clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nové telefony Siemens řady A oficiálně
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nové telefony Siemens řady A oficiálně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CX75 nebude skoro podobné výbavou ako S65.Veď C75 je lepšia ako S65.DieG0
Návrat nahoru
Vytryol
veterán
veterán

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 1652
Bydliště: Brtnice

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim rict ze kdyz jsem slysel slovo LOWEND tak me moje SX1 zacala v kapse kopat do nohy!!Kdyz jsem vsak cetl tento clanek kupodivu me nekopala ale jen se slastne divala (nehltala funkce ale desing ktery ani prinejmensim LOWEND nepripomina!)
_________________
SX1-MY FUTURE TECHNOLOGY!!

SX1-MY ETERNAL BROTHER!!

SX1-MY HOLY BIBLE!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
CX75 nebude skoro podobné výbavou ako S65.Veď C75 je lepšia ako S65.DieG0


Odkial na to chodis ze hovoris ze C75 je lepsia ako S65 a rovnako aj CX75. Ved ani nemusia byt. Nepoznas ani ich paramentre. Ci ti vsetko porovnavas podla vzhladu a cisla mobilu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
eTniesXcz
začátečník
začátečník

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 58
Bydliště: J.Hradec

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vice se mi libi CX70 asi do ni pujdu wink (kecam Angel )
_________________
C00L/\ ( ! ) SIEMENS C65 ( ! ) /\ C00L
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 9:51 am    Předmět: Jde to Odpovědět s citátem

Moje první dojmy byly více než špatné, ale teď se mi zamlouvají... Špatné proto, že AX75 jsem podle displeje pasoval na nečistokrevný Siemens, A75 má starej debilní 101×80 pix. a A70 je další blbá varianta A55...

Dneska ale vidím, že AX-ko přecejenom asi Siemens je, má infrák a oraganizační funkce. takže dobrý... A75 už tak dobrý není ale zato mu kryje záda AX75, ale A70 už Siemensu neodpouštím... Kdyby tam dali aspoň ten barevný displej nebo to nevyráběli vůbec. Jakožto fanda Siemensu bych řek', že modely A75 a AX75 by stačily, A70 je už přebytečný.

P.S.: Těším se na CeBIT!!! Jestli Siemens představí telefony řady x75 a jestli CX75 bude mít BT, megapixel, podporu MP3 atd...! Já už se těším jak malej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
figaro
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 92
Bydliště: Zvolen

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi pekné kúsky. Hlavne AX75 vyzerá skvele. A to sa asi pred mesiacom na siemensmanii objavil článok, že Siemens ruší divíziu mobilných telefónov a chce ju predať. Podľa týchto noviniek to tak nevyzerá.
_________________
Siemens CX65, FW 12 => FW16 => FW25 => FW43 => FW50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Připojím se i já... wink

A70 absolutně a definitivně zavrhuji! Chápu, že když se objeví nový model, je o něj větší zájem, než o "starou" A57, ale co je moc, to je moc. Kolik ještě těch A55 bude? Evil or Very Mad

A75 mi sedne. Sice taky zbytečnost, ale v tomhle případě musím přiznat, že se jedná o dobrý tah (asi jako CX70/C70). Hlavně vypadá hodně dobře, konečně low-endy, které vypadají k světu Applause

AX75 mě moc potěšil! Čekal jsem, kdy už Siemens příjde s low-endem s 65000 barvami a nějakým slušným displejem - je tu! Applause Design je hodně podobný A75, tedy moc pěkný.

Jak tady už mnozí psali - už aby představili C75/CX75 a S75!! WOW! Pray

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Připojím se i já... wink

A70 absolutně a definitivně zavrhuji! Chápu, že když se objeví nový model, je o něj větší zájem, než o "starou" A57, ale co je moc, to je moc. Kolik ještě těch A55 bude? Evil or Very Mad

A75 mi sedne. Sice taky zbytečnost, ale v tomhle případě musím přiznat, že se jedná o dobrý tah (asi jako CX70/C70). Hlavně vypadá hodně dobře, konečně low-endy, které vypadají k světu Applause

AX75 mě moc potěšil! Čekal jsem, kdy už Siemens příjde s low-endem s 65000 barvami a nějakým slušným displejem - je tu! Applause Design je hodně podobný A75, tedy moc pěkný.

Jak tady už mnozí psali - už aby představili C75/CX75 a S75!! WOW! Pray


Celkem podobné shrnutí, jako to moje. A řada x75 jestli bude podporovat to, co podporovat má, bude pro Siemens určitě zachraňující Pray Dancing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Siemens se opravdu chová dost divně, jak tu kdosi psal. Nejdřív světu sdělí, že se jim nevyplatí vyrábět nižší řady, protože na nich prodělává a potom udělá další LOW-ENDy. Jak Nokija s N-Gagem, že prej to byl jejich neúspěch a že čekali daleko větší oblíbenost mezi zákazníky. A pak stejně udělali druhej N-Gage. Já znám management jenom ze školy a to dost povrchně, protože jsem oborem grafik, ale tohle chování firem se mi nezdá jako inteligentní. Asi je to nějaká sebedestruktivní tržní strategie Smile To je mi záhadou, že se vždycky na nejvyšší posty dostanou jen hlupáci a troubové. Jsem si myslel, že to tak funguje jen u nás v ČR Smile
Ale jinak design nové řady se mi líbí Wink Akorát zbytečně mrhají nápady, když podle nich je výroba low-endů težce ztrátová.
Co se týče monochromatického displeje, tak se zdá, že si tu nikdo neuvědomuje, že hodně lidem, kteří potřebují mobil hlavně na volání a SMS (tj. pracující lidé - rodiče), stačí ten nejobyčejnější mobil (např. Nokija 33x) s minimum funkcema => výhodná "dělnická" cena Wink
Nevim prostě Siemens si pod sebou řeže svou vlastní větev. Zase se musim opakovat: "...kdyby byl ve vedení Siemensu alespoň jeden člověk např. z tohohle fóra (= uživatel), tak by se možná tak do roka i Nokija radši vrátila k nábytku Smile ..."

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
Co se týče monochromatického displeje, tak se zdá, že si tu nikdo neuvědomuje, že hodně lidem, kteří potřebují mobil hlavně na volání a SMS (tj. pracující lidé - rodiče), stačí ten nejobyčejnější mobil (např. Nokija 33x) s minimum funkcema => výhodná "dělnická" cena Wink


Tím jsi asi myslel mě Smile . Já vím, hodně lidem to takto stačí, ale proč dělat další blbou variaci A55? Kolik už jich je? Hmm, A55, A57, A52, A51, A53, A70 Silenced . Myslím, že tento seznam mluví za vše... Navíc stačilo by třeba udělat varianty 2 a ty vyrábět a ne strkat prachy do vývoje nových "stejných". Jo, možná to chce změnu, jak by někdo mohl říct, ale ta změna by neměla být jenom v designu Idea .

bkf.1 napsal:
Nevim prostě Siemens si pod sebou řeže svou vlastní větev. Zase se musim opakovat: "...kdyby byl ve vedení Siemensu alespoň jeden člověk např. z tohohle fóra (= uživatel), tak by se možná tak do roka i Nokija radši vrátila k nábytku Smile


To bych řek' wink . Marketingový ředitel Siemensu by mohl být Dieg0 (!!!), design by mohl dělat romulus a wizaard...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
...design by mohl dělat romulus a wizaard...



Hmm... že bych se Siemensu ozval... Question Co, Romulusi, jdem do toho?

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
bkf.1 napsal:
Co se týče monochromatického displeje, tak se zdá, že si tu nikdo neuvědomuje, že hodně lidem, kteří potřebují mobil hlavně na volání a SMS (tj. pracující lidé - rodiče), stačí ten nejobyčejnější mobil (např. Nokija 33x) s minimum funkcema => výhodná "dělnická" cena Wink


Tím jsi asi myslel mě Smile . Já vím, hodně lidem to takto stačí, ale proč dělat další blbou variaci A55? Kolik už jich je? Hmm, A55, A57, A52, A51, A53, A70 Silenced . Myslím, že tento seznam mluví za vše... Navíc stačilo by třeba udělat varianty 2 a ty vyrábět a ne strkat prachy do vývoje nových "stejných". Jo, možná to chce změnu, jak by někdo mohl říct, ale ta změna by neměla být jenom v designu Idea .

bkf.1 napsal:
Nevim prostě Siemens si pod sebou řeže svou vlastní větev. Zase se musim opakovat: "...kdyby byl ve vedení Siemensu alespoň jeden člověk např. z tohohle fóra (= uživatel), tak by se možná tak do roka i Nokija radši vrátila k nábytku Smile


To bych řek' wink . Marketingový ředitel Siemensu by mohl být Dieg0 (!!!), design by mohl dělat romulus a wizaard...


Jo souhlasim, těch variant je zbytečně moc. Např. A55, A57, A52, A51, A53 tušim jsou funkcema naprosto jedny a ty samy telefony (plus minus) a novej design je prakticky jen jinej kryt = prostě stejný telefony. Ale to jsem psal už minule. Asi se snažili prodloužit život staré C55ce (však to viš že A5x (krom A50 - ta je má z C45) maj vnitřnosti C55ky) jak Nokija třicettrojkám, který se pořád prodávají i nový, pro lidi, co chtějí "telefon jen na telefonování".
Co se týče marketingu a designérů, tak i když Diega, Romula a Wizaarda v podstatě neznám, tak i v tom případě bych souhlasil Wink Ať jsou jejich schopnosti a dovednosti kdekoliv, tak určitě jsou na vyšší úrovni než u vysoce postavených zaměstnanců Siemensu Wink

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AX75 mi pripada ako N6230(samozrejme len na design Very Happy )
_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lb01 napsal:
AX75 mi pripada ako N6230(samozrejme len na design Very Happy )


Máš pravdu... AX75 mi furt něco připomínala... teď už vím co

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Orpheus napsal:
Anonymous napsal:
CX75 nebude skoro podobné výbavou ako S65.Veď C75 je lepšia ako S65.DieG0


Odkial na to chodis ze hovoris ze C75 je lepsia ako S65 a rovnako aj CX75. Ved ani nemusia byt. Nepoznas ani ich paramentre. Ci ti vsetko porovnavas podla vzhladu a cisla mobilu?
1, sorry za prihlasovanie ale vzdy ma to odhlasi tak sa idem prihlasovat len zriedkavo Crying or Very sad.A po 2, Vezmi si len tak pre zaujímavosť S55 a C65 sú takmer podobné len C65 je ochudobnený o bluetooth a je o dosť lepší.A C75ka má nať bluetooth slot na MMC MP3 atd.DieG0
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group