clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - PATCHOVANIE vs. ZARUKA
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

PATCHOVANIE vs. ZARUKA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vedia vaši rodičia o to že "nemáte" záruku? (Patchovanie)
Áno, obaja.
21%
 21%  [ 8 ]
Mama.
2%
 2%  [ 1 ]
Oco.
13%
 13%  [ 5 ]
Nie
63%
 63%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maximus napsal:
Orpheus napsal:
No, ked patchujes, tak stratis zaruku, ale ked si vopred urobis FF, tak ho mozes uviest do povodneho stavu, a tym padom mas zasa zaruku lebo je ako novy.
a ak si dam novy firmware a nemam zalohu? alebo ked som si menil ikonky, povymazoval vecicky od orange... co potom? ako?


No, ked upgradujes na officialny FW, tak zaruku nestratis. Ale ak si das napr na FW41, tak si nahras spat FW16 cez WS a mas FW16 ako orig. Ked si zmenis ikonky a nespravis si zalohu predchadzajucich ikoniek, tak si tie subory od niekoho vypitas, alebo najdses na internete. Ak si mal telefon od orangu a mal si tam ich nastavenia a nespravil sisi FF a dal si nahradenie povodneho obsahu, tak si staci vypitat tie subory od niekoho kdo mal rovnaky mobil od orangu a nahral ich spat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maximus napsal:
a ak si dam novy firmware a nemam zalohu? alebo ked som si menil ikonky, povymazoval vecicky od orange... co potom? ako?


Když dáš nový FW tak o záruku nepřídeš pokud to není WinSwup, ale jinak bych řek že o ni nepřijdeš. Ale nevím to jistě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
maximus
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 408
Bydliště: SLOVAKIA

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Orpheus napsal:
maximus napsal:
Orpheus napsal:
No, ked patchujes, tak stratis zaruku, ale ked si vopred urobis FF, tak ho mozes uviest do povodneho stavu, a tym padom mas zasa zaruku lebo je ako novy.
a ak si dam novy firmware a nemam zalohu? alebo ked som si menil ikonky, povymazoval vecicky od orange... co potom? ako?


No, ked upgradujes na officialny FW, tak zaruku nestratis. Ale ak si das napr na FW41, tak si nahras spat FW16 cez WS a mas FW16 ako orig. Ked si zmenis ikonky a nespravis si zalohu predchadzajucich ikoniek, tak si tie subory od niekoho vypitas, alebo najdses na internete. Ak si mal telefon od orangu a mal si tam ich nastavenia a nespravil sisi FF a dal si nahradenie povodneho obsahu, tak si staci vypitat tie subory od niekoho kdo mal rovnaky mobil od orangu a nahral ich spat.
dakujem
_________________
Motorola C330 => Siemens CX65(super phone)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Orpheus napsal:
No, ked patchujes, tak stratis zaruku, ale ked si vopred urobis FF, tak ho mozes uviest do povodneho stavu, a tym padom mas zasa zaruku lebo je ako novy.


No právě, přesně toto jsem si říkal... FF je v podstatě 100% záchrana, ale četl jsem, že ne vždycky zafunguje Think .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ked ma iny variant ako mas ty ne telefone.. Vtedy, preto si musis najst niekoho kdo ma rovnaky variant., alebo nieko ho zmenit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, abych se vrátil k topicu - to, že patchuju ví pouze bratr a táta, to jsou lidi, kterým to můžu říct. Zbývá tedy mamka... no, myslím, že té to říkat nebudu, ona tomu nerozumí (táta taky ne, ale ten je trochu racionálnější), a tak jí to nebudu říkat. FF mám udělaný, takže (snad) no problemo. Zatím jsem nikdy nezapisoval do bootcore, což ani nemám v úmyslu, takže... snad OK
_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
night.wish
začátečník
začátečník

Založen: 15. 12. 2004
Příspěvky: 90

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 12:50 pm    Předmět: Zaruka Odpovědět s citátem

Tak řešim tedkom taky problem se zarukou, protože jsem nahodil fw47 (engl) (oficialni)a nejak jsem si nevygeneroval kody(na fw25) a ani jsem si neudelal zalohu ( Crying or Very sad )takze tedkom nemuzu nahodit cestinu.a tedkom nevim (pokud pujde pres winswup nahodit starsi fw, jestli to pujde nejak nahodit zpatky).Nejde pouzit ani x65flasher. Nevi nekdo jestli je nějaka možnost? nebo budu muset počkat až vyjde česky firmware?
Jak poznaji ze ten firmware nepatři telefonu? podle IMEI? to by šlo změnit ne? takže když tam nahodim puvodni IMEI a firmware tam bude stejny jako pred tim, tak by na to nemuseli prijit.
Kdyby to byl muj telefon, tak bych to nejak neřešil, ale je to od segry:-( please help Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S55_KeNnY
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 538
Bydliště: Poprad, Slovensko - Port 3784

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked som videl ze Diego zalozil diskuziu tak hned som mal naladu

mno mne vydrzala zaruka asi 3 mesiace... potom hned fw20 cez winswump Twisted Evil

_________________


Foun: Ericsson A2618s (r. 2002) >> Sendo S200 (r.2003-2004) >> Siemens S55 (r.2004-2005) >> SonyEricsson K750i (This Summer 2005 wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
night.wish
začátečník
začátečník

Založen: 15. 12. 2004
Příspěvky: 90

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jinac jeste k tematu Confused ja patchnuj mou c65 asi 3tydny po Zakoupeni. Zatim mam fw43, uvažuju o přechodu na 48:-) a z našich se o tom nikdo nevyzna, takže to je celkem jedno:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 1:21 pm    Předmět: Re: Zaruka Odpovědět s citátem

night.wish napsal:
Tak řešim tedkom taky problem se zarukou, protože jsem nahodil fw47 (engl) (oficialni)a nejak jsem si nevygeneroval kody(na fw25) a ani jsem si neudelal zalohu ( Crying or Very sad )takze tedkom nemuzu nahodit cestinu.a tedkom nevim (pokud pujde pres winswup nahodit starsi fw, jestli to pujde nejak nahodit zpatky).Nejde pouzit ani x65flasher. Nevi nekdo jestli je nějaka možnost? nebo budu muset počkat až vyjde česky firmware?
Jak poznaji ze ten firmware nepatři telefonu? podle IMEI? to by šlo změnit ne? takže když tam nahodim puvodni IMEI a firmware tam bude stejny jako pred tim, tak by na to nemuseli prijit.
Kdyby to byl muj telefon, tak bych to nejak neřešil, ale je to od segry:-( please help Neutral

Tak kody udelas tak, ze:
1. Nahrajes fw16 winswup
2. original fw25
3. vygenerujes kody
4. nahrajes original 47.

Nemeli by poznat, ze jsi tam nekdy mel neoficialni firmware. Jenze zarucni podminky porusis stejne uz tim, ze si vygenerujes kody a nahrajes cestinu, tak moc nevim, co resis. Rozhodne si az vygenerujes kody a nahrajes fw47 udelej fullflash a v pripade reklamace ho tam nahraj, at tam nemas tu cestinu.

Pri nahravani fw se IMEI nemeni, podle toho to nepoznaj. Ale mezi servisnim (winswup) fw a tim z webu je zrejme nejakej rozdil a oni je od sebe poznaj. A kdyz mas v telefonu servisni fw a nemas zazanm o navsteve v oficilanim servisu... wink Teda mozna by to poznali, kdyby chteli. Jenze zatim jsem neslysel o nikom, komu by kontrolovali verzi fw. Ovsem kdyz tam budes mit fw47CZ, ktery nevyslo... To by jim asi doslo i bez slozityho testovani. Smile

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
S55_KeNnY
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 538
Bydliště: Poprad, Slovensko - Port 3784

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh keby si im poslal telefon s prepatchovanym firmwarom, napr by si tam mal zvacsenu pamet ine ikonky a tak.. a ze chces vymenit len klavesnicu, poslali by ti ho naspat?
_________________


Foun: Ericsson A2618s (r. 2002) >> Sendo S200 (r.2003-2004) >> Siemens S55 (r.2004-2005) >> SonyEricsson K750i (This Summer 2005 wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem dal na reklamacku komplet vraceny telefon do puvodniho stavu az na 2 malickosti - podsvetleni 2% a v servisnim menu zaple cosi co mi zpomaluje javu. sem zvedavy jestli na to prisli nebo ne.. dneska bych ho uz mel mit
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
S55_KeNnY
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 538
Bydliště: Poprad, Slovensko - Port 3784

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked uz posielate mobil na reklamaciu tak asi menia uplne vsetko, jedno ci len klavesnicu ale zmenia aj dosku, display proste vsetko.. Applause
_________________


Foun: Ericsson A2618s (r. 2002) >> Sendo S200 (r.2003-2004) >> Siemens S55 (r.2004-2005) >> SonyEricsson K750i (This Summer 2005 wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem preco by mali rodicia vediet co robim s telefonom. Ani som ich s tym nezatazoval. Sam som si nan zarobil, tak ked ho odpalim je to moja chyba. Som zvedavy ci rodicia tymu SM o tom vedia Laughing
_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
szkepek
táta fóra
táta fóra

Založen: 17. 01. 2005
Příspěvky: 1269
Bydliště: Konice - největší prdel na jih od Arktidy a na Sever od Sahary

SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam teda fone v zaruce. Nejvic jsem si doted troufl na zmenu ikonek a zmenu zvuku fotaku (mam tam clonu od nejakyho Kodaku). Dneska mi prisel DCA-510 a tak jsem si troufl na Originalni Firmware. Momentalne to nahravam, uz jsem na 79%. Jsem i z toho pekne nervozni, bez mobilu bych byl totalne odvarnej. Nejenom ze strany rodicu Sad . No a jeste jsem si pochopitelne udelal FullFlash, ale to myslim neni nezarucni, nebo jo Question

EDIT: FF mozna je nezarucni ale nikdo na to neprijde, ne?

_________________
Vita Circulus ést !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group