clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - aky ludia su vlastnici siemensov?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

aky ludia su vlastnici siemensov?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mate nieco spolocne s informatikou?
moje hobby
55%
 55%  [ 15 ]
moja praca
3%
 3%  [ 1 ]
studujem to
37%
 37%  [ 10 ]
mam, ale je to nieco ine
0%
 0%  [ 0 ]
nemam
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
mistik
badatel
badatel

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 12:56 am    Předmět: aky ludia su vlastnici siemensov? Odpovědět s citátem

no, neviem ci sa to hodi prave sem. nechcem sa tym nikoho dotknut (myslim tym ludom co nemaju siemens). ja som tiez uvazoval aj nad inymi telefonmi, ale cx65 mala jednoznacne najlepsi pomer cena/vykon a este cosi navyse. a ked uz ten mobil mam, preco ho nevylepsit, ze?

no ale o co ide. pocul som taky nazor, podla ktoreho sa da urcit typ ludi ktori maju radi siemens. zo vsetkych mobilov (nevidel som uplne vsetky ale aky-taky prehlad mam) je siemens najtechnickejsi. co tym myslim? vo vacsine telefonov si v menu vyberiete najprv objekt, potom akciu (napr SMS->nova SMS). v siemensoch je to presne opacne (nova->nova SMS/MMS ...). preto ludia, ktori maju siemensy su informaticky, technicky a matemeticky zalozeni (tiez studujem viac-menej informatiku a menu siemensu mi vyhovuje jednoznacne najviac aj ked som si myslel ze lepsie od nokie byt nemoze ked som mal nokiu) a preto je logicke, ze na siemensy existuje najviac patchov. nie je problem v tom, ze kazda nokia ma iny kabel alebo sa este horsie spaja s PC alebo co. je to len mala komplikacia. zaciatky na siemensoch (ako pisal romulus na NM) boli podobne. lenze kvoli tomu, aki ludia mali siemensy vyvoj napredoval velmi rychlo, v siemense to urcite zaregistrovali tak sa tomu prisposobili. preco nevyuzit konkurencnu vyhodu? no nie?

snad som sa nerozpisal prilis a nenadavate na mna ze som vas obral zbytocnym prispevkom o cas, ale nieco na tom podla mna bude a hodi sa to do fora. a hlavne, velmi ma zaujimaju nazory vas zbehnutejsich

_________________
Motorola d520 => Nokia 3310 => Nokia 3510i => S55 => CX65 => SE K700i => EL71 juchuuuu



no, na tej fotke sice vyzeram ako notas... ale ked je vecer zabava a pije sa (vedla mna je moja najvacsia laska)


Naposledy upravil mistik dne po leden 24, 2005 12:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 3:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Som jeden z dalsich SiemensManiakov co studuju informatiku. S tym menu mas pravdu. A kedze ma zaujima aj psychologia: z casti mas pravdu s typologiou osobnosti podla mobilneho telefonu. Iba z casti, nie uplne. To je ako horoskop- napisany pre mnoho ludi, no funguje len pre vacsinu, nie vsetkych.
_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistik
badatel
badatel

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 3:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme, neda sa vsetko zovseobecnit. bol to taky postreh ktory viac plati ako neplati. moji kamarati co maju siemens su tiez vacsinou informatici... a myslim ze tie hviezdy tuto, ktore rozchodia aj 100x mrtvy telefon nie su lekari alebo pravnici Think
_________________
Motorola d520 => Nokia 3310 => Nokia 3510i => S55 => CX65 => SE K700i => EL71 juchuuuu



no, na tej fotke sice vyzeram ako notas... ale ked je vecer zabava a pije sa (vedla mna je moja najvacsia laska)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nieco pravdy mas,ale....
napr. nie vsetci ludia kupuju Siemensy s tym,ze uz predom poznaju ich menu a vedia,ze im bude vyhovovat. Mnoho ludi si ho kupi kvoli cene,dizajnu a podobne.

Takze to,co si napisal plati tak mozno na 50%.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistik
badatel
badatel

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uplne s tebou suhlasim. Neda sa na 100% percent urcit profil ludi podla kupovaneho telefonu. No myslim si, ze na SM je takych ludi urcite viac ako 50%. Koniec koncov, tiez som sa k siemensom dostal viac-menej nahodne. Mal som3510i a ked som bral dalsi, brat mi poradil s55 lebo on uz mal s35i. a vtedy bola s55 za 1500Sk, tak som ju zobral. A nelutujem.
_________________
Motorola d520 => Nokia 3310 => Nokia 3510i => S55 => CX65 => SE K700i => EL71 juchuuuu



no, na tej fotke sice vyzeram ako notas... ale ked je vecer zabava a pije sa (vedla mna je moja najvacsia laska)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mistik napsal:
No myslim si, ze na SM je takych ludi urcite viac ako 50%.


Ale tu sme na SIEMENSmanii

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistik
badatel
badatel

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jasne Smile ale prave z toho vidiet, aki su najvernejsi zakaznici siemensu. ti co sa k nemu dostali len nahodou, taki tu vacsinou nie su. ak ak su, tak maju nieco spolocne s technickym ci informatickym zameranim. akko napr. ja.

ked tu bola ta debata o NM, bol som tam pozriet a podla prispevkov som mal pocit, ze nokie su telefon pre... povedzme adolescentov aby som nikoho neurazil (myslim tie lacnejsie a stredne...)

_________________
Motorola d520 => Nokia 3310 => Nokia 3510i => S55 => CX65 => SE K700i => EL71 juchuuuu



no, na tej fotke sice vyzeram ako notas... ale ked je vecer zabava a pije sa (vedla mna je moja najvacsia laska)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked si tak spomeniem na anketu "Kolko mate rokov" a ze z nej vyplynulo ze su tu ludia priblizne 50% od 15-20 a priblizne 40% od 20 do 25, tak sa neda az tak jasne povedat ze vacsina ludi na SM su informaticky zamerani. Ale s tou N0ki0u mas pravdu prevazne pubertaci (vlastna skusenost) Siemens Rulez wink
_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimava otazka... Proc jsem si koupil Siemens? No predtim jsem mel Nokie - chvili 5110 a pak dlouhou dobu 3330 se kterou sem byl na vysost spokojeny... Ta pak sla ale do kytek a ja premejslel co si poridim dal. Mezitim sem pouzival "rezervni" Siemens C35i. Chtel jsem telefon do 10 000,- Smartfiny v ty dobe zrovna byly tak nejak nad tuhle hranici az na N6600 ale tu jsem zavrhl kuli maly pameti a pak spouste detailu ktery by me neskutecne stvaly :-) Nokii jsem moc nechtel - videl jsem to kolem sebe - telefony za 7000 a co to umelo... Navic mi prislo takovy divny ta struktura menu (jak je psano vyse - jsem clovek trochu programatorsky uvazujici) napr. orientovat se v takovy 7250 je doslova peklo... jak jsem videl S65 tak to byla laska na prvni pohled :-) - Jak designove tak funkcema... ( K700i je taky fajn- ale kdyz nema javu MIDP2?). Musim ted s mensim odstupem rict ze to byla koupe dobra - je tam par veci co mi trochu vadi, ale klady zvitezily nad zapory a nenavisti Smile

Jinak pro ty logicky zalozeny mam programatorskej vtip:
"Pepicek dostal od mamky ukol: Jdi do potravin a kup 5 rohliku- a kdyz budou mit vejce tak jich vem 20 - co pepicek prinesl domu? 20 rohliku :-)"

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diablo napsal:
Ked si tak spomeniem na anketu "Kolko mate rokov" a ze z nej vyplynulo ze su tu ludia priblizne 50% od 15-20 a priblizne 40% od 20 do 25, tak sa neda az tak jasne povedat ze vacsina ludi na SM su informaticky zamerani. Ale s tou N0ki0u mas pravdu prevazne pubertaci (vlastna skusenost) Siemens Rulez wink


Nemáte někdo lano a pistoli, že bych se šel nechat přejet parníkem, vždyť já sem vlastně nepatřím Laughing

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistik
badatel
badatel

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to sem ani ja uz o chvilu nebudem patrit. pockaj rok a mozme sa nechat prejst spolu... wink
_________________
Motorola d520 => Nokia 3310 => Nokia 3510i => S55 => CX65 => SE K700i => EL71 juchuuuu



no, na tej fotke sice vyzeram ako notas... ale ked je vecer zabava a pije sa (vedla mna je moja najvacsia laska)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Nemáte někdo lano a pistoli, že bych se šel nechat přejet parníkem, vždyť já sem vlastně nepatřím Laughing


Z toho si nic nerob..ja sem vlastne tiez nepatrim. No to vlastne skoro nikto z tymu..mozme to tu zavriet

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Varujem ta v mene vsetkych navsetevnikov SM--nerob to!! Shame on you Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Nemáte někdo lano a pistoli, že bych se šel nechat přejet parníkem, vždyť já sem vlastně nepatřím Laughing


Přesně tak, to je ale diskriminace Not talking . Mně je náhodou 13!

Trocha historie o mně a Siemensu:

Před dvěma a něco lety mi táhlo na 11 a jako dárek jsem měl slíbený mobil. Jednoho dne mi taťka, když jsem byl doma volal a ptal se mě, jestli bych radši Nokii 5510 (mp3 přehrávač, qwerty klávesnice...) nebo Siemens C45. Řekl jsem mu, ať mi dí trochu času, že se musím podívat, co jsou ty telefony zač. Tehdy jsme kupovali Mobility, tak jsem si sedl a vzal jich několik vydání a vybíral jsem. Nakonec samozřejmě zvítězil Siemens (BTW v tu dobu jsem nejvíc toužil po Nokii 3310), protože se mi moc líbil, měl upomínky (ty teďka používám, abych nezmeškal Simpsony nebo Přátelé , ale aji na důležitější věci), celkem fajný displej, nějaké hry apod. Tak jsem ho používal, ale byla mi malá paměť na SMS-ky a navíc měl poruchy se signálem. V tu dobu se mi moc líbila Nokia 3510i, ale opět jsem odolal, nezatratil jsem Siemens a koupil ho. Tehdy C55, bylo to rok a měsíc po tom, co jsem dostal C45. Ze začátku jsem byl hodně nadšený, ale pak mi zevšednil. Kabel jsem neměl, tak jsem ani nepatchoval (myslím, že jsem tehdy ani nevěděl, že něco takového existuje). Další rok a měsíc na to jsem si pořídil CX65-ku (po ničem jiném jsem od prázdnin netoužil, snad jenom jsem si předpověděl, že můj další mobil bude C65, a to jsem ani nevěděl, jak bude vypadat - bylo to z principu) a ruleezzZZ Smile . Pod stromek jsem dostal infraport, takže patching se zase nekoná, ale aspoň ho mám jak spojit s PC.

Uff Very Happy .


Naposledy upravil Mr. Hahn alias ConPower dne so leden 22, 2005 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

SMM
PříspěvekZaslal: so leden 22, 2005 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ConPower: Mno, zajímavej nápad, takový povídání... Applause
Bude někdo další?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group