clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Statistika nuda je...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Statistika nuda je...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2005 3:31 pm    Předmět: Statistika Odpovědět s citátem

... má však cenné údaje .

Mně by ještě zajímalo, kdy bylo na chatu nejvíc lidí a kolik jich bylo??? A pak možná ještě ve který den se odeslalo nejvíc příspěvků do fóra a přímo kdo jich ten den poslal nejvíc???

Jinak je vidět, že osamostatněním SiemensManie se sem dostalo více lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ex_Bill
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 398
Bydliště: Most - povrchové doly, a kousek vedle chemička. Ráj na zemi...

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2005 4:06 pm    Předmět: Re: Statistika Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
kdy bylo na chatu nejvíc lidí a kolik jich bylo???

Já si tipnu že takových pět dní po zprovoznění, a bylo nás tam asi deset Laughing

_________________
CX65 fw50 + 1. usmrcení mobilu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2005 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už týden se k tomu tak nějak chystám a myslím, že čas právě nazrál; mám pocit, že některé příspěvky do "fóruma" jsou jen pro "zářez na pažbu". A toto téma je naprosto exemplárním případem, můj příspěvek asi nevyjímaje. Prosím zamysleme se nad tím všichni, protože hledání odpovědi v diskuzi na jednotlivý problém ve více jak na třech (to jsem přehnal - dvou - to už je lepší) stranách je pěkná otrava ( hlavně, když některé příspěvky se sestávají z citace předešlé strány (sedmi příspěvků) a doplnění dvou písmen (O.K.).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 03, 2005 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Už týden se k tomu tak nějak chystám a myslím, že čas právě nazrál; mám pocit, že některé příspěvky do "fóruma" jsou jen pro "zářez na pažbu". A toto téma je naprosto exemplárním případem, můj příspěvek asi nevyjímaje. Prosím zamysleme se nad tím všichni, protože hledání odpovědi v diskuzi na jednotlivý problém ve více jak na třech (to jsem přehnal - dvou - to už je lepší) stranách je pěkná otrava ( hlavně, když některé příspěvky se sestávají z citace předešlé strány (sedmi příspěvků) a doplnění dvou písmen (O.K.).


No,to by zaujimalo aj mna Very Happy a to ani nevies,kolko prispevkov moderatori a redaktori upravia,zmazu,presunu a zamknu...

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 03, 2005 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
jirkab napsal:
Už týden se k tomu tak nějak chystám a myslím, že čas právě nazrál; mám pocit, že některé příspěvky do "fóruma" jsou jen pro "zářez na pažbu". A toto téma je naprosto exemplárním případem, můj příspěvek asi nevyjímaje. Prosím zamysleme se nad tím všichni, protože hledání odpovědi v diskuzi na jednotlivý problém ve více jak na třech (to jsem přehnal - dvou - to už je lepší) stranách je pěkná otrava ( hlavně, když některé příspěvky se sestávají z citace předešlé strány (sedmi příspěvků) a doplnění dvou písmen (O.K.).


No,to by zaujimalo aj mna Very Happy a to ani nevies,kolko prispevkov moderatori a redaktori upravia,zmazu,presunu a zamknu...

To je fakt, to nevime... Muzu si vsimnout jenom zamcenejch diskusi, ale upravovani prispevku moc nezaregistrujeme... Nebo aspon mne se to nedari... Statistiku na tohle asi nemate, co? Smile

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 03, 2005 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Už týden se k tomu tak nějak chystám a myslím, že čas právě nazrál; mám pocit, že některé příspěvky do "fóruma" jsou jen pro "zářez na pažbu". A toto téma je naprosto exemplárním případem, můj příspěvek asi nevyjímaje. Prosím zamysleme se nad tím všichni, protože hledání odpovědi v diskuzi na jednotlivý problém ve více jak na třech (to jsem přehnal - dvou - to už je lepší) stranách je pěkná otrava ( hlavně, když některé příspěvky se sestávají z citace předešlé strány (sedmi příspěvků) a doplnění dvou písmen (O.K.).


Mám pocit, že některé příspěvky do "fóruma" jsou jen pro "zářez na pažbu," takový pocit mám i já. Jestli tohle čte Dieg0, tak ať se neurazí, ale z jeho klávesnice se sem dostalo už takových příspěvků pěkná kopa. "No ja neviem, s tymto ti nepomozem," apod...

Samozřejmě, na počtu příspěvků nezáleží, ale někteří jedinci se ho snaží mít takovými příspěvky co největší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 11, 2005 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela zajimavy!!!Na to jak ten projekt dlouho bezi to neni vubec zly!!!Dotaz:Vy vsichni co jste moderatori tvurci a tak se znate?A jak dobre??
_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 11, 2005 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vytryol napsal:
Docela zajimavy!!!Na to jak ten projekt dlouho bezi to neni vubec zly!!!Dotaz:Vy vsichni co jste moderatori tvurci a tak se znate?A jak dobre??


Známe se dnes už i osobně. Někteří jsem v kontaktu celkem často, minimálně tedy telefonicky a jinými kounkačními prostředky moderní doby. Jsem dost rozcouraní po republice /i za hranicema Hanni, Sirus .../ takže osobních kontaktů moc není ale jsou. Většna z nás máme i rodiny, takže ča se musí poctivě dělit.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 11, 2005 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Vytryol napsal:
Docela zajimavy!!!Na to jak ten projekt dlouho bezi to neni vubec zly!!!Dotaz:Vy vsichni co jste moderatori tvurci a tak se znate?A jak dobre??


Známe se dnes už i osobně. Někteří jsem v kontaktu celkem často, minimálně tedy telefonicky a jinými kounkačními prostředky moderní doby. Jsem dost rozcouraní po republice /i za hranicema Hanni, Sirus .../ takže osobních kontaktů moc není ale jsou. Většna z nás máme i rodiny, takže ča se musí poctivě dělit.

Jak jste se dali dohromady prece jenom siemensmania je uceleny projekt ktery si take zada hodne zodpovednosti!!Jde kdyz jste jenom na mobilech??Jak vas to vlastne napadlo s tim vsim zacit???(Vim ze je to dost mozna nesmyslne ale docela me to zajima!)

_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lukasisko
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Opava,Žimrovice

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 12, 2005 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že dost odpovědí na tvé otázky by mohlo být v tomto článku:
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=231
Koukni.

_________________
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched + 1GB PQI >> SE P990i

BT GPS i-Tec 339

Wayfinder Navigator


Život je hořký. Bohudík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 12, 2005 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukasisko napsal:
Myslím, že dost odpovědí na tvé otázky by mohlo být v tomto článku:
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=231
Koukni.

Dik moc ted uz vim vse co potrebuji o mem DRUHEM DOMOVE!!!Jen tak dal panove!!Tise tleskam!

_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group