clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Polyfonie na ME45i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Polyfonie na ME45i

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 24, 2005 9:09 am    Předmět: Polyfonie na ME45i Odpovědět s citátem

Zravim vsechny SIEMENS maniaky.
...hledam nejakeho kolika, ktery rozumi tvorbe patchu.
Vlastnim totiz ME45, ktery jsem si prekuchal na S45i (+ graficke/firmwarove patche, vlastni language pack-totalne upadkovy ;) ad kravinky.) a napadla me jedna vec, kterou bohuzel nedokazu realizovat. Tou zapeklitou veci je skvely napad... Jde o to, ze bych chtel udelat patch na vyzvaneni. Napadlo me, ze by bylo mozne nahrat neco v diktafonu, sejfnout a kdyz nekdo zavola, aby se prehral ten nahrany zaznam pres handsfree. Aby to vypadalo, ze je stary ME-čko polyfonický ;c)
Doufam, ze se mi nekdo ozve a poradi, nebo pomuze patch zrealizovat.
Zatim zdarek, Witty:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hawwwran
(člen klubu SM)
rozumbrada
(člen klubu SM)<br>rozumbrada

Založen: 06. 04. 2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Budějce.. krásné městečko mezi Berlínem a Lanzarote

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 24, 2005 9:19 am    Předmět: Re: Polyfonie na ME45i Odpovědět s citátem

witty napsal:
Zravim vsechny SIEMENS maniaky.
...hledam nejakeho kolika, ktery rozumi tvorbe patchu.
Vlastnim totiz ME45, ktery jsem si prekuchal na S45i (+ graficke/firmwarove patche, vlastni language pack-totalne upadkovy Wink ad kravinky.) a napadla me jedna vec, kterou bohuzel nedokazu realizovat. Tou zapeklitou veci je skvely napad... Jde o to, ze bych chtel udelat patch na vyzvaneni. Napadlo me, ze by bylo mozne nahrat neco v diktafonu, sejfnout a kdyz nekdo zavola, aby se prehral ten nahrany zaznam pres handsfree. Aby to vypadalo, ze je stary ME-čko polyfonický ;c)
Doufam, ze se mi nekdo ozve a poradi, nebo pomuze patch zrealizovat.
Zatim zdarek, Witty:)

to vypada jako celkem fajn napad.. videl jsem na m55, ze nahrany zvuk prehraje, kdyz nekdo zavola.. zvednul mu to, prehral zaznam a pak polozil.. bohuzel ze v tvorbe nevyznam... ale na m55 by se mi to taky libilo

_________________
KONEČNĚ S65 !!!



PHP CSS Java script - http://www.hawwwran.com

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fotbal
kolemjdoucí

Založen: 27. 10. 2004
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 01, 2005 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=72111 Jestli umíš anglicky nebo lépe italsky, myslím, že se s lalo.lerrym domluvíš. Je to fakt expert přes S45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 02, 2005 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotbal napsal:
http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=72111 Jestli umíš anglicky nebo lépe italsky, myslím, že se s lalo.lerrym domluvíš. Je to fakt expert přes S45i.


Díky za doporuceni. Uvedeny Link je ale jaxi nefunkcni. (lalo.lerryho jsem ale presto nasel pres googla)...
Spise bych ale uvital nejaky prispevek v teto diskusi, nez zatezovat a otravovat nezname lidi svymi vynalezy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group