufat že si Tvou radu vezmou k srdci všichni anonymní kritici a věční rejpalové, a to by pak teprv bylo krásně na SM... wink
_________________
I´ll face it with a grin, never givin´ in, on with a show ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krehy
badatel
badatel

Založen: 05. 10. 2004
Příspěvky: 186
Bydliště: Vyškov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se článek líbil. Až příště poletím na návštěvu do mlhoviny M43, nezapomenu si pod skafandr nabalit toho Siemense. Nevíte jestli má i GPS ve 4D? Do vesmíru by se to docela hodilo.
_________________
C65->SXone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2005 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele vy jsete tady asi docela pozadu ne ja ho mam doma tata je kosmonaut a nosi mi takovyhle blbosti normalne domu VERTE MI MLUVIM CISTOU PRAVDU!
_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Bulvár - Informace z tajných zdrojů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group