clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Práce s programem x65PapuaUtils
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Práce s programem x65PapuaUtils
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Anonymous napsal:
Nepodařilo se mi rozchodit přes V_Klay (v.3.1) , podle postupu v návodu vrácení zálohy z předtím nahrané fullflash (stejné problémy jako už zde popisovali ostatní). Jinak patche přes V_Klay bez problémů. U žádného ze třech telefonů (v. 25cz) naopak nebyl žádný problém při vracení záloh fullflash do mobilů přes x65Flasher 1.054. Doporučuji radši dělat zálohy ve více programech a vyzkoušet vrácení před počátkem další práce - vlastní zkušenost - horké chvilky. U dvou CX65 se zřejmě po aplikaci návodu objevilo servisní menu tak jak to bylo u předešlých Siemensů tzn. po stlačení "Menu" a potom "#", takže není nutné mít ho na zvláštní volbě (u S65 v.25cz ne). Po odblokování skrytých bloků EEPROM jsem zjistil, že jedna CX má potom celkový počet bloků 244 oproti druhé CX a S, které jich mají po odkrytí shodně 232 - zajímavé??.


Obnovení fullflash je opravdu s x65flasher stabilnější a nikdy s ním nebyl problém. A záloha stačí jedna, je jedno jestli je pořízena ve V-Klay nebo x65flasher pomocí "Read ...". Jsou naprosto totžné a uamenitelné. Takže i zálohu z V-Klay /teda samozřejmě FF/ je možno do telefonu nahrát pomocí x65flasher.

K EEPROM - je možné že některé telefony mají více bloků EEPROM než standartně, jsou to bloky používané operátory. Pokud máš tu zálohu s 244 bloky rád bych se na ní podíval. Dobré by bylo to doplnit o info zda ten telefon byl blokován an nějakého operátora a pod. Díky.


Zálohu udělanou ve V_klayi se mi sice do telefonu nahrát x65flasherem podařilo, ale ten pak nešel rozběhnout - zkoušeno dvakrát (doufám tedy, že jsem je nezaměnil.

Vícebloková EEPROM z CX65 - koupeno přímo u Siemense - Anděl Praha je na http://jirkab.webzdarma.cz/Telefony/kacka.eep .
"Normální" z druhé CX65 - koupeno v Electroworldu je na http://jirkab.webzdarma.cz/Telefony/hanka.eep .

Jo a u nové verze V_klaye (3.2) mi nahrání zálohy už běží tak jak má. Pouze zápis do bootcore i když ho mám povolený napíše "chráněný prostor" nebo něco podobného a konec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:

Vícebloková EEPROM z CX65 - koupeno přímo u Siemense - Anděl Praha je na http://jirkab.webzdarma.cz/Telefony/kacka.eep .
"Normální" z druhé CX65 - koupeno v Electroworldu je na http://jirkab.webzdarma.cz/Telefony/hanka.eep .

Jo a u nové verze V_klaye (3.2) mi nahrání zálohy už běží tak jak má. Pouze zápis do bootcore i když ho mám povolený napíše "chráněný prostor" nebo něco podobného a konec.


Díky za ty EEPROM, budu koumat

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ryki
začátečník
začátečník

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Náchod

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2005 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozhodl jsem se že se pustím do patchů, ale mám problém
při použití programu PapuaUtilsV011
se mi nedaří Auto Open All, první stupnice proběhne a při druhé se mobil vypne a druhá stupnice končí na 10ém dílku.

telefon: M65, fw.25, kabel Koracell USB se hlásí jako DCA-510

_________________
M65:fw43 + patch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 3:42 pm    Předmět: novy papuautils 0.1.2 Odpovědět s citátem

Tady
http://allsiemens.com/soft/download.php?p=other&file=x65PapuaUtilsV012.exe
je novy papua utils 0.1.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 05, 2005 5:34 am    Předmět: Re: novy papuautils 0.1.2 Odpovědět s citátem

http://papuas.allsiemens.com/x65PapuaUtilsV019.rar
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 05, 2005 5:38 am    Předmět: Re: novy papuautils 0.1.2 Odpovědět s citátem

http://papuas.allsiemens.com/SCRPU.rar
PV`(Papuas)
Návrat nahoru
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 05, 2005 11:21 am    Předmět: Re: novy papuautils 0.1.2 Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
http://papuas.allsiemens.com/SCRPU.rar
PV`(Papuas)


Cпасибо Papuas Applause . Tвоя программа - это очень большой помощник. Eщё раз cпасибо.

Nový kompletní návod na PapuaUtils je zde http://www.siemensmania.cz/content.php?id=333,

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 9:40 pm    Předmět: Re: novy papuautils 0.1.2 Odpovědět s citátem

http://papuas.allsiemens.com/x65PapuaUtilsV020.rar
Návrat nahoru
DeiReL
kolemjdoucí

Založen: 16. 03. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2005 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hello, I am called belen, I am Spanish, I have siemens s65 and I want to communicate with you to ask a thing. I do not understand your language, anybody helps me please?

thanks wink

k_konzept@hotmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ŠpagY
kolemjdoucí

Založen: 07. 12. 2004
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 2:02 am    Předmět: čo je ESN? Odpovědět s citátem

mám problém rozchodiť papuautils, vygeneruje mi iba IMEI a keď dám zistiť ostatné údaje, vypíše mi to (niečo v ruštine) ESN!
A ja netuším,akým spôsobom to rozchodím... skúšal som aj mobil vypnúť ale stále to isté...

_________________
-:ŠpagY:-



motorola > nokia >

siemens [ CXT65 > FW 16 - 25 - 50 ]

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 8:45 am    Předmět: Re: čo je ESN? Odpovědět s citátem

ŠpagY napsal:
mám problém rozchodiť papuautils, vygeneruje mi iba IMEI a keď dám zistiť ostatné údaje, vypíše mi to (niečo v ruštine) ESN!
A ja netuším,akým spôsobom to rozchodím... skúšal som aj mobil vypnúť ale stále to isté...


Zkus mě chytit na ICQ a zkusíme to online. Pokud máš fw 25, dle podpisu ano, neměl by být problém.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ŠpagY
kolemjdoucí

Založen: 07. 12. 2004
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 1:51 pm    Předmět: Re: čo je ESN? Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
ŠpagY napsal:
mám problém rozchodiť papuautils, vygeneruje mi iba IMEI a keď dám zistiť ostatné údaje, vypíše mi to (niečo v ruštine) ESN!
A ja netuším,akým spôsobom to rozchodím... skúšal som aj mobil vypnúť ale stále to isté...


Zkus mě chytit na ICQ a zkusíme to online. Pokud máš fw 25, dle podpisu ano, neměl by být problém.


Díky, skúsim,ale až zajtra, dnes som v práci... firmware mám zatiaľ ešte stále 25, kábel ručne robený, ale DC-510, s v-clay, alebo ked patchnem bootcore, nemam problemy, ale papuu som nerozchodil...

_________________
-:ŠpagY:-



motorola > nokia >

siemens [ CXT65 > FW 16 - 25 - 50 ]

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
zdatan
badatel
badatel

Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 178

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2005 11:35 am    Předmět: Re: čo je ESN? Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
ŠpagY napsal:
mám problém rozchodiť papuautils, vygeneruje mi iba IMEI a keď dám zistiť ostatné údaje, vypíše mi to (niečo v ruštine) ESN!
A ja netuším,akým spôsobom to rozchodím... skúšal som aj mobil vypnúť ale stále to isté...


Zkus mě chytit na ICQ a zkusíme to online. Pokud máš fw 25, dle podpisu ano, neměl by být problém.


mam ten samy problem...tyden stary M65 rescue,fw44 a skonci to u vypsani imei,ale ESN a HASH uz z nej nevymamim:( zkousel sem to dle navodu s papuou 0.12,ted sem nasel 0.28 ale proste ESN a HASH neni:(
dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2005 11:58 am    Předmět: Re: čo je ESN? Odpovědět s citátem

zdatan napsal:
Krokodýl napsal:
ŠpagY napsal:
mám problém rozchodiť papuautils, vygeneruje mi iba IMEI a keď dám zistiť ostatné údaje, vypíše mi to (niečo v ruštine) ESN!
A ja netuším,akým spôsobom to rozchodím... skúšal som aj mobil vypnúť ale stále to isté...


Zkus mě chytit na ICQ a zkusíme to online. Pokud máš fw 25, dle podpisu ano, neměl by být problém.


mam ten samy problem...tyden stary M65 rescue,fw44 a skonci to u vypsani imei,ale ESN a HASH uz z nej nevymamim:( zkousel sem to dle navodu s papuou 0.12,ted sem nasel 0.28 ale proste ESN a HASH neni:(
dik

fw MUSI byt 25 nebo nissi. Downgrade je mozny pomovi WinSWup. Pak je mozno schovat klic a te jiz bude mozno s fw44 pouzit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdatan
badatel
badatel

Založen: 04. 04. 2005
Příspěvky: 178

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2005 7:02 pm    Předmět: Re: čo je ESN? Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
zdatan napsal:
Krokodýl napsal:
ŠpagY napsal:
mám problém rozchodiť papuautils, vygeneruje mi iba IMEI a keď dám zistiť ostatné údaje, vypíše mi to (niečo v ruštine) ESN!
A ja netuším,akým spôsobom to rozchodím... skúšal som aj mobil vypnúť ale stále to isté...


Zkus mě chytit na ICQ a zkusíme to online. Pokud máš fw 25, dle podpisu ano, neměl by být problém.


mam ten samy problem...tyden stary M65 rescue,fw44 a skonci to u vypsani imei,ale ESN a HASH uz z nej nevymamim:( zkousel sem to dle navodu s papuou 0.12,ted sem nasel 0.28 ale proste ESN a HASH neni:(
dik

fw MUSI byt 25 nebo nissi. Downgrade je mozny pomovi WinSWup. Pak je mozno schovat klic a te jiz bude mozno s fw44 pouzit.


oki.sorry,mam m65 teprv par dni,tak sem bfu.
takze downgradnu na fw25,dostanu nejakej klic, a pak hned muzu dat Fw50 a udelat si jeho FF zalohu???chapu to dobre?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group