clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Viera
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Viera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ste veriaci?
Áno
5%
 5%  [ 1 ]
Nie
94%
 94%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám nápad... Uděláme ze SiemensManie sektu. Všichni členové sekty budou dostávat zdarma nové telefony, budou mít neomezený kredit, ale budou pracovat jen pro své věrozvěsty Weitlesse a Romuluse a při vstupu do sekty odevzdají veškerý majetek. To je pěkné náboženství, ne?
Jen udělat ještě pěkné desatero - jedinou značku budeš ctíti, nevezmeš jméno Siemense nadarmo a podobně...
Kdo se hlásí??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerve_Toxin napsal:
Jo souhlasím s Hannim. Jinak nevím jak technicky založenej člověk ůže chodit do kostela...ale dobře. Stejně si myslím, že tam chodí čím dál tím míň lidí a až tu nebude ta generace důchodkyň, tak věřících začne rapidně ubývat. V dnešní době to už asi nikoho neoslovuje...možná je to špatně to nevím

Nemusíš chodiť do kostola. Napr. Ja som tam nebol už asi 2 roky, ale v Boha verím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Mám nápad... Uděláme ze SiemensManie sektu. Všichni členové sekty budou dostávat zdarma nové telefony, budou mít neomezený kredit, ale budou pracovat jen pro své věrozvěsty Weitlesse a Romuluse a při vstupu do sekty odevzdají veškerý majetek. To je pěkné náboženství, ne?
Jen udělat ještě pěkné desatero - jedinou značku budeš ctíti, nevezmeš jméno Siemense nadarmo a podobně...
Kdo se hlásí??

A aký mobil dostaneme ako prvý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som zasadne neveriaci, lebo podla mojho nazoru nabozenstvo (v niektorych pripadoch i viera) cloveka len obmedzuju, stale same zakazy a prikazy a je to casto v protikade s moralkou. Napr Nezabijes. Ale si si isty ci nezabijes toho, co ti vyvrazdil rodinu? (kto tvrdi budem ho mucit sa poriadne myli). Verim v sameho seba, lebo na seba sa mozem (pochopitelne) najviac spolahnut, ved koho poznam lepsie? Very Happy Viera je pre tych psichicky slabych co sa nedokazu konfrontovat s realitou. Ty nech upinaju oci k bohu v slepej nadeji ze im pomoze. Pokial ja viem, "panovi" sa moc nechce starat sa o jeho "deti", ved im dal slobodnu volu (prilis jednoduche riesenie, zbavit sa problemov; a v komtraste su slobodna vola a osud, mozeme si vybrat co je dopredu dane). A preto tvrdim, citujem jednu nemenovanu kapelku: God is Dead, God is Dead, In the dark your voice is calling; a pytam sa: Is your real world so painful That you turn towards the sky? Are you so afraid of life That you sit and wait to die?


Deus mortus ext!

_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nerve_Toxin
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 07. 2004
Příspěvky: 1483
Bydliště: Kojetín

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borix napsal:
Nemusíš chodiť do kostola. Napr. Ja som tam nebol už asi 2 roky, ale v Boha verím.

já to myslel ve smyslu věřit v Boha. Přijde mi sice divný že by se tu třeba člověk vyvinul jenom tak sám od sebe, ale věřit v boha to teda ne

_________________
Siemens is the best



C35i fw18+patche+t9CZ->MT50 fw18@242KB flex+patche->M55 Palladium fw11@3,6MB flex+patche->CX70 fw43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
Proboha, co to resite? Kdybych si nabozenstvi musel vybrat, bral bych buddhismus... Nelibi se mne islam... No nevim, kolik lidi cetlo Koran, aby mohlo islam soudit... Kdyz te donuti k tomu, aby ses dal k nejakymu nabozenstvi, nema to nic spolecnyho s virou. A tenhle topic je o vire - musise to rozlisovat, jak to udelal hanni... Jo, jsem neverici (hlasoval jsem ne), ale nevira v boha je pomerne fanaticka vira... Proste kazdej necemu veri, ale slovem Viera se asi mysli krestanstvi...


Tak já vím, že jsem trochu odbočil, ale přecejenom každé náboženství má nějakého boha a tím pádem i víru v něj. A Alláh mi moc sympatický nepřipadá Angel .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diablo napsal:
Som zasadne neveriaci, lebo podla mojho nazoru nabozenstvo (v niektorych pripadoch i viera) cloveka len obmedzuju, stale same zakazy a prikazy a je to casto v protikade s moralkou. Napr Nezabijes. Ale si si isty ci nezabijes toho, co ti vyvrazdil rodinu? (kto tvrdi budem ho mucit sa poriadne myli). Verim v sameho seba, lebo na seba sa mozem (pochopitelne) najviac spolahnut, ved koho poznam lepsie? Very Happy Viera je pre tych psichicky slabych co sa nedokazu konfrontovat s realitou. Ty nech upinaju oci k bohu v slepej nadeji ze im pomoze. Pokial ja viem, "panovi" sa moc nechce starat sa o jeho "deti", ved im dal slobodnu volu (prilis jednoduche riesenie, zbavit sa problemov; a v komtraste su slobodna vola a osud, mozeme si vybrat co je dopredu dane). A preto tvrdim, citujem jednu nemenovanu kapelku: God is Dead, God is Dead, In the dark your voice is calling; a pytam sa: Is your real world so painful That you turn towards the sky? Are you so afraid of life That you sit and wait to die?


Deus mortus ext!

Ses neverici, ale veris v sebe. Nerekl bych ze ses neverici...
Co se tyce svobodne vule, meli bychom mu byt spis vdecni, ze nam dal moznost o sobe rozhodovat, ne? On delal cloveka vlastne podle sebe, nechtel hrat Clovece nezlob se. No a ty mluvis samozrejme jenom o krestanstvi, jiny nabozenstvi (tzn. ty mimo "velkou trojku" - krestanstvi, judaismus, islam) to muzou mit jinak.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nerve_Toxin
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 07. 2004
Příspěvky: 1483
Bydliště: Kojetín

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas je dobrýv něco věřit, možná si pak člověk rozmyslí udělat nějakou hnusárnu
_________________
Siemens is the best



C35i fw18+patche+t9CZ->MT50 fw18@242KB flex+patche->M55 Palladium fw11@3,6MB flex+patche->CX70 fw43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOne
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 30. 10. 2004
Příspěvky: 495
Bydliště: Trutnov-takový relativně velký,avšak nudný město...(50 km od Hradce Králové na sever)

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borix napsal:
A aký mobil dostaneme ako prvý?

ha,to by bylo dobrý,kdybchom dostali já nevim... třeba Nokii;)
ale já se nehlásím,i když.... já toho moc nemám Twisted Evil

_________________
Rentgenovali jsme mu hlavu, ale naštěstí jsme v ní nic nenašli.

Sony Erikson Ká sedmset padesát i


...->Alcatel 302->Nokia 3310->Siemens M65->prodán->Sony Ericsson K750i

Linux for Humans....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger MSN Messenger
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Mám nápad... Uděláme ze SiemensManie sektu. Všichni členové sekty budou dostávat zdarma nové telefony, budou mít neomezený kredit, ale budou pracovat jen pro své věrozvěsty Weitlesse a Romuluse a při vstupu do sekty odevzdají veškerý majetek. To je pěkné náboženství, ne?
Jen udělat ještě pěkné desatero - jedinou značku budeš ctíti, nevezmeš jméno Siemense nadarmo a podobně...
Kdo se hlásí??

Já se hlásím óóóó náš zvěrozvěstiteli Laughing

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HOne napsal:
ha,to by bylo dobrý,kdybchom dostali já nevim... třeba Nokii;)
ale já se nehlásím,i když.... já toho moc nemám Twisted Evil

Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Ukameňujte HOne. Porušil pravidlá našej sekty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Mám nápad... Uděláme ze SiemensManie sektu. Všichni členové sekty budou dostávat zdarma nové telefony, budou mít neomezený kredit, ale budou pracovat jen pro své věrozvěsty Weitlesse a Romuluse a při vstupu do sekty odevzdají veškerý majetek. To je pěkné náboženství, ne?
Jen udělat ještě pěkné desatero - jedinou značku budeš ctíti, nevezmeš jméno Siemense nadarmo a podobně...
Kdo se hlásí??


Hmm, a na jaké adrese bude kostel? www.siemensmania.cz ? Kolikrát denně se mám modlit?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V sektách se nemodlí, ale obětuje. Twisted Evil
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ukáž ako?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2004 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
Ses neverici, ale veris v sebe. Nerekl bych ze ses neverici...
Co se tyce svobodne vule, meli bychom mu byt spis vdecni, ze nam dal moznost o sobe rozhodovat, ne? On delal cloveka vlastne podle sebe, nechtel hrat Clovece nezlob se. No a ty mluvis samozrejme jenom o krestanstvi, jiny nabozenstvi (tzn. ty mimo "velkou trojku" - krestanstvi, judaismus, islam) to muzou mit jinak.


Vieru v seba sameho by som neoznacoval za 'vieru' v pravom slova zmysle- teda vieru v nieco nadprirodzene, vyssiu moc atd, je to len spoliehanie na sameho seba a nie na spominanu vyssiu moc. Otazka Slobodna vola vs Osud je zlozitejsia a viac-menej len na podpichnutie nejakych tych krestanov Very Happy Podobne ako: Ked je Boh vsemohuci, dokaze stvorit taky kamen co nedokaze zdvihnut?
BTW, ked robil cloveka na svoj obraz, odkial ma Boh pupok? Razz
K inym nabozenstvam ktore si spominal mam vacsi (teda aspon nejaky) respekt ako ku krestanstvu, ktore sa mi kadodennym vnucovanim znechutilo natolko ze som si precital aj Satanisticku bibliu (neodporucam, znegujte Bibliu a mate to iste).
Suma sumarum, len som chcel naznacit ze nabozenstvo a vieru vo vyssiu moc clovek k zivotu nepotrebuje. Ty co ano, ty nech si chodia do kostola.
PS: som lavo-hemisferny logicky typ
Twisted Evil

_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group