clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zážitky a příhody z BlueJackingu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zážitky a příhody z BlueJackingu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Provádíte BlueJacking?
Mám BT a BlueJacking provádím (a rulezzZZ :o)
26%
 26%  [ 17 ]
Mám BT, ale BlueJacking zavrhuji
7%
 7%  [ 5 ]
Nemám BT, ale rád bych jackoval
60%
 60%  [ 38 ]
Nemám BT a i kdybych ho měl, tak ty nebohé lidi nechám na pokoji
4%
 4%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

SMM
PříspěvekZaslal: so březen 26, 2005 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Znate to... Chodite a chodite a ono nic... Prolezate obchodni centra, obchody s mobily s cilem konecne nekoho chytit a ono se stale nevede... Nasledujici prihoda se stala jednoho zimniho dne na "vychazce s pritelkyni" (myslim tim druh vychazky, proti ktere neni obrany: "Uz jsme dlouho nikde nebyli, ty furt jen chlastas nebo drepis u pocitace. Jde se do mesta!"). Po dlouhych hodinach prolezani obchodu, na kterych muzske oko nespocine jako: Vyprodeje vseho mozneho i nemozneho, kvetinarstvi ("Maji tam naaadherny velky svicky- uvidis") a zapomenout nesmime ani na nejvetsi magnety zenskeho zajmu- drogerie ("Zrovna predevcirem otevreli novou, musime tam jit"- zkratka kulturni udalost stoleti...). Kdyby existoval nejaky software, ktery by dokazal infikovat telefony veckoviteho typu, pokud mozno s malinkymi zrcatky, bylo by to fajn. Jenze bluetooth signalu je v drogerii asi jako testosteronu na gayparty... Ma nekonecna muka a ponizeni mela byt zavrsena navstevou prodejny obuvi. Prodejna to byla nova, pomerne prostorna a celkem designove dobre zvladnuta (to vite Bata...). V prodejne byli krome nas jeste asi tri lide- nejaka babicka a pak pan stredniho veku s cca 25ti letou dcerou. Odevzdane jsem vytahl telefon a jal se skenovat z ciste zoufalosti. Bingo! Narazil jsem na jeden ze zakladnich kamenu bluejackingu- Nokii 6310i. Bylo mi na tuty jasne ze to musi byt ten pan s dcerou. Nebudu to moc prehanet, treba zaziva stejna nakupovaci muka jako ja. Posilam vizitku s klasickym textem- "Zapnete si poklopec. Eurotel.". Pan po chvili vytahl mobil ze sve kozene bundy, pravdepodobne z treti ruky, a koukl na displej. Totalne dezorientovan modernimi technologiemi okamzite predal telefon svoji dceri" "Co to k sakru je?!". Dcera take nevedela a pouze oponovala: "No jo, me taky furt nekdo takhle otravuje". Ja, spatric vyraz v panove obliceji, jsem upadl do zachvatu huronskeho smichu. Situaci jsem ale bravurne vyresil tim, ze jsem po skonceni zachvatu rekl pritelkyni: "To jsou ty boty opravdu tak levny?", a jeste jednou se zasmal... Pan si zacal vsimat meho divneho chovani, tak jsme radeji opustili prodejnu. Pri ohlidnuti se za rameno jsem naposledy spatril magicky konsternovaneho pana jak zkouma telefon, momentalne ze zadni strany...

Fakt perfektný príbeh už dlhšie som sa tak nenasmial.
Btw: JA CHCEM BLUETOOTH Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2005 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim dalsi pribeh Pray .Ja uz chcem BT Crying or Very sad Pray
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Guest15
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 12. 01. 2005
Příspěvky: 469
Bydliště: Frýdek-Místek (malé velkoměsto kousek od Ostravy :)

SMM
PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty vado, este ze sem si tedkoms kupil S65 Smile parada Smile uz se tesim az pojedu busem anebo ve skole me se raz stalo ze sem nemel co robit v ucebne anglickeho jazyka a tak sem vyhledaval cez BT dalsi pristroje,kokal sem se a najednou to naslo asi 5 pristroju, spekuloval sem jak toho muzu vyuzit ale nic, este ze ten BJ existuje ted si konecne muzu zahrat s lidma Smile

koscik: jakej mas telefon? SXko anebo S65? Smile thx Applause

_________________
Motorola T2288 -> Siemens MT50 -> Siemens CT65 -> Siemens C65 -> Siemens S65 -> Siemens SX1 konečně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já chcu další příběh!!!!!!!!!!! Applause Applause Applause
_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guest15 napsal:
No ty vado, este ze sem si tedkoms kupil S65 Smile parada Smile uz se tesim az pojedu busem anebo ve skole me se raz stalo ze sem nemel co robit v ucebne anglickeho jazyka a tak sem vyhledaval cez BT dalsi pristroje,kokal sem se a najednou to naslo asi 5 pristroju, spekuloval sem jak toho muzu vyuzit ale nic, este ze ten BJ existuje ted si konecne muzu zahrat s lidma Smile

koscik: jakej mas telefon? SXko anebo S65? Smile thx Applause


Vlastnim S65...

Jinak zatim zadny dalsi pribeh neni- posledni 2 mesice jsem byl v takovym presu ze na bj nebyl cas... Snad budou ulovky ted o prazdninach...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guest15
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 12. 01. 2005
Příspěvky: 469
Bydliště: Frýdek-Místek (malé velkoměsto kousek od Ostravy :)

SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha tak to jo Smile ja se snazim par lidi luejacknout ale byl sem v Tescu a tam sem nasel cez BTEcporer a Bloover nekolik lidi z toho 6230i ale neslo mi nic napichnout a tak Smile neslo to proste vubec se to nedalo, cim to mohl byt?pritom sem tatikovi vlastni N6230 poslat smajla a slo to vpohode tak chybou to nebude mam nejnovejsi soft a v CZ...
_________________
Motorola T2288 -> Siemens MT50 -> Siemens CT65 -> Siemens C65 -> Siemens S65 -> Siemens SX1 konečně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spachal
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 72

SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chcete zazit neco jako BT orgie, jedte se podivat na nejakou akci od MS, nejlepe hromadnou typu TechNet .. uzijete si bluejackingu az hanba ;) ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minule som mal jeden problém pri BJ na kamarátovej t630.
Vždy ma to pytalo nejaký kód.a cez to som sa nevedel dostať Embarassed

_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sssugi napsal:
Minule som mal jeden problém pri BJ na kamarátovej t630.
Vždy ma to pytalo nejaký kód.a cez to som sa nevedel dostať Embarassed


Parovani... Jestli si posilal vizitku pres menu telefonu se ti to objevit nemohlo- jestli pres BTE tak ano...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2005 5:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som odosielal nejaky vytvoreny kontakt ale nikde som nenašiel odoslať cez BT.Tak som to skúšal cez vyhľadať a pridať do zoznamu
_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2005 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sssugi napsal:
Ja som odosielal nejaky vytvoreny kontakt ale nikde som nenašiel odoslať cez BT.Tak som to skúšal cez vyhľadať a pridať do zoznamu


Menu - Adreear - Vizitka - Moznosti - Poslat - a tam uz to najdes Very Happy

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2005 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 koscik:čo si myslíš,že je lepšie na BJ-S65 alebo SK65 Question

BTW:pls další príbeh Pray

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2koscik: Pořád používáš BTExplorer nebo jedeš klasicky přes vizitky? Patlat se s vizitkama je docela otrava...
_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
HOne
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 30. 10. 2004
Příspěvky: 495
Bydliště: Trutnov-takový relativně velký,avšak nudný město...(50 km od Hradce Králové na sever)

SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze taky neco pridam... sem takhle v mekaci na cernym moste(na ceste domu z krusnejch hor ) a tak tam zeru Big Maca atakdale... tak protoze uz jsem ho nsed,zkusim jestli tady nekdo neni.vidim:Nokia 6600 a pak 6310i-na 6310i jsem neco poslal,ale nikoho jsem neviděl. Zkousim na 6600-Poprve nic,chtelo to autorizaci. zkusim to jeste dvakrat ale stale nic. Dam si jeste jendoho BigMaca a co nevidim... kousek dal u stolu je zenska co si hraje s 6600... Zkusim to-a podarilo se! tak poslu You were BlueJack'd ale na to nezapomenu-jak se celej stul diva,kdo by to mohl byt,jak to mezi sebou konzultuji a tak dale:)No pak si me ale vsimli:) pak ta zenska asi vypla BT nebo co,ale uz jsem ji nenasel.
2haldyr-chodis doufam jeste na gympl ne?Very Happy Ja kazdopadne mam BT stale zapnutej,a kdyztak bys se mnou tam moh' chytit 6230i... Jakej mas nick?

_________________
Rentgenovali jsme mu hlavu, ale naštěstí jsme v ní nic nenašli.

Sony Erikson Ká sedmset padesát i


...->Alcatel 302->Nokia 3310->Siemens M65->prodán->Sony Ericsson K750i

Linux for Humans....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger MSN Messenger
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

SMM
PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

haldyr napsal:
2koscik: Pořád používáš BTExplorer nebo jedeš klasicky přes vizitky? Patlat se s vizitkama je docela otrava...


BTExplorer mi nejede. S vititkama je to imho pohoda, mam to v mojem menu pod pravym softkeyem a je to zalezitost sekundy na to najet...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group