clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Práca s programom SST Service Toolbox Edition
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Práca s programom SST Service Toolbox Edition
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2005 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oki,doplnim do navodu,ze na vlastne nebezpecenstvo.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa to podarilo aj pri win98 po restarte mi skapal disk
Návrat nahoru
Skvedo
badatel
badatel

Založen: 17. 09. 2004
Příspěvky: 157
Bydliště: Vracov (jižní morava)

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 15, 2005 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nedokaza byste treba nekdo udelat nejakej skript, kterej by posunul datum, potom spustil SST a pred ukoncenim zmenil datum zpatky?
_________________
I love my M55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gohomo
začátečník
začátečník

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 83

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 15, 2005 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvedo napsal:
nedokaza byste treba nekdo udelat nejakej skript, kterej by posunul datum, potom spustil SST a pred ukoncenim zmenil datum zpatky?

také niečo existuje, spášťa sa SST cez bat súbor a vôbec nie je potrebné manipulovať s časom. Ak pošleš mail - pošlem ti to, má to cca 40 KB

_________________
Motorola 770CX - N 5110 - N 6110 - N 6210 - N 3510i - N 6610 - Siemens CX65 (oživený) + veľa patchov + DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 15, 2005 7:16 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

p.korman napsal:
GgDag napsal:
figaro napsal:
SST sa mi podarilo nainštalovať do WinXP SP2, aj s tým dátumom to ide v pohode. Problém je ale v tom, že sa mi s mobilom nespojí. Kábel mám DCA-510. V nastavení programu je možnosť iba COM1, COM2 alebo USB. Ďalšie COM3, COM4.....atď. tam ale nie je. Ako teda program nastaviť, keď môj DCA510 má emulovaný COM5?
Keď nastavím iba USB, môžem stláčať červené tlačítko koľko chcem, ale mobil sa s programom nespojí. A ešte jedna otázka. Nabíjanie na kábli má byť zapnuté alebo vypnuté? Ja som ho mal vypnuté a nefungovalo to. Škoda d'oh!
Ja mam ten isty problem ze sa program nechce sppojit ale mam na vyber 8 portov. Ale nespoji sa ani s jednym. Sad Mam DCA-510 a s V-KLAY a ostatnymi funguje na 100%. Potrebujem si iba zmenit kontrast kuwa a nemam ako. Neviete poradit?


akýže to máš fónik? mám program čiste na zmenu kontrastu ale počkať, pozriem sa na aký typ to ide...no... problemik. je to na x55. ak máš čiste náhodou S55 alebo tak nejak... napíš maila, pošlem ti ho. nie je to nič veľké. wiac ti newiem poradiť. ZB
Mam S65. Na 55 rade je ta funkcia v menu. Brick wall
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rado.m
kolemjdoucí

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 2
Bydliště: BA

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 3:41 pm    Předmět: SST Odpovědět s citátem

Na stranke

http://people.itu.int/~emartine/SST5.htm

je tento soft (a ine potrebne) aj s navodom na instalaciu (v anglictine). Plus je tam patch,ktory riesi problem s casom (clock tampered, ci take nieco). Skusal som to podla toho instalovat, uplne v pohode.
Len pre info, ak by niekto chcel skusit trocha iny postup, netreba pri nom nic deinstalovat, registruje sa to nejakym (ukradnutym) kodom, len tomu treba pomoct editaciou RAM pri registracii SST. Nic zlozite, islo mi to na prvykrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kissman
kolemjdoucí

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 2:48 am    Předmět: usb... Odpovědět s citátem

ahojte... jak mam nastavit aby me sst spolupracoval s usb kabelem pro sxko...? mam tam jen dva porty a to com 1 a com 2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 7:44 am    Předmět: Re: usb... Odpovědět s citátem

kissman napsal:
ahojte... jak mam nastavit aby me sst spolupracoval s usb kabelem pro sxko...? mam tam jen dva porty a to com 1 a com 2.
Tak si kábel v nastaveniach prestav na COM2.A nemáš tam COM1 a COM2 ale COM1 a USB.Dieg0
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
big.mac
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 24

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 9:25 am    Předmět: SST a XP SP1 Odpovědět s citátem

Tak jsem nainstaloval verzi 5.37, ale bez posunu datumu se to nepovedlo. Spojení s S65 při nastavení portu na USB bylo OK, záloha fullflash taky, ale po pokusu o odblok se SST kousnul. Po restartu PC jsem musel přeinstalovat XP Evil or Very Mad . Dneska udělám druhý pokus a jestli to zase lehne, tak je to program na "h...." Crying or Very sad . Nebo možná jeho crack..
Máte někdo zkušenosti s W2000, už je SST někomu složil??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepouzivaj 5.37 ale 5.31...urob si to podla mojho navodu a budes to mat bez preinstalovavania WIN. wink
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 02, 2005 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som vcera dopadol zle aj ja.Pouzil som 5.37,lebo 5.31 mi nejako zblbol...po restarte som musel preinstalovat XP,ale brutalne,aj s formatom HD.Prisiel som uplne o vsetko,co som mal v PC a skoro ma trafil slak... Brick wall Brick wall Brick wall

Pritom som 5.37 pouzil uz 3x a az teraz mi to posahalo HD.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
big.mac
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 24

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 02, 2005 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera večer jsem to zkusil znova na XP, ale SP2, už se to obešlo bez posunu datumu, záloha fullflash bez problémů. Ale jakmile jsem dal "unlock", stiskl červené tlačítko (na S65 se zobrazilo Service mode), potom podle návodu podržel červené tlačítko a znovu krátce stisknul červené tlačítko, tak SST 5.37 zatuhnul. No a ani jsem nemusel dávat restart, protože po pokusu o stisknutí tlačítka "stop" v SST se PC restartovalo samo a samozřejmě úplně čisté Very Happy . Už nechci SST už ani vidět a myslím, že by nemělo být na Siemensmanii ani ke stažení. Kdo chce ať si ho najde třeba přes eMulu. Vím, že je u něj varování, že se to může stát, ale přesto trvám na svém názoru, že tady nemá co dělat Not talking.
Nebo může být, ale v rubrice "Nástroj pro formátování HDD" Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 02, 2005 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj,mas pravdu...verziu 5.37 z webu stiahnem...verzia 5.31 problemy nerobi
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
big.mac
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 24

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:04 am    Předmět: SST 5.31 Odpovědět s citátem

Tak jsem vyzkoušel verzi 5.31. Bez posunutí data se neobešla, ale jinak funguje korektně i s mým S65 + DCA510 (USB) bez nějakých přemetů s vydaváním baterky atp. Odbloknul jsem si co jsem potřeboval, díky za ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamobil
badatel
badatel

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 167
Bydliště: Žďár n.S.

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 09, 2005 10:17 am    Předmět: Partition tab. je v kelu Odpovědět s citátem

Díky 5.31 jsem si dal pěknou práci na opravě disku, celý dva dny - mnoho úspěchů při stejných problémech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group