clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Par dotazu k odblokovani x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Par dotazu k odblokovani x65

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damian
začátečník
začátečník

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 35

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2004 7:13 pm    Předmět: Par dotazu k odblokovani x65 Odpovědět s citátem

Uspesne jsem podle navodu zde na Siemensmanii odblokoval kod pristroje na sve M65, cimzto autorovi navodu velmi dekuji za usetreny obnos, ktery by vzali v servisu (obnos jsem promenil za DCA-510 a jeste mi zbylo) wink

Rad bych se ale zeptal na par malickosti -
1) Kdyz si schovam ten odblokovaci MAP soubor, tak ho muzu pouzit na odblok kdykoliv opet? Nebo jenom pokud neupgradnu firmware?

2) Pokud neuvedu do puvodniho stavu provedene patche, co tim riskuju? Ma to nejaky vliv na funkci? Co pripadna reklamace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2004 8:47 am    Předmět: Re: Par dotazu k odblokovani x65 Odpovědět s citátem

Damian napsal:
Uspesne jsem podle navodu zde na Siemensmanii odblokoval kod pristroje na sve M65, cimzto autorovi navodu velmi dekuji za usetreny obnos, ktery by vzali v servisu (obnos jsem promenil za DCA-510 a jeste mi zbylo) wink

Rad bych se ale zeptal na par malickosti -
1) Kdyz si schovam ten odblokovaci MAP soubor, tak ho muzu pouzit na odblok kdykoliv opet? Nebo jenom pokud neupgradnu firmware?

2) Pokud neuvedu do puvodniho stavu provedene patche, co tim riskuju? Ma to nejaky vliv na funkci? Co pripadna reklamace?


1)aj pri update FW Ti zostane telefon odblokovany
2)tomuto nerozumiem..ake patche chces uvadzat do povodneho stavu??Pri reklamasii si nahraj zalohu cisteho fullflashu,ak ju mas..ak nie,tak prehraj FW a patche mas odstranene.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damian
začátečník
začátečník

Založen: 07. 09. 2004
Příspěvky: 35

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2004 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za odpoved.

K bodu 1)
OK, telefon zustane odblokovany i pri upgradu.

Jak je to ale s tim odblokovanim, pokud (a pri me chabe pameti tomu verim) opet zapomenu kod pristroje Very Happy ? Staci mi potom MAP soubor z tohoto odblokovani , cili bych opakoval pouze bod navodu -> 5. Aplikace MAP souboru do telefonu? Nebo budu muset opakovat cely postup? A s timhle souvisel muj dotaz s aktualizaci FW - myslim si, ze pokud zustanu u FW16, tak muzu ten MAP soubor pouzit znovu, pokud budu FW aktualizovat, tak nevim Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2004 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Damian napsal:
Diky za odpoved.

K bodu 1)
OK, telefon zustane odblokovany i pri upgradu.

Jak je to ale s tim odblokovanim, pokud (a pri me chabe pameti tomu verim) opet zapomenu kod pristroje Very Happy ? Staci mi potom MAP soubor z tohoto odblokovani , cili bych opakoval pouze bod navodu -> 5. Aplikace MAP souboru do telefonu? Nebo budu muset opakovat cely postup? A s timhle souvisel muj dotaz s aktualizaci FW - myslim si, ze pokud zustanu u FW16, tak muzu ten MAP soubor pouzit znovu, pokud budu FW aktualizovat, tak nevim Think


Stačí opět aplikovat jíž vytvořený MAP soubor, který se generuje z částí fullflash které se nemění a mají souvislost i s HW. Takže tvůj map je platný navždy.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group