clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Instalacia SX1 pod WinXP
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Instalacia SX1 pod WinXP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepajz
začátečník
začátečník

Založen: 30. 12. 2004
Příspěvky: 75

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 18, 2006 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, taky mam problemek s pripojenim k pc.
Ale vim kde je problem, jen nemuzu najit reseni Sad Pripojim Sx1 k pc, a vybafne na me hlaska win ze nema ovladace. Kde ty ovladace zehnat? :-/
Tu v sekci drivers mi to zadne nevzalo, pry "V zadanem umisteni nejsou kompatibilni ovladace" nebo tak, z oficialnich stranek je to taky nebralo. A instalovat JEN kvuli ovladacum takovy zasr*** nestabilni a prehnane velky soft jako je MDS nebo SDS nebo jak se jim nadava nehodlam!
mRouter mam, planuju pouzivat TC plugin. Prosim prosim, poradte jestli uz nekdo mel tenhle problem Sad


Kdyby se nasel nejaky ochotny clovicek, tak pls poslete mi ty ovladace...
Takto nato: pripojit sx1 pres kejbl, pravym na Tento pocitac, vlastnosti. Karta Hardware, spravce zarizeni. Najit Siemens SX1, pravym, vlastnosti. Karta Ovladace, a uz jen kliknout na Podrobnosti. Vsechny vypsane soubory zabalit do zipu (nejlepe gz2 Wink ) a poslat. muzete me najit na icq 276 269 883. diky moc Whistle Wink

_________________
C65 fw12cz (1x usmrcen) -> fw43cz patched (6x usmrcen) => SX1 (usmrcen, zpet ze servisu a pude tam znova protoze mi pokrivili klavesnici a zku*v*ili reprak!!)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fernando666
kolemjdoucí

Založen: 03. 04. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 9:58 pm    Předmět: Dobry vecer. Odpovědět s citátem

Prosim Vas,muzete mi nekdo poradit?Koupil sem brachovi SX1ku a nekomunikuje mi s pocitacem,prosiiim poradte mi. Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty wé-e, proč svůj problém postuješ minimálně do třech diskusí? Twisted Evil Stačí pár hodin počkat a někdo se určitě ozve, mezitím si můžeš pročítat fórum s tunou příspěvků s podobným problémem (SX1 se k PC nepřipojuje o moc jinak než ostatní Siemensy) nebo systematicky bouchat svou SX1 o stůl. Brick wall

***EDIT: a aby někdo neřekl, že jsem arogantní - už jsem se ti v jednom ze tvých tří identických postů snažil poradit.

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirus
čestný člen
čestný člen

Založen: 06. 08. 2004
Příspěvky: 1021
Bydliště: Vrutky

7909.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 7:21 am    Předmět: Re: Dobry vecer. Odpovědět s citátem

fernando666 napsal:
Prosim Vas,muzete mi nekdo poradit?Koupil sem brachovi SX1ku a nekomunikuje mi s pocitacem,prosiiim poradte mi. Pray


A ked pripojis HF, naskoci ikona? Alebo napise, ze prislusenstvo nema podporu? Ak ti vyskoci nieco taketo, je velka pravdepodobnost, ze telefon ma vadnu MMI dosku (tak to bolo u mna).

_________________
C35i>ME45>>S45i>ST55>S55+BT>SX1

SX1 + 1GB Pretec = > fw 12Sk>14Sk>15Ru>15It>15Gr>15CZ

"Ak mas raz SX1, uz nie je cesty spat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V1P
začátečník
začátečník

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 49

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 14, 2006 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, ja ked pripojim k sx1 dca510 tak mi vypise ze prislusenstvo nema podporu. Ako to vyriesit? Ani za svet to neviem rozbehat. Zislo by sa spravit kompletny clanok aj s obrazkami pre menej chapavich. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
yaqwsx
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 12. 2005
Příspěvky: 1027
Bydliště: Takové městečko nedaleko Kroměříže

209083.66 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 14, 2006 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V1P napsal:
Ahojte, ja ked pripojim k sx1 dca510 tak mi vypise ze prislusenstvo nema podporu. Ako to vyriesit? Ani za svet to neviem rozbehat. Zislo by sa spravit kompletny clanok aj s obrazkami pre menej chapavich. Embarassed

me pomohl trojhmat,stalo se mi to kdyz mi sx vratili ze servisu a vymenili zakl desku

_________________
Děda vševěda, bůh(neplést s Bůh) == Google......
JFGI - Just Fuckin' Google It
http://www.fuckinggoogleit.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V1P
začátečník
začátečník

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 49

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 14, 2006 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yaqwsx napsal:
V1P napsal:
Ahojte, ja ked pripojim k sx1 dca510 tak mi vypise ze prislusenstvo nema podporu. Ako to vyriesit? Ani za svet to neviem rozbehat. Zislo by sa spravit kompletny clanok aj s obrazkami pre menej chapavich. Embarassed

me pomohl trojhmat,stalo se mi to kdyz mi sx vratili ze servisu a vymenili zakl desku


A co to je ten trojhmat?

//edit: uz som to spravil ale nepomaha, aj tak to pise ked dam do phonu kabel. mam fw12 + prisusenstvo mi funhuje fpohode. Mama to otestovane o stereo handsfree a ide fpoho aj zdvihat telefony (to tlacitko).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
V1P
začátečník
začátečník

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 49

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ehm, prosim niekoho o radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
yaqwsx
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 12. 2005
Příspěvky: 1027
Bydliště: Takové městečko nedaleko Kroměříže

209083.66 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V1P napsal:
yaqwsx napsal:
V1P napsal:
Ahojte, ja ked pripojim k sx1 dca510 tak mi vypise ze prislusenstvo nema podporu. Ako to vyriesit? Ani za svet to neviem rozbehat. Zislo by sa spravit kompletny clanok aj s obrazkami pre menej chapavich. Embarassed

me pomohl trojhmat,stalo se mi to kdyz mi sx vratili ze servisu a vymenili zakl desku


A co to je ten trojhmat?

//edit: uz som to spravil ale nepomaha, aj tak to pise ked dam do phonu kabel. mam fw12 + prisusenstvo mi funhuje fpohode. Mama to otestovane o stereo handsfree a ide fpoho aj zdvihat telefony (to tlacitko).

No trojhmat je sformátování C(o vše na C přijdeš),postup:Vypni telefon a současně stiskni krizek hveddicku a cer.telefonek,doporucuje se mi nabitou baterii,jinak telefon umrtvis

_________________
Děda vševěda, bůh(neplést s Bůh) == Google......
JFGI - Just Fuckin' Google It
http://www.fuckinggoogleit.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V1P
začátečník
začátečník

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 49

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bud mam smolu, alebo uz neviem, nikto necita edit. na ziadnom boarde. nikde.

Uz som pisal ze som to spravil a nepomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
V1P
začátečník
začátečník

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 49

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dozvedel som sa ze kabel dca510 sa neda rozchodit na sx1 takze si mozem akurat piskat Very Happy

//ak niekto mate kabel540 alebo len tu koncovku a ste z SVK tak by som ju opripade kupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alkaba
čestný člen
čestný člen

Založen: 15. 01. 2005
Příspěvky: 1618
Bydliště: 0x0000FFF Telefon: S75

10903.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow http://www.beinspired.cz/?s=clanky/servis/2&clanek=873 Tady je návod jak si postavit dca-540 wink Je to jednoduché a vyjde tě to na pár kaček... Razz
_________________
»HTC Rose S740 with WM 6.5.3
»HP iPaq 514 with WM6.5.3
»Siemens C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
V1P
začátečník
začátečník

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 49

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nj, ajtak si myslim ze sa mi oplati kupit kabel uz hotovy za 130sk. Ale co s mijim? Mne je zbytocny. Ale raz ho potrebovat budem takze iba keby som ho predal neakemu kamosovi. Nuz vsetci maju n*kie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Honza Bouma
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 08. 2004
Příspěvky: 1152

7912.98 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2006 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat,jestli by mi nekdo mohl poslat Siemens Data Suite SX1,který je na originalnim CD(Bohuzel ho nemam).Posledni verze byla tusim 1.1.56.1P ze? SDS mi totiz fungovalo daleko lip nez MPM.Ctel jsem to vyresit zde: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=23915 ale ani na jednom linku neni a tema bylo zamceno.
dik za pomoc

_________________
MOTOROLA d520>SIEMENS C35i>NOKIA 3410>back to SIEMENS C35i>SIEMENS C60>SIEMENS SX1>SIEMENS SXG75 White

Zadáno 12.5.2012-Nabízím k prodeji autorádio: http://aukro.cz/show_item.php?item=2342361883
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2006 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Bouma napsal:
Chci se zeptat,jestli by mi nekdo mohl poslat Siemens Data Suite SX1,který je na originalnim CD(Bohuzel ho nemam).Posledni verze byla tusim 1.1.56.1P ze? SDS mi totiz fungovalo daleko lip nez MPM.Ctel jsem to vyresit zde: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=23915 ale ani na jednom linku neni a tema bylo zamceno.
dik za pomoc


Ty si palice dubova co.

Googli !!!!

http://www.siemensplanet.com/files.php?cid=21

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group