clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Hry na MT
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Hry na MT
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepaxx
kolemjdoucí

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 19, 2005 10:28 am    Předmět: Hry na MT Odpovědět s citátem

Zde jste mi poradili, abych při instalaci her do MT použil SDS a ikonu, která je k tomu určená. Instalace se povedla na MT, V mobilu to mám pod ikonou manažer.Ale co s tím mám udělás dál, aby ta hra šla spustit?Když si na tu hru najedu a vyberu Možnosti tak tam mám pouze Zobr. detaily,Zobr. certifikát,Odstranit,Zobraz log,Pošli log,Pamět telefonu. Nic jiného. Dopustil jsem se snad nějaké chyby při instalaci?
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 19, 2005 3:26 pm    Předmět: Re: Hry na MT Odpovědět s citátem

pepaxx napsal:
Zde jste mi poradili, abych při instalaci her do MT použil SDS a ikonu, která je k tomu určená. Instalace se povedla na MT, V mobilu to mám pod ikonou manažer.Ale co s tím mám udělás dál, aby ta hra šla spustit?Když si na tu hru najedu a vyberu Možnosti tak tam mám pouze Zobr. detaily,Zobr. certifikát,Odstranit,Zobraz log,Pošli log,Pamět telefonu. Nic jiného. Dopustil jsem se snad nějaké chyby při instalaci?
Děkuji

V menu by se ti měla objevit ikona.

_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 19, 2005 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se neobjevi tak telefon vypni a zapni!!Pokud by to nepomohlo nahraj si vse do SX a instaluj to v ni!!Instalace probiha jak instalace ve Windowsech!!!
_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pepaxx
kolemjdoucí

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 16

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2005 10:01 am    Předmět: Instalace her Odpovědět s citátem

Po instalaci her z PC na MT pomocí SDS se mi na mobilu SX1 zobrazily pod manažerem. Bohužel ale s nimi se nedá ni udělat.Pomůže mi někdo?Jak mohu hru rozchodit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2005 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem rekl instaluj z telefonu!!Manazer neni spolehlivy uz me nekolikrat zradil!!
_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2005 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vytryol napsal:
Jak jsem rekl instaluj z telefonu!!Manazer neni spolehlivy uz me nekolikrat zradil!!

Mě taky.

_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 6:02 am    Předmět: Instalace hry Odpovědět s citátem

Provedl jsem instalaci hry pomocí SDS, ale nepodařilo se mi to rozchodit, protože se mi to uložilo pod manažerem. Zda mi byla poskytnuta pomoc, abych to přenesl do MT a tam instaloval. Tak jsem to udělal a přenesl soubor do adresáře Nokia/install. Ale dál nevím jak a čím to v MT instalovat? Může mi někdo poradit?
Návrat nahoru
Sirus
čestný člen
čestný člen

Založen: 06. 08. 2004
Příspěvky: 1021
Bydliště: Vrutky

7909.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozname niekolko druhov instalacii:

1. ked instalacny subor ma priponu "SIS", mame 2 moznosti
1.1 instalovat pomocou SDS (mne osobne to funguje dobre, niektory s tym maju problemy) - pouzivam iba tedy ak nemam MMC kartu
1.2 instalovat z telefonu a podla sposobu poslania do telefonu su zase 2 moznosti
1.2.1 skopirovat na MMC kartu, potom pomocou nejakeho suboroveho manazera jednoducho spustit sis subor
1.2.2 poslat cez BT, MMS alebo IRDA, potom v prijatych spravach otvorit prijatu spravu

2. ked ma subor priponu "BLZ"
2.1 nainstalovat si Blizzard Installer (podla bodu 1)
2.2 nakopirovat si subor s priponou blz do halvneho adresara na MMC kartu (musi byt prave tu)
2.3 spustit Blizzard Installer a riadit sa jeho pokynmy

3. ked mame len kopu suborov v adresaroch ako app, system alebo libs
3.1 nakopirovat do prislusnych adresarov na MMC kartu

4. ak pri instalaci SIS pise ze je nedostatok miesta, treba pouzit v PC program UnMakeSIS a potom postupovat podla bodu 3

Pri vsetkych postupoch po chvili naskoci v hlavnom menu nova ikonka s programom ktory sme instalovali, takze treba chvilku vyckat a potom uzivat novy program.

_________________
C35i>ME45>>S45i>ST55>S55+BT>SX1

SX1 + 1GB Pretec = > fw 12Sk>14Sk>15Ru>15It>15Gr>15CZ

"Ak mas raz SX1, uz nie je cesty spat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
novakl
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 601
Bydliště: Kandia

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už mám od Gwina ten plugin UnMakeSis, ale když tam zkopíruju system apps stejně to nejde. V tom sis je ale víc souborů. Musí se tam dát ještě nějakej ?
_________________
Alcatel 302 -> Nokia 3310 -> SonyErricson T310 -> Siemens M55 -> Siemens SX1 FW15 + 1Gb -> Přešel jsem na Nokii - Nokia N73 Music Edition



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 7:34 pm    Předmět: Re: Instalace hry Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Provedl jsem instalaci hry pomocí SDS, ale nepodařilo se mi to rozchodit, protože se mi to uložilo pod manažerem. Zda mi byla poskytnuta pomoc, abych to přenesl do MT a tam instaloval. Tak jsem to udělal a přenesl soubor do adresáře Nokia/install. Ale dál nevím jak a čím to v MT instalovat? Může mi někdo poradit?

Najdi si soubor sis, který chceš instalovat, v nějakém správci souborů a spusť v něm ten soubor.

_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eldat
kolemjdoucí

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 4:21 pm    Předmět: FExplorer - jak spustit Odpovědět s citátem

Tak jsem si ho nainstaloval podle místních pokynů napřed přes SDS. Proběhla částečná instalace. Zase jsem ho smazal, nahrál SIS file do telefonu do Nokia/Installs (kartu ještě nemám), spustil instalaci. Tentokrát se nahrál celej. Pořád ale v Manažeru nevidím jak ho spustit. Je vedle něj čtvereček svisle rozdělenej napůl, levá půlka světlejší, pravá tmavší. Je to FExplorer 1.11 EN. Jak ho spustím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirus
čestný člen
čestný člen

Založen: 06. 08. 2004
Příspěvky: 1021
Bydliště: Vrutky

7909.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V hlavnom menu mas na spodku ako poslednu (predpokladam) ikonu FExplorera, tak na nu prijdi pomocou joysticka a potom joystick stlac.
_________________
C35i>ME45>>S45i>ST55>S55+BT>SX1

SX1 + 1GB Pretec = > fw 12Sk>14Sk>15Ru>15It>15Gr>15CZ

"Ak mas raz SX1, uz nie je cesty spat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sirus
čestný člen
čestný člen

Založen: 06. 08. 2004
Příspěvky: 1021
Bydliště: Vrutky

7909.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

novakl napsal:
Tak už mám od Gwina ten plugin UnMakeSis, ale když tam zkopíruju system apps stejně to nejde. V tom sis je ale víc souborů. Musí se tam dát ještě nějakej ?


Vsetky subory vzniknute rozbalenim sisu treba nakopirovat na kartu do spravnych adresarov.

_________________
C35i>ME45>>S45i>ST55>S55+BT>SX1

SX1 + 1GB Pretec = > fw 12Sk>14Sk>15Ru>15It>15Gr>15CZ

"Ak mas raz SX1, uz nie je cesty spat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dwwwayne
začátečník
začátečník

Založen: 31. 12. 2004
Příspěvky: 51
Bydliště: Ostrava

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 4:30 pm    Předmět: Re: FExplorer - jak spustit Odpovědět s citátem

eldat napsal:
Tak jsem si ho nainstaloval podle místních pokynů napřed přes SDS. Proběhla částečná instalace. Zase jsem ho smazal, nahrál SIS file do telefonu do Nokia/Installs (kartu ještě nemám), spustil instalaci. Tentokrát se nahrál celej. Pořád ale v Manažeru nevidím jak ho spustit. Je vedle něj čtvereček svisle rozdělenej napůl, levá půlka světlejší, pravá tmavší. Je to FExplorer 1.11 EN. Jak ho spustím?

Ty to pořád ještě nechápeš? Manažer je tu pro to, abys mohl ty programy vymazat a dívat se na certifikáty. Ten samotný program spustíš tak, že najedeš do menu, a úplně dole bys měl mít ikonu programu. Pokud ji tam nemáš, tak si zapni FExpolorer a zajdi si na c:(pokud si to instaloval do mobilu) nebo na e:(pokud si to instaloval na kartu). Zajdi si do adresáře system\apps\jméno tvojeho programu a tam si najdi soubor s příponou .app, který spustíš.

_________________
D520->3330->OT302->SX1 forever!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eldat
kolemjdoucí

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 14, 2005 4:40 pm    Předmět: Jak spustit Odpovědět s citátem

Hergot já to měl zrovna jako 1. ikonu v další řádce a nenapadlo mě že je tam ještě další řádka. Tohle je teda řešení, až jsem se z toho rozkašlal Embarassed Dík moc, už to samozřejmě funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group