clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Klub SiemensManiaků je tu - první klub v ČR!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Klub SiemensManiaků je tu - první klub v ČR!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2004 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nelíbí se mi, že po registraci do klubu příjdu o honosný titul "ostřílený diskusník". Evil or Very Mad
Uvítal bych jeho zachování pod označením člen klubu. Shame on you
Návrat nahoru
uku
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 100

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2004 8:58 am    Předmět: Hurá Odpovědět s citátem

už jsem členem... Applause Díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2004 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Nelíbí se mi, že po registraci do klubu příjdu o honosný titul "ostřílený diskusník". Evil or Very Mad
Uvítal bych jeho zachování pod označením člen klubu. Shame on you


S tímto názorem nelze než souhlasit (nechci se rovněž podepisovat, ať mi nepřející nenadávají). Embarassed

Označení "ostřílený diskusník" ap. nelze jen tak opustit.

Všimněte si redaktoři, že skoro nikdo z více dopisujících to neudělal.

Bylo to smyslem vaší aktivity? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2004 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná odezva - pročpak to ? Confused
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2004 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak odezva, na ty označení... Fórum, phpBB neumožňuje nějak jednoduše udělat obě označení a označení "člen klubu" dává stránkám informaci o tom, kdo je členem a zpřístupňuje mu tak současné i připravované on-line služby serveru.
Připravujeme zcela přepracovaný systém hodnocení uživatelů, který již bude zohledňovat činnost na celé SiemensManii, tedy nejen na fóru. Vaši kritiku beru v úvahu a nový systém již nebude vzájemně vylučovat označení člena klubu a označení podle aktivity návštěvníka.

BTW: překvapuje mně, že si na označení stěžuje Anonym, tj. někdo, kdo stejně žádné označení nemá... ale to je detail...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2004 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ke klubu ještě jednou.
Nějaký nepozorný lehkomyslník odeslal platbu členského příspěvku s variabilním symbolem "9". Tuto platbu nemáme jak přiřadit k odesílateli. Podívejte se Ti, kdo marně čekáte na aktivaci členství, zda se nejedná právě o Vaši platbu. Pokud ano, zašlete mi na e-mail informace o čísle účtu ze kterého jste platbu odesílali a datum platby pro kontrolu a k tomu uveďte správný variabilní symbol, který najdete na stránce se svým členským profilem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2004 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Tak odezva, na ty označení... Fórum, phpBB neumožňuje nějak jednoduše udělat obě označení a označení "člen klubu" dává stránkám informaci o tom, kdo je členem a zpřístupňuje mu tak současné i připravované on-line služby serveru.
Připravujeme zcela přepracovaný systém hodnocení uživatelů, který již bude zohledňovat činnost na celé SiemensManii, tedy nejen na fóru. Vaši kritiku beru v úvahu a nový systém již nebude vzájemně vylučovat označení člena klubu a označení podle aktivity návštěvníka.

BTW: překvapuje mně, že si na označení stěžuje Anonym, tj. někdo, kdo stejně žádné označení nemá... ale to je detail...


Třeba je to někdo, kdo označení má, ale má důvod, aby se vyjímečně nepřihlásil wink
Návrat nahoru
slideman
badatel
badatel

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 124

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2004 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi a co ta dobírka??Objednal jsem si to před měsícem a nic. A pak zase a zase nic a teď zase a čekám, že zase nic nebude..
_________________
SIEMENS CX65 (FW 5-> 8-> 12-> 12SE-> 14-> 16 neofic. -> 25 -> 36 -> 25 -> 43 ->50:-) + systémové a vlastní grafické patche-BEJVÁVALO

NYNÍ SIEMENS SX1(v opravě), takže záložák MT50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
hamsa
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 328
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2004 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel jsem se zeptat jestli uz nekomu neco ze siemensmanie doslo?Zaregistrovany jsem hned od zacatku ale zatim ani tuk.
_________________
C35 -> S45 -> S45i -> S55 ->S65
Pak mi ho nejaky ha**l ukradl a ja po krachu siemensu prebehl k SE. Ted vlatnim K750i preflashovanou na W800i s prekopanou grafikou a spoustou uzitecnych patchu.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pechi
táta fóra
táta fóra

Založen: 16. 08. 2004
Příspěvky: 1482
Bydliště: Brno - Vinohrady, Mutěnická 9

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2004 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Anonym: A není Ti to trochu trapné...? Mě to přijde dost zbabělé, celou dobu sem píšeš, vylepšuješ si to svoje hodnocení o které Ti tak jde, ale když máš veřejně napsat svůj názor, radši zvolíš anonym. Vždyť je to jen Tvůj názor, za ten Ti tady nikdo hlavu neutrhne Not talking A to hodnocení je stejně neobjektivní, absolutně o ničem nevypovídá. Někteří lidé ho maximálně mohou používat k tomu aby se chlubili, že... wink
_________________
I´ll face it with a grin, never givin´ in, on with a show ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stefi
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 468
Bydliště: Slavičín (prdel cca 35km od Zlina)

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2004 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz probehlo to scitani "lidu"? Muzu znat vysledky????
Tedy pokud jsou.

_________________
Zadny uceny z nebe nespadl



N5110=>N3310=>N3310blue light => Bosch GSM-COM607=>N3210=>CX65-Fw12=>Fw16=>Fw12=>Fw16=>FW25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hamsa
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 328
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2004 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne.Hodnoceni byla dobra vec.Ale ostrileneho diskuznika si muzes udelat za chvili,kdyz si kliknes do kazde diskuze a napises tam nejakou kravinu.Myslim ze ti kteri svymi prizpevky nekomu pomohly nebo neco duleziteho sdelili jsou tady na foru znami uz jen pod nickem a nemusi u toho ani mit napsane hodnoceni.Je to spise jen jako spestreni.
_________________
C35 -> S45 -> S45i -> S55 ->S65
Pak mi ho nejaky ha**l ukradl a ja po krachu siemensu prebehl k SE. Ted vlatnim K750i preflashovanou na W800i s prekopanou grafikou a spoustou uzitecnych patchu.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pechi
táta fóra
táta fóra

Založen: 16. 08. 2004
Příspěvky: 1482
Bydliště: Brno - Vinohrady, Mutěnická 9

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2004 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2hamsa: Přesně tak jsem to myslel. To hodnocení má charakter odznaku za účast, ale přesto se najdou jedinci kteří to zjevně nepochopili... Think
_________________
I´ll face it with a grin, never givin´ in, on with a show ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukaskon
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2004 9:14 pm    Předmět: Uvítací balíček ??? Odpovědět s citátem

Jsem si jist, že jsem se registroval jako jeden z prvních a také hned jsem odeslal platbu, přesto mi stále nedošel uvítací balíček ani členská karta. Čím to bude??? Během pár dnů se budu stěhovat a změním adresu, co pak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2004 10:33 pm    Předmět: Re: Uvítací balíček ??? Odpovědět s citátem

Lukaskon napsal:
Jsem si jist, že jsem se registroval jako jeden z prvních a také hned jsem odeslal platbu, přesto mi stále nedošel uvítací balíček ani členská karta. Čím to bude??? Během pár dnů se budu stěhovat a změním adresu, co pak?

Pokud změníš adresu, stačí ji změnit v registračním formuláři a my ji hned vezmeme na vědomí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group