clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - FAQ: Návody , Downloady, Navod pre spracu s x65 a x65 FF!&am
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

FAQ: Návody , Downloady, Navod pre spracu s x65 a x65 FF!&am
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mio
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Slovakia

79.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 10:32 am    Předmět: Re: FAQ: Návody , Downloady, Navod pre spracu s x65 a x65 FF Odpovědět s citátem

Prosim vas poradte mi presne aky typ a kde si mozem kupit/objednat datovy kabel s ktorym si mozem upgrade FW? Je to asi rozdiel ak chcem robit upgrade,alebo chcem synchronizovat s PC? diky,
mio

_________________
mio

SonyCMD-C1-C5-Z5.SiemC35i+patch+(BlueLED),S35i+patch+(BlueLED),C45,S45i+patch+(BlueLed),CX65,SL75 (FW38orange)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P4priX
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 538

128.03 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 1:48 pm    Předmět: Sorry. zase sem zapoměl ](*,) Odpovědět s citátem

mio napsal:
Prosim vas poradte mi presne aky typ a kde si mozem kupit/objednat datovy kabel s ktorym si mozem upgrade FW? Je to asi rozdiel ak chcem robit upgrade,alebo chcem synchronizovat s PC? diky,
mio

Zkusil jsi tlačítko hledat??? Je tam nahoře...
No, že mám dobrou náladu, tak ti poradim - Nejlepší kabel je DCA 510 a dá se koupit V Kabelmánii - tam sem ho kupoval já - do dvou dnů ho máš doma Applause
Nebo zkusSeznam a tam hledej Eh?

_________________
Siemens C60 -> Siemens M65 -> BenQ-Siemens EL71 -> BenQ E72 -> HTC Touch Pro -> HTC Desire Z -> SE Xperia Mini Pro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fru*fru
kolemjdoucí

Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 8:11 pm    Předmět: proč upgrade fw? Odpovědět s citátem

Zdravím, jsem nový majitel CX65 a rád bych se dozvěděl, zda mne může nepříjemně překvapit fw25 a co získám případně přechodem na vyšší fw. Já potřebuji bezchybné fungování telefonu a pevně doufám, že jsem si nekoupúil problémy. Ještě se tolik v problematice Siemensu neorientuju, rozhodoval jsem se mezi SE a SIE a Siemens se mi líbil, protože se dá hodně věcí a položek v telefonu ovlivňovat a měnit. Ale problémy doopravdy nechci. Děkuji za info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 9:20 pm    Předmět: Re: proč upgrade fw? Odpovědět s citátem

Fru*fru napsal:
Zdravím, jsem nový majitel CX65 a rád bych se dozvěděl, zda mne může nepříjemně překvapit fw25 a co získám případně přechodem na vyšší fw. Já potřebuji bezchybné fungování telefonu a pevně doufám, že jsem si nekoupúil problémy. Ještě se tolik v problematice Siemensu neorientuju, rozhodoval jsem se mezi SE a SIE a Siemens se mi líbil, protože se dá hodně věcí a položek v telefonu ovlivňovat a měnit. Ale problémy doopravdy nechci. Děkuji za info.


Řádně si prostuduj tento návod

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David M65
kolemjdoucí

Založen: 15. 02. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 1:25 pm    Předmět: nejde mi kabel na M65.Originál Sieemsn DCA-510. Odpovědět s citátem

zdar.Hele mám tu problém.Nainstaloval sem si kabel DCA-510 a šel v poho.pak mi kámoš cosi poradil,že mám dát v D://(když tam mám to CD ke kablu)dat Setup a nevšiml sem si,že táím všechno odstraním. a teď,když to chcu znova nainstalovat, mito píše,že chyba a že kabel pravděpodobně nebude správně fungovat.nevíte,jestli to nejde nějak spravit nebo dat do původního stavu?Předem díky za odpověď.Pište prosím na ICQ:232 839 088 nebo na e-mail:x-fawkes-x@seznam.cz.Mějte se. ] Brick wall Brick wall Brick wall
_________________
c35i-3310-3410-A60-T230-M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevite nekdo o freewarovym malo hardwarove narocnym programu pro praci s C65? Mam notebook 266MHz, 64Mb RAM a MPM primo urceny pro spravu mi na nem beha pomalu a navic se mi to porad nejak j**e... SiMoCo mam je dobry ale je to shareware, APDS je dementni shareware kterej ani nefunguje a ty ostatni sou taky shareware uz me to silene prudi Sad Diky
_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Palio
veterán
veterán

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1525
Bydliště: Velká Hradná (kúsok od TN)

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja používam DES a ide to dobre. Aj mne MPM išiel hrozne pomaly a to mám P4 1600MHz 512 MB SDRAM.
_________________
SGS2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
George88
kolemjdoucí

Založen: 02. 02. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 7:38 pm    Předmět: HELP Odpovědět s citátem

mam takovy problem- nahral jsem si FIM43 official a PREJ to ma cist i soubory .3gp a me to necte tak me zajima jak to je..dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 7:40 pm    Předmět: Re: HELP Odpovědět s citátem

George88 napsal:
mam takovy problem- nahral jsem si FIM43 official a PREJ to ma cist i soubory .3gp a me to necte tak me zajima jak to je..dik

Předpokládam, že máš C65. Jde to přes Asistenta Paměti. Menu 9-6-5

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 7:42 pm    Předmět: Re: HELP Odpovědět s citátem

bondcze napsal:
George88 napsal:
mam takovy problem- nahral jsem si FIM43 official a PREJ to ma cist i soubory .3gp a me to necte tak me zajima jak to je..dik


Musíš přes nějakej program, ale nevím přes jakej

Jo, to taky. Mihard Media Enviroment

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fretka
kolemjdoucí

Založen: 10. 01. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 10:11 pm    Předmět: ??APDS?? Ne, SiMoCo Odpovědět s citátem

Yurii napsal:
Nevite nekdo o freewarovym malo hardwarove narocnym programu pro praci s C65? Mam notebook 266MHz, 64Mb RAM a MPM primo urceny pro spravu mi na nem beha pomalu a navic se mi to porad nejak jebe... SiMoCo mam je dobry ale je to shareware, APDS je dementni shareware kterej ani nefunguje a ty ostatni sou taky shareware uz me to silene prudi Sad Diky

Ja osobne vyuzivam SiMoCo a jsem celkem spokojeny. MPM pouzivam pouze pri vetsim stourani v mobilu a komplexnejsi sprave adresare.

_________________
Mám rád sport (aktivně i pasivně), počítače (programování nevyjímaje), přírodu, hudbu, elektrotechniku, bastlení, čtení, logické hry atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyM65
kolemjdoucí

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 10:49 pm    Předmět: ?? http://www.mobile-files.ru/forum/attachment.php?s=&po Odpovědět s citátem

Prosim zabrante me v sebevrazde! Crying or Very sad Uz asi mesic se snazim najit nejakej navod na usb servisni kabel. Nekde sem vycetl tady tenhle http://www.mobile-files.ru/forum/attachment.php?s=&postid=166938&s=7d91bcf8b026e2a4fa3b141a209975fa myslel sem ze je srvisni, ale asi ne a navic me ta k***a vubec nejede (?driver). Prosim ma s timhle nekdo nejaky zkusenosti. Cene rady atd. Zkousel sem mu zrusit napajeni(pin1) a nic. Anebo to mam fakt s**t a koupit dca-510? diky Pray


Nabuduce menej nadavok...
hanni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 4:49 pm    Předmět: Re: ?? http://www.mobile-files.ru/forum/attachment.php?s=&am Odpovědět s citátem

JohnyM65 napsal:
Prosim zabrante me v sebevrazde! Crying or Very sad Uz asi mesic se snazim najit nejakej navod na usb servisni kabel. Nekde sem vycetl tady tenhle http://www.mobile-files.ru/forum/attachment.php?s=&postid=166938&s=7d91bcf8b026e2a4fa3b141a209975fa myslel sem ze je srvisni, ale asi ne a navic me ta k***a vubec nejede (?driver). Prosim ma s timhle nekdo nejaky zkusenosti. Cene rady atd. Zkousel sem mu zrusit napajeni(pin1) a nic. Anebo to mam fakt s**t a koupit dca-510? diky Pray



Nabuduce menej nadavok...
hanni


Kup DCA 510 a vůbec to neřeš, ten návod je na předělání datového kabelu DCA 540 kabelu.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 26, 2005 1:01 pm    Předmět: Re: ?? http://www.mobile-files.ru/forum/attachment.php?s=&am Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
JohnyM65 napsal:
Prosim zabrante me v sebevrazde! Crying or Very sad Uz asi mesic se snazim najit nejakej navod na usb servisni kabel. Nekde sem vycetl tady tenhle http://www.mobile-files.ru/forum/attachment.php?s=&postid=166938&s=7d91bcf8b026e2a4fa3b141a209975fa myslel sem ze je srvisni, ale asi ne a navic me ta k***a vubec nejede (?driver). Prosim ma s timhle nekdo nejaky zkusenosti. Cene rady atd. Zkousel sem mu zrusit napajeni(pin1) a nic. Anebo to mam fakt s**t a koupit dca-510? diky Pray



Nabuduce menej nadavok...
hanni


Kup DCA 510 a vůbec to neřeš, ten návod je na předělání datového kabelu DCA 540 kabelu.



d'oh! Proč se v tom schematu aspoň někdo nezmínil, já zrovna ruštinu moc neovládám Crying or Very sad
Než sem napájel trafopájkou na ten malej konektorek ty dráty tak me z toho málem kleplo a teď zjistím, že je to úplně nanic???
Nedalo by se to aspoň nějak upravit, abych tam ten DCA 540 dodělal??? Question
Návrat nahoru
JohnyM65
kolemjdoucí

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 26, 2005 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing ...sorráč, zapomněl sem se přihlásit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Strana 2 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group