clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Změny ve vzhledu C a CX65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Změny ve vzhledu C a CX65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maskot
pisatel
pisatel

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 277
Bydliště: SR

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2005 3:50 pm    Předmět: Re: Asi nemate pravdu... Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Anonymous napsal:
Já mám také CX 65 od začátku prodeje u nás v Česku, od půlky července a konstatuji, že redaktor nemá skutečně pravdu, nebot já mám na své cx65 ten joystick takový, jaký píše, že je u nových modelů.

Dámy a pánové, já vím, že si budete myslet, že se jenom hloupě bráním "protiútokem", ale opravdu nemáte pravdu! Shame on you Zkuste si ještě jednou přečíst článek nebo diskusi a opravdu poznáte, že je pravda na mé straně (nedívejte se prosím jen na fotky, protože fotka nejnovějšího joysticku není u CX65, ale u C65). Druhá fotka u CX65 je fotka staršího prodejního joysticku! Na to pozor! Angel

Suhlasim, tie nove joysticky som u nas v SR videl len nedavno (konkretne tu 3. verziu) a je celkom fajn, lebo nema takmer ziadnu dieru a neprasi sa do telefonu. Inak neviem, ci tie joysticky neboli 4: 1) bez silikonu, 2) zo silikonom, 3) taky uzsi bez kolieska 4) uzsi s ochrannym kolieskom proti prachu, ale uz si nepamatam, ci tie posledne 2 zmeny neboli na jednom a tom istom - uzsi a koliesko.

_________________
Motorola T2288 -> A50 -> CXT65 fw. 16 -> fw. 25 -> fw. 36 -> fw. 25 -> fw. 43 -> fw. 50 + patch na 14,74MB (odstraneny) -> prerobeny na CX70 fw. 56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2005 6:03 pm    Předmět: Re: Asi nemate pravdu... Odpovědět s citátem

maskot napsal:
Suhlasim, tie nove joysticky som u nas v SR videl len nedavno (konkretne tu 3. verziu) a je celkom fajn, lebo nema takmer ziadnu dieru a neprasi sa do telefonu. Inak neviem, ci tie joysticky neboli 4: 1) bez silikonu, 2) zo silikonom, 3) taky uzsi bez kolieska 4) uzsi s ochrannym kolieskom proti prachu, ale uz si nepamatam, ci tie posledne 2 zmeny neboli na jednom a tom istom - uzsi a koliesko.


Aspoň jeden zastánce... wink

Myslím, že ten joystick byl opravdu jen jeden (resp. 3) - zúžil se a objelil se větší lem pod klávesnicí. Viděl jsem pouze ony tři. Nemůžu to ale na 100% vyloučit...

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bbart
začátečník
začátečník

Založen: 13. 02. 2005
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja si myslim ze u c65 je to spravne kamoska ma starsi z vanoc a ja novejsi z unora ps: myslim ze je trochu mensi ta diru u joisticku jinak pěknej clanek!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
capo di tutti capi
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 03. 2005
Příspěvky: 1081

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam to stastie, mam novu cx65
_________________
Buď múdrejší ako sú ostatní, ale nepovedz im to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group