clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 1:12 pm    Předmět: V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S Odpovědět s citátem

Tak, jak se před dvěma a půl roky s velkou slávou v brněnské pasáži Maximus na Masarykové ulici otevíralo servisní sběrné středisko telefonů a příslušenství Siemens, provozované společností Agora, tak se za úplné tichosti letos toto středisko zavřelo a uživatelům telefonů BenQ-Siemens byl hozen další klacek pod nohy.

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=818
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh, tj fajn, BenQ ma dokonalej plan jak nasrat uzivatele, a pohrbit znacku Siemens, a zaroven i BenQ Smile

myslim ze se jim to i celkem dari...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BenQ (kulatý čtverec) Siemens... V mém srdci Siemens vždy na prvním místě
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alkaba
čestný člen
čestný člen

Založen: 15. 01. 2005
Příspěvky: 1618
Bydliště: 0x0000FFF Telefon: S75

10903.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsi to krasne vystih Razz Rolling Eyes Bohuzel no Sad
_________________
»HTC Rose S740 with WM 6.5.3
»HP iPaq 514 with WM6.5.3
»Siemens C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DavidT
táta fóra
táta fóra

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 1088
Bydliště: Čerčany(ČR) Telefon: Siemens M75

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kam ten Benq spěje. Mad Sad
_________________
Nikdo není dokonalý já jdu příkladem.

S: C65>M75 >Sony Ericsson P1i

Firmware:13

Operátor: Vodafone

Kabel: DCA-510

Stav telefonu: OK

Karta: RS-MMC DV 1024 MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je přeci uplně normální chování všech firem z rejžových luhů a hájů.Chtějí jen hodně prodávat a pokud možno neopravovat.Podívejte se na kvalitu výrobků dalších druhů zboží a bude vám to jasný.Z venku je to hezké a uvnitř na blinkání!!Stačí se podívat na kvalitu zpracování desek u Siemense a BQ-S.
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redtroll
kolemjdoucí

Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:27 pm    Předmět: Agora!!! Odpovědět s citátem

Tak bohužel, ač nejsem z Brna, musím potvrdit tuto zprávu. Nicméně nechci tady mlžit a podávat nepodložené info, ale mám pocit, že za toto nemůže Benq-Siemens ale Agora sama. Před 3 měsíci jsem objednával sluchátka a ptal se na dlaší věci k Siemensu a pán (Blozon se jmenoval mám pocit) z Agory mi stále říkal již nemáme; nebudeme mít, již se to nevyrábí. S takovými zaměstnanci, (nebo že by to museli říkat rozkazem z vedení firmy) se něco takového stát muselo. Jen tak mimochodem se mi sluchátko objevilo v ruce(to co se již nevyrábí) s datumem výroby 24.7.2006 přímo od Benq-Siemens! Tak jsem si řekl Agora never more! Shame on you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weasel
pisatel
pisatel

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 248
Bydliště: Rousínov

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, zda se manažeři odpovědní za prodej mobilní divize (i když ztrátové, ale s velmi dobrým jménem u zákazníků), alespoň malinko stydí za to, co udělali. Nevím, zda já osobně bych byl "nadšený" něčím podobným, kdybych se snažil dlouho budovat značku a pak někdo, i když bych k tomu byl přinucen okolnostmi a udělal fůzi, tuto značku pomalu a jistě pohřbíval a ničil mé dlouholeté snažení......jinak o skončení tohoto servisu v Brně vím už delší dobu Sad a je to taky důvodem toho, že na svoj SXGéčko čekám už tak dlooouho Sad Sad Crying or Very sad

snad vzejde něco dobrého ze spolupráce Fujitsu-Siemens..modleme se a přejme si to..neumím si představit že bych používal foun jiné značky, než je Siemens (byť by byl jen součástí názvu, ale BQS za Siemense po těchto několika eskapádách už nepovažuju!!)

_________________
C25 -> S45 -> S55 -> S65 fw 50 -> SXG 75 fw22


Život je příliš krátký na to abychom ho dokázali prožít celý podle svého...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BENQ su kurv* a dufam ze sa coskoro odje*u s tymy svojmi mobilmi do riti. SIEMENS IS LIFE
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Norton
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 364
Bydliště: Brno

1272.54 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj,když jsem se asi před týdnem dozvěděl,že je servis zrušenej,tak jsem tomu nevěřil a musel se tam jít mrknout sám...bohužel to byla pravda.Na dveřích je pouze cedulka,že servis je v Praze a že zakoupené výrobky u nich v prodejně přijímá na reklamaci Nokia galery (jaká to ironie),která je hned naproti.
_________________
C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a to jste neviděli autorizovaný servis v Praze (Evropská 33a). Schválně jsem si teď vytáhl Potvrzení o převzetí přístroje do (a z) opravy z 25.11.2005:
V hlavičce je velké logo SIEMENS, pod tím Siemens Phone Services s.r.o

Dál jsem vyhrabal ten samý papír, ale z 15.5.2006 a:
V hlavičce je velké logo MPS, pod tím Mobile Phone Service s.r.o

Nemám slov... A to jste to neviděli ve vnitř. Z velkého 3D loga Siemens Mobile na zdi, byl odtržen nápis Siemens, takže je tam pár hmoždinek a pod tím "mobile". A to nemluvím o tom, že se tam prodávají také SonyEriscony Evil or Very Mad Rolling Eyes

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze "secteno a podtrzeno": Moje skepticke predpovede sa do bodky naplnuju,dokonca je to este horsie,ako som si predstavoval a cely ten proces zruinovania toho,co Siemens dlhe roky budoval,prebieha este 100x rychlejsie.

Je mi z toho smutno a uz som pevne presvedceny,ze mojim dalsim telefonom uz nebude BenQ-Siemens...aj ked som rozmyslal zo zaciatku nad tym,ze si kupim EL71,uz som od toho upustil....

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak on servis asi uz z principu nikdy moc rentabilní nebude... wink A te se tam moc veci neprodalo, to se nedivim, kdyz to bylo na tak zastrcenym miste... Rolling Eyes [/quote]
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prvně by měl asi výrobce jako přístup k zákazníkům, mít autorizovaná servisní místa. B-S není určitě začínající firmička, která si to nemůže dovolit - i kdyby tam bylo sběrné místo všech věcí od BenQ. Nicméně Agora od toho upustila a dle mého názoru propagace této prodejny byla velice ale velice špatná a lidé o ní moc nevěděli, ačkoliv byla na lukrativním místě. Jak tu někdo psal, je to v lidech a pokud ani nejvyšší páni z B-S nepotřebují mít servisní místa, tak nás několik set to nezmění. My pouze můžeme odejít od značky a sleduju, že spousta z nás se na to už chystá. Bohužel, ale proč podporovat společnost, která si neváží zákazníků a velké rodiny fandů této značky? A že nás je... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ajko
táta fóra
táta fóra

Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 1315
Bydliště: Puchov-SVK

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neuveritelne dlho som sa nemohol rozhodnut medzi S75, BQS EL71, SE P910, ale toto mi pomohlo rozhodnut sa, a je mi to sice luto ale moj dalsi telefon tiez uz nebude Siemens ani Benq Sad
_________________
==>>Komu sa nelení, tomu sa čudujem.<<==
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group