clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Update firmware x65 pomocí x65flasher
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Update firmware x65 pomocí x65flasher
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magmagnus napsal:
Lasky to všechno cos mě poslal jsem si přečetl ve fóru už před tím, kdyby tam bylo napsané to o co mě jde tak bych nikoho neotravoval. Já vím že jsi ze mně už na prášky ale ještě jednou to prosím zkus.

px65v3 musím otevří v telefonu nebo v nějakém programu nebo v čem??? d'oh!


Keď som ti odpovedal na prášky som nebol, ale teraz keď čítam ďalšiu tvoju otázku už som. Rolling Eyes Keď je to raz java aplikácia tak ju asi nebudeš púšťať v.... do certa ani neviem vymyslieť niečo blbé. Brick wall

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě doplním hanniho, musíš ji nahrát do samostatného adresáře, ostatně jako každoujinou java aplikaci, jinak ji nespustíš!!!
_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
magmagnus
kolemjdoucí

Založen: 16. 12. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lasky napsal:
magmagnus napsal:
Lasky to všechno cos mě poslal jsem si přečetl ve fóru už před tím, kdyby tam bylo napsané to o co mě jde tak bych nikoho neotravoval. Já vím že jsi ze mně už na prášky ale ještě jednou to prosím zkus.

px65v3 musím otevří v telefonu nebo v nějakém programu nebo v čem??? d'oh!


Keď som ti odpovedal na prášky som nebol, ale teraz keď čítam ďalšiu tvoju otázku už som. Rolling Eyes Keď je to raz java aplikácia tak ju asi nebudeš púšťať v.... do certa ani neviem vymyslieť niečo blbé. Brick wall


Kluci vidím že už jste tři ale ani jeden jste mě stále nedokázali odpovědět na to na co jsem se ptal. Já vím že vy jste v tomto ostřílení kozázi a proto se na tím jako je nějaká java vůbec nepozastavujete. Divím se vašim reakcím ale asi jste zapomněli že jste také někdy začínalk.

Já totiž v telefonu c65 žádnou javu najít nemůžu (proto se pořád ptám) a natož ji spustit.

Jsem zvědavý jestli to konečně pochopíte a dokážete mi odpovědět. Díky za vaši snahu a trpělivost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achjoo.. tady je ta aplikace... zbytek diskuze sem nečetl takže nevim co vic k tomu říct... stáhni si to a nahrej do mobilu..

Arrow http://siemensmania.cz/download.php?file=/other/px65v31.zip

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
magmagnus
kolemjdoucí

Založen: 16. 12. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
Achjoo.. tady je ta aplikace... zbytek diskuze sem nečetl takže nevim co vic k tomu říct... stáhni si to a nahrej do mobilu..

Arrow http://siemensmania.cz/download.php?file=/other/px65v31.zip


Achjoo.. No to snad už není možné než něco napíšeš tak si přečti o čem je řeč. Dík. d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kua pokud vim tak řeč byla o tom že do mobilu musíš dát aplikaci px65v3 a tys tady kecal že nic takové v mobilu nemáš... tak sem ti dal na tu aplikaci odkaz... Neutral
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
magmagnus
kolemjdoucí

Založen: 16. 12. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
Kua pokud vim tak řeč byla o tom že do mobilu musíš dát aplikaci px65v3 a tys tady kecal že nic takové v mobilu nemáš... tak sem ti dal na tu aplikaci odkaz... Neutral


To už mobilu mám jenom to neumím najít a spustit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

menu>surf&zábava>aplikace>px65v3>najedeš na ní a stiskneš joystik
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HH nečekaně bude tam kam jsis ji nahrál a nečekaně se spouští tak že zmáčkneš joy... Neutral
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
magmagnus
kolemjdoucí

Založen: 16. 12. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
menu>surf&zábava>aplikace>px65v3>najedeš na ní a stiskneš joystik


Hurá konečně jeden člověk co umí česky. Díky bohu.

Bezy bohužel tam v menu nemám surf&zábava. Je možné že by to ct65 měla jinak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to možný, T-mobile si trochu pozměnil menu d'oh! Teď nevim jak přesně vypadá, ale zkus každou položku. Pod tou správnou by mělo být: hry, aplikace, záložky a internet
Doufám, že to tak nějak je, nevim kam až ty operátorský úpravy sahaj d'oh!

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Clovece sorry,ale skor,ako tu zacnes vymyslat s java aplikaciami na patchovanie bootcore STUDUJ!!!!!

Precitaj si hlavne manual k svojmu telefonu,precitaj si cosi o jave a java aplikaciach,precitaj si do coho sa chces vlastne pustit a potom sa pytaj. Pretoze otazky typu "ja neviem,kde je v telefone java" by som bral od niekoho,kto ma telefon v ruke prvykrat a este si ho ani nestihol zapnut.Urcite nie od niekoho,kto uz ide patchovat bootcore a pracovat so servisnymi programami.Keby si si len raz precital manual,tuto otazku by si nepolozil. Tak studuj,studuj a este raz studuj a potom sa pytaj.Kazdy sme raz zacinali,ale urcite nie takymito zakladnymi otazkami. Rolling Eyes

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
magmagnus
kolemjdoucí

Založen: 16. 12. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
je to možný, T-mobile si trochu pozměnil menu d'oh! Teď nevim jak přesně vypadá, ale zkus každou položku. Pod tou správnou by mělo být: hry, aplikace, záložky a internet
Doufám, že to tak nějak je, nevim kam až ty operátorský úpravy sahaj d'oh!


Mám tam menu/downloads/hry ke stažení/aplikace ke stažení a dál už mě to připojuje na wap takže se na px65v3 nedostanu. Nevíš prosím jestli se to dá nějak obejít nebo ho musím nejdřív odblokovat nebo ......... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magmagnus
kolemjdoucí

Založen: 16. 12. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Clovece sorry,ale skor,ako tu zacnes vymyslat s java aplikaciami na patchovanie bootcore STUDUJ!!!!!

Precitaj si hlavne manual k svojmu telefonu,precitaj si cosi o jave a java aplikaciach,precitaj si do coho sa chces vlastne pustit a potom sa pytaj. Pretoze otazky typu "ja neviem,kde je v telefone java" by som bral od niekoho,kto ma telefon v ruke prvykrat a este si ho ani nestihol zapnut.Urcite nie od niekoho,kto uz ide patchovat bootcore a pracovat so servisnymi programami.Keby si si len raz precital manual,tuto otazku by si nepolozil. Tak studuj,studuj a este raz studuj a potom sa pytaj.Kazdy sme raz zacinali,ale urcite nie takymito zakladnymi otazkami. Rolling Eyes


Právě že si čtu http://www.siemensmania.cz/content.php?id=244 a podle návodu na vašich stránkách je to první co musím udělat tak nevím čemu se divíš. Spíš bych se měl divit já. Když mi nechceš poradit tak aspoň nevrtej. Kritizovat umí každý .... a kdo neumí jako já tak se nějakým způsobem učí. Ty to možná máš někde z hůry dané - asi podle tvé reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamos,nato,ze Ti na tejto stranke este "hori spak na stanici" si dost drzy a orazeny.Neviem ci si az taky tupy alebo ano...pochop,ze nikto Ti tu nebude radit take veci,ktore sa docitas v manuale,ktory dostanes k telefonu. Keby si sa namiesto kretenskych otazok do neho radsej podival a prestal sa tu hrat na chudaka,ktoremu tu nikto nevie poradit,lebo on nechape zakladne veci.
Vaz si toho,co Ti tu niekto zo skusenejsich poradi,alebo Ta na nieco navedie.Ty sa totiz nechces ucit.Ty cakas,ze Ta tu niekto za rucicku k tomu dovedie a naleje Ti to do hlavy. Tak laskavo namiesto toho,co sa tu pohorsujes nad inymi,pohni trochu rozumom...lebo z toho,co sme Ti tu uz popisali by to uz bolo jasne asi aj mojej 4-rocnej dcere. A ak Ti to jasne nie je,tak sa nato vykasli a pouzivaj svoj telefon na telefonovanie a SMSkovanie,ako to robia tisicky dalsich....

Evil or Very Mad

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group