clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C35 a chyba karty
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C35 a chyba karty
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaspery
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 9:06 am    Předmět: C35 a chyba karty Odpovědět s citátem

Dobry den,
nastal mi problem. Mam vyse uvedeny mobil ktery prede mnou vlastnila ma pritelkyne. Telefon az na obcasne zamrzani (pomohlo jen vyjmuti baterie) fungoval. Nyni ho pouzivam ja s mou loni koupenou Smart SIM 64a, ale prakticky kazdy den mi naskoci hlaska "Chyba karty" s funkcnim tlacitkem SOS a tod vse. Staci mobil vypnout a zapnout a vse zase funguje. Nevim kde je problem.

Ď za kazdou radu Kaspery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybu karty vypisuje Siemens vacsinou po pade na zem...skus trochu popritlacat kontakty tak,kde sa karta zasuva..moze to byt nejakym zlym kontaktom...
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nerve_Toxin
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 07. 2004
Příspěvky: 1483
Bydliště: Kojetín

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to dělalo když byla zima a přišel jsem domů, asi se srazila pára na kontaktech
_________________
Siemens is the best



C35i fw18+patche+t9CZ->MT50 fw18@242KB flex+patche->M55 Palladium fw11@3,6MB flex+patche->CX70 fw43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pechi
táta fóra
táta fóra

Založen: 16. 08. 2004
Příspěvky: 1482
Bydliště: Brno - Vinohrady, Mutěnická 9

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a mě to pro změnu dělala SIMka, prostě odcházela. Zkoušel jsi nějakou jinou?
_________________
I´ll face it with a grin, never givin´ in, on with a show ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaspery
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 8:52 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

pechi napsal:
No a mě to pro změnu dělala SIMka, prostě odcházela. Zkoušel jsi nějakou jinou?


No pred tim tam byla 4 roky jina a nedelalo to, tu moji jsem zkousel v SL55 cely den a bez problemu tak nevim. Mozna by to nyni delala i s puvodni SIM ale to uz nezjistim. Prozatim jsem vycistil kontakty Isopropylem a zatim se drzi tak uvidime Smile. Zatim diky

Kaspery
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 9:08 pm    Předmět: Re: C35 a chyba karty Odpovědět s citátem

Kaspery napsal:
Dobry den,
nastal mi problem. Mam vyse uvedeny mobil ktery prede mnou vlastnila ma pritelkyne. Telefon az na obcasne zamrzani (pomohlo jen vyjmuti baterie) fungoval. Nyni ho pouzivam ja s mou loni koupenou Smart SIM 64a, ale prakticky kazdy den mi naskoci hlaska "Chyba karty" s funkcnim tlacitkem SOS a tod vse. Staci mobil vypnout a zapnout a vse zase funguje. Nevim kde je problem.

Ď za kazdou radu Kaspery.


Casto to delaji opotrebovany kontakty. Zkus simku trochu "vygumovat" - idealni je takova ta extra jemna guma, ted nevim jak se menuje...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pierre
pisatel
pisatel

Založen: 23. 03. 2004
Příspěvky: 259
Bydliště: !!!CHODSKÉ KRÁLOVSTVÍ!!!

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 04, 2005 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě to dělala taky simka... vykoupala se a potom takhle blbla...
jo ale pokud si ji nevykoupal Laughing Laughing Laughing tak dej na Hanniho ....

_________________
!!!SHIBBY!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspery
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 05, 2005 1:37 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Kaspery napsal:
pechi napsal:
No a mě to pro změnu dělala SIMka, prostě odcházela. Zkoušel jsi nějakou jinou?


No pred tim tam byla 4 roky jina a nedelalo to, tu moji jsem zkousel v SL55 cely den a bez problemu tak nevim. Mozna by to nyni delala i s puvodni SIM ale to uz nezjistim. Prozatim jsem vycistil kontakty Isopropylem a zatim se drzi tak uvidime Smile. Zatim diky

Kaspery


Tak mobil stale drzi vypada to ze pomohlo vycisteni kontaktu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspery
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 10:07 am    Předmět: Jsem z toho jelen Odpovědět s citátem

Jak se rika "Nechval dne pred vecerem". V Patek se mi zase objevila hlaska o chybe karty nastesti jsem mel moznost prohodit SIM a... Jina SIM v C35 jede normalne, ale... ma SIM v jinem mobilu (SL55) take Confused (testovano cely vikend) tak a kde je zakopany pes Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 10:23 am    Předmět: Re: Jsem z toho jelen Odpovědět s citátem

Kaspery napsal:
Jak se rika "Nechval dne pred vecerem". V Patek se mi zase objevila hlaska o chybe karty nastesti jsem mel moznost prohodit SIM a... Jina SIM v C35 jede normalne, ale... ma SIM v jinem mobilu (SL55) take Confused (testovano cely vikend) tak a kde je zakopany pes Rolling Eyes Sad


Toto jsou ty nejhorší chyby, nemají logiku, aenbo v tak velkéím časovém sledu, že je člověk nevychytá.
Může nastat několik věcí současně a to prostě nevysleduješ. Bohužel. No a pokud je to zrovna shoda že něco málo je v mobilu a něco málo v kartě, tak toj e ta nejhorší varianta, telefon s jinou kartou půjde, karta s jiným telefonem taky ale dohromady budou dělat neplechu.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaspery
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 3:15 pm    Předmět: Re: Jsem z toho jelen Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Kaspery napsal:
Jak se rika "Nechval dne pred vecerem". V Patek se mi zase objevila hlaska o chybe karty nastesti jsem mel moznost prohodit SIM a... Jina SIM v C35 jede normalne, ale... ma SIM v jinem mobilu (SL55) take Confused (testovano cely vikend) tak a kde je zakopany pes Rolling Eyes Sad


Toto jsou ty nejhorší chyby, nemají logiku, aenbo v tak velkéím časovém sledu, že je člověk nevychytá.
Může nastat několik věcí současně a to prostě nevysleduješ. Bohužel. No a pokud je to zrovna shoda že něco málo je v mobilu a něco málo v kartě, tak toj e ta nejhorší varianta, telefon s jinou kartou půjde, karta s jiným telefonem taky ale dohromady budou dělat neplechu.


Think tak to je zraly akorat s nim slehnout o zem a ulevit si... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 3:22 pm    Předmět: Re: Jsem z toho jelen Odpovědět s citátem

Kaspery napsal:
Krokodýl napsal:
Kaspery napsal:
Jak se rika "Nechval dne pred vecerem". V Patek se mi zase objevila hlaska o chybe karty nastesti jsem mel moznost prohodit SIM a... Jina SIM v C35 jede normalne, ale... ma SIM v jinem mobilu (SL55) take Confused (testovano cely vikend) tak a kde je zakopany pes Rolling Eyes Sad


Toto jsou ty nejhorší chyby, nemají logiku, aenbo v tak velkéím časovém sledu, že je člověk nevychytá.
Může nastat několik věcí současně a to prostě nevysleduješ. Bohužel. No a pokud je to zrovna shoda že něco málo je v mobilu a něco málo v kartě, tak toj e ta nejhorší varianta, telefon s jinou kartou půjde, karta s jiným telefonem taky ale dohromady budou dělat neplechu.


Think tak to je zraly akorat s nim slehnout o zem a ulevit si... Twisted Evil


Doporučuji si u operátora nechat vyměnit kartu.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fadeedi
začátečník
začátečník

Založen: 28. 10. 2004
Příspěvky: 68
Bydliště: dolný Kubín & Otrava-poruba

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 3:52 pm    Předmět: Re: Jsem z toho jelen Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:


Doporučuji si u operátora nechat vyměnit kartu.

no ja som si svoji kartu nechal aj vymenit a robilo mi to dalej Brick wall len potom to zrazu prestalo a bolo. robilo mi to aj na c35 aj na m55 aj na mc60 a teraz uz v pohode Dancing

_________________
siemens MC60 fw13 + vlastné patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kaspery
kolemjdoucí

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 18, 2005 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi to nedalo a zasel jsem na Eurotel. Rekli mi ze to kartou nebude. Pry se jim stavaly pripady ze byla karta stara a mobil novy a nerozumeli si, objevovala se stejna hlaska, tak jsem nechal prehrat FW (verze 18 pry je lepsi nez ty nejnovejsi) u jedne fa. a mobil zatim drzi mozna si opravdu jen nerozumel s novou SIM protoze kartu kterou jsem zkousel pred tim byla stejne stara jako ta C35ka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roman_basta
kolemjdoucí

Založen: 28. 06. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2005 6:30 pm    Předmět: C 35 a chyba karty Odpovědět s citátem

Přesně to samé jsem měl i já s C 35, někdy "zamrzne" i vícekrát denně. Úplně nový ho měla manželka a neměla problém. Dal jsem do něj svojí SIMku a začal "zamrzat". Vyměnil jsem si u operátora SIMku, ale nepomohlo to. Pokud dám do mobilu zpět manželčinu SIMku, opět žádný problém. Někde jsem slyšel, že si některé telefony "pamatují" první SIMku a s ostatními je problém.
_________________
Roman Bašta

C 10>C25>CT 70 fw43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group