clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zážitky a příhody z BlueJackingu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zážitky a příhody z BlueJackingu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Provádíte BlueJacking?
Mám BT a BlueJacking provádím (a rulezzZZ :o)
26%
 26%  [ 17 ]
Mám BT, ale BlueJacking zavrhuji
7%
 7%  [ 5 ]
Nemám BT, ale rád bych jackoval
60%
 60%  [ 38 ]
Nemám BT a i kdybych ho měl, tak ty nebohé lidi nechám na pokoji
4%
 4%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lb01 napsal:
Da BJ realizovat aj na Motorole?


Co by se nedal wink . Na každém telefonu s BT se dá provozovat BJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lb01 napsal:
Da BJ realizovat aj na Motorole?


Jediny co potrebujes je bluetooth a pak aby v tom telefonu bylo jaks taks user friendly rozhrani na vizitky... Jestli to ma MIDP2 tak muzes zkusit BTExplorer - dobrej software v jave na rozesilani vizitek- bohuzel na S65 nepouzitelnej zatim.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Lb01 napsal:
Da BJ realizovat aj na Motorole?


Jediny co potrebujes je bluetooth a pak aby v tom telefonu bylo jaks taks user friendly rozhrani na vizitky... Jestli to ma MIDP2 tak muzes zkusit BTExplorer - dobrej software v jave na rozesilani vizitek- bohuzel na S65 nepouzitelnej zatim.


vdaka

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lb01 napsal:
koscik napsal:
Lb01 napsal:
Da BJ realizovat aj na Motorole?


Jediny co potrebujes je bluetooth a pak aby v tom telefonu bylo jaks taks user friendly rozhrani na vizitky... Jestli to ma MIDP2 tak muzes zkusit BTExplorer - dobrej software v jave na rozesilani vizitek- bohuzel na S65 nepouzitelnej zatim.


vdaka


No jeste se vratim k tomu softu - par programu je na Symbian a v Jave je mi znam jen ten BTExplorer- u nej ale s S65 mam ten problem ze kdyz chci nekomu poslat vizitku tak telefon se chce parovat (zadat heslo nejdriv u me, pak na cilovem telefonu), a tim je to jaksi nepouzitelny... Myslim ale ze ted vysla uz ¨novejsi verze - jeste ji nemam, stahnu ji co nejdriv a pak napisu. Myslim ale ze to nepomuze protoze tohle delaly vsechny predchozi verze...
Kazdopadne ale tyhle programy zas tak moc nenabizej, prakticky se v nich da udelat vizitka a odeslat na vybrane zarizeni- jde o to ze to mas hezky uceleny. Pak se da delat ze jakoby nechas telefon porad skenovat a on kdyz neco najde to posle automaticky. Takze to mas zaply v kapse a chodis mestem a jede to samo. Tohle je ale podle me dost o nicem, s tim nejses bluejacker ale profesionalni spamer.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurnik já se těšil na novou a napínavou příhodu o BJ....
_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haldyr napsal:
Kurnik já se těšil na novou a napínavou příhodu o BJ....


Neboj se, zitra se dockas- bude to z atraktivniho prostredi prodejny obuvi. Dne uz nemam silu to sepsat wink

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: so únor 26, 2005 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
haldyr napsal:
Kurnik já se těšil na novou a napínavou příhodu o BJ....


Neboj se, zitra se dockas- bude to z atraktivniho prostredi prodejny obuvi. Dne uz nemam silu to sepsat wink


WOW! Super už se těšim.. Twisted Evil

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znate to... Chodite a chodite a ono nic... Prolezate obchodni centra, obchody s mobily s cilem konecne nekoho chytit a ono se stale nevede... Nasledujici prihoda se stala jednoho zimniho dne na "vychazce s pritelkyni" (myslim tim druh vychazky, proti ktere neni obrany: "Uz jsme dlouho nikde nebyli, ty furt jen chlastas nebo drepis u pocitace. Jde se do mesta!"). Po dlouhych hodinach prolezani obchodu, na kterych muzske oko nespocine jako: Vyprodeje vseho mozneho i nemozneho, kvetinarstvi ("Maji tam naaadherny velky svicky- uvidis") a zapomenout nesmime ani na nejvetsi magnety zenskeho zajmu- drogerie ("Zrovna predevcirem otevreli novou, musime tam jit"- zkratka kulturni udalost stoleti...). Kdyby existoval nejaky software, ktery by dokazal infikovat telefony veckoviteho typu, pokud mozno s malinkymi zrcatky, bylo by to fajn. Jenze bluetooth signalu je v drogerii asi jako testosteronu na gayparty... Ma nekonecna muka a ponizeni mela byt zavrsena navstevou prodejny obuvi. Prodejna to byla nova, pomerne prostorna a celkem designove dobre zvladnuta (to vite Bata...). V prodejne byli krome nas jeste asi tri lide- nejaka babicka a pak pan stredniho veku s cca 25ti letou dcerou. Odevzdane jsem vytahl telefon a jal se skenovat z ciste zoufalosti. Bingo! Narazil jsem na jeden ze zakladnich kamenu bluejackingu- Nokii 6310i. Bylo mi na tuty jasne ze to musi byt ten pan s dcerou. Nebudu to moc prehanet, treba zaziva stejna nakupovaci muka jako ja. Posilam vizitku s klasickym textem- "Zapnete si poklopec. Eurotel.". Pan po chvili vytahl mobil ze sve kozene bundy, pravdepodobne z treti ruky, a koukl na displej. Totalne dezorientovan modernimi technologiemi okamzite predal telefon svoji dceri" "Co to k sakru je?!". Dcera take nevedela a pouze oponovala: "No jo, me taky furt nekdo takhle otravuje". Ja, spatric vyraz v panove obliceji, jsem upadl do zachvatu huronskeho smichu. Situaci jsem ale bravurne vyresil tim, ze jsem po skonceni zachvatu rekl pritelkyni: "To jsou ty boty opravdu tak levny?", a jeste jednou se zasmal... Pan si zacal vsimat meho divneho chovani, tak jsme radeji opustili prodejnu. Pri ohlidnuti se za rameno jsem naposledy spatril magicky konsternovaneho pana jak zkouma telefon, momentalne ze zadni strany...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Znate to... Chodite a chodite a ono nic... Prolezate obchodni centra, obchody s mobily s cilem konecne nekoho chytit a ono se stale nevede..............Pri ohlidnuti se za rameno jsem naposledy spatril magicky konsternovaneho pana jak zkouma telefon, momentalne ze zadni strany...


Jó, taky pěknýýý Twisted Evil

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Last_Elf
začátečník
začátečník

Založen: 15. 12. 2004
Příspěvky: 87

SMM
PříspěvekZaslal: st březen 02, 2005 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen takovej dotaz: pokud poslu vizitku, tak to cilovy objekt musi potvrdit, ze to chce prijmout, ne? Nebo aspon u nekterych telefonu. Je to tak?
Jinak prihody supr. Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: st březen 02, 2005 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Last_Elf napsal:
Jen takovej dotaz: pokud poslu vizitku, tak to cilovy objekt musi potvrdit, ze to chce prijmout, ne? Nebo aspon u nekterych telefonu. Je to tak?
Jinak prihody supr. Applause


Ne, vizitka se nijak potvrzovat nemusi. Neni mi znamy jakykoliv telefon, ktery by to chtel potvrzovat...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Last_Elf
začátečník
začátečník

Založen: 15. 12. 2004
Příspěvky: 87

SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Last_Elf napsal:
Jen takovej dotaz: pokud poslu vizitku, tak to cilovy objekt musi potvrdit, ze to chce prijmout, ne? Nebo aspon u nekterych telefonu. Je to tak?
Jinak prihody supr. Applause


Ne, vizitka se nijak potvrzovat nemusi. Neni mi znamy jakykoliv telefon, ktery by to chtel potvrzovat...


No, ja kdyz jsem zkousel poslat vizitku, napsalo mi to:"vyskytla se chyba". A urcite to nebylo tim, ze by se korist vzdalila, nebot jsem ji ihned potom zase nasel. Nevite nekdo co to znamena? Je mozny, ze ta vizitka i presto prisla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Last_Elf napsal:
koscik napsal:
Last_Elf napsal:
Jen takovej dotaz: pokud poslu vizitku, tak to cilovy objekt musi potvrdit, ze to chce prijmout, ne? Nebo aspon u nekterych telefonu. Je to tak?
Jinak prihody supr. Applause


Ne, vizitka se nijak potvrzovat nemusi. Neni mi znamy jakykoliv telefon, ktery by to chtel potvrzovat...


No, ja kdyz jsem zkousel poslat vizitku, napsalo mi to:"vyskytla se chyba". A urcite to nebylo tim, ze by se korist vzdalila, nebot jsem ji ihned potom zase nasel. Nevite nekdo co to znamena? Je mozny, ze ta vizitka i presto prisla?


Odpovim trosku Salamounsky: Je mozny ze se vizitka poslala ale nejspis ne. Jednou jsem zazil, ze i pres tohle propipnuti se vizitka poslala, ale to to vzapeti ohlasilo "Posilani dat dokonceno". V terenu obcas narazis na zarizeni kterymu nic nejde poslat... Jednou to byla nokia, jednou nejake pda...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem konecne poridil bluetooth i pritelkyni. Wink))

_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Covece ta tvoje pritelkyne je butdo retusovana ve FotoObchodu nebo ma nejakou zajimavou kozni chorobu... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group