clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens S45i @t ME45 = ME45i ;c)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens S45i @t ME45 = ME45i ;c)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2005 8:44 am    Předmět: Re: ME45 - > S45i Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
Potřebuju stáhnout ten firmware pro S45i (je to prej soubor S45i040305.exe), ale nikde nejde sehnat a všechny linky, co už vypadaly nadějně, nebyly nalezeny nebo nešly stáhnout... Crying or Very sad Kámošovi se ta jeho ME45 zbláznila, píše, že je plná paměť a přitom není co mazat a komunikují mi s ní flash programy a Vklay a pod, ale MPM ne... d'oh! Chtěl bych mu tam nahrát S45i, ten podporuje formát MMC, ale nemám ten zmiňovaný firmware, takže co teď s tím? Think



V brzke dobe sem hodim link na muj firmware, musim ho ale uhledne pripravit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 16, 2005 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukasisko napsal:
Stalo se mi něco podobného, zdálo se, že mobil normálně funguje ale na displeji nebylo nic vidět.
Pomohlo upravení kontrastu displeje. Najdi si u nás nějaký návod, nebo to změň po paměti podle funkční ME45 na té špatné. Mi to pomohlo.



Tak se na to dnes kouknu, doufam, ze to je jen kontrastem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 1:03 pm    Předmět: Diky Odpovědět s citátem

Lukasisko napsal:
Stalo se mi něco podobného, zdálo se, že mobil normálně funguje ale na displeji nebylo nic vidět.
Pomohlo upravení kontrastu displeje. Najdi si u nás nějaký návod, nebo to změň po paměti podle funkční ME45 na té špatné. Mi to pomohlo.


Zdarek. Tak jsem si vcera zase vypujcit ten samy mobil, se kterym byl problem. Flashnul jsem ho, zapnul - nic se neukazalo. Podle sveho funkcniho jsem se poslepu dostal do nastaveni kontrastu a zacal jsem mackat sipku nahoru pro nastaveni tmavosti. Po 40 macknuti bylo vse OK. Ten muj display je normalne viditelny pri hodnote 30, ale ten foun znameho pri 70! Tak ted uz mohu klidne spat... Moc diky za radu :c)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lukasisko
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Opava,Žimrovice

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš za co...Rádo se stalo. 8) wink
_________________
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched + 1GB PQI >> SE P990i

BT GPS i-Tec 339

Wayfinder Navigator


Život je hořký. Bohudík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2005 3:27 pm    Předmět: Re: ME45 - > S45i Odpovědět s citátem

witty napsal:
Ricky napsal:
Potřebuju stáhnout ten firmware pro S45i (je to prej soubor S45i040305.exe), ale nikde nejde sehnat a všechny linky, co už vypadaly nadějně, nebyly nalezeny nebo nešly stáhnout... Crying or Very sad Kámošovi se ta jeho ME45 zbláznila, píše, že je plná paměť a přitom není co mazat a komunikují mi s ní flash programy a Vklay a pod, ale MPM ne... d'oh! Chtěl bych mu tam nahrát S45i, ten podporuje formát MMC, ale nemám ten zmiňovaný firmware, takže co teď s tím? Think



V brzke dobe sem hodim link na muj firmware, musim ho ale uhledne pripravit...



Tak, nyni si muzes prohlednout zminovany material (postup, programy....) k preflashovani na:
http://abnormal.wz.cz/Siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group