clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Windows vs Linux
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Windows vs Linux
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co používáte?
Windows
79%
 79%  [ 27 ]
Linux
20%
 20%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 34

Autor Zpráva
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

circulus napsal:
haldyr napsal:
rok2005 napsal:
Já používám s úspěchem oba operační systémy :-) Mám instalovaný Windows XP Professional cz +sp2 a Mandrake Linux 10.0... Na oba systémy používám svůj Siemens C65 jako GPRS modem. Navíc v linuxu dosahuji průmerne rychlosti stahování dat 8-9kb za vteřinu.


hele, když instaluju Linux Mandrake 10.1 tak to po mě chce ňáký přípojný body, co stím?? Nechci si sprasit windows partion. jinak HDD mám rozdělenej na 2...

Rad bych se mrknul i na ty Linuxi..


Jejeje, co s tím ? Nic, buď je tam přidáš a budeš moct koukat na windows disky, a nebo je prostě nepřidáš a dívat se tam nebudeš. Jinak Linux na těch Windousáckejch oddílech (přípojných bodech) nic prasit nebude, to mi věř. A kdybys jó chtěl, tak se ty windousácký oddíly daj namountovat jako read-only, a tam nezapíše ani root. Jinak NTFS filesystém je v Linuxu (díky neposkytnuté specifikaci panem Microshitem) stejně read-only. Sice existují implementace, které umožní zápis (je to takový wrapper mezi kernelem Linuxu a nějakými soubory z Windows, jako je ntfs.sys ntkrnl.sys a co já vím ještě), ale stejně bych to nedoporučoval. FAT32 jde číst i zapisovat bez problému.


Já mam oba disky NTFS...to by nemělo vadit ne?? Jinak dík za info.
ještě dneska jdu istalovat...

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak BTW já mam XP-ěčka legal!!
)))ale office už ne... Smile

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

circulus napsal:
oookoook napsal:
Win XP SP2. Linux (Mandrake 9) ma tata na Notebooku kvuli mejm pokusum s Apache... Jenze notebook ma touchpad, kterej ze srdce nenavidim, takze Linux moc nepouzivam, navic to ma i hromadu bugu. Pro uzivatele je proste podle me porad lepsi Win XP.


Jejejeje, to je voda na můj mlejn (totiž na flamewar Smile ). Jakejch hromadu bugů ? To je něco strašnýho, no hlavně že ty Windous jsou naprosto bezchybný a úžasně dokonalý a mají v základní instalaci hodně "použitelného software", totiž chtěl jsem říct Kalkulačku, Paintbrush a Wordpad a obskurní a naprosto k ničemu MediaPlayer. Nechci tady nikomu šahat do svědomí, ale docela by mě zaímalo, kolik ttěch lidí, kteří mají Windous je má opravdu legálně ? I s tím množstvím software který je potřeba doinstalovat aby se ten systém dal vůbec používat. No nic nechám toho ...

Nechci rozpoutavat flame, nehodlam Win hajit, samozrejme maj hromadu bugu a malo softwaru... Jak rikam, linux nepouzivam hlavne kvuli tomu touchpadu. Jenze v tom Linuxu bylo treba naprosto nefunkcni hledani souboru - vyhodilo to chybovou hlasku pri klepnuti na tlacitko hledat. Teda jenom v Gnome, ale KDE nemuzu vystat. Ten Konqueror me fakt stval a nastavovat se mne to nechtelo, hlavne kvuli tomu touchpadu. Kdybych si pripojil mys, urcite si to upravim ke sve spokojenosti, ale ja si ji nepripojil a trpel jak zvire.
Doinstalovavani sftwaru me teda vubec nevadi, neberu to jako argument ve prospech Linuxu. Smile
A jak jsem psal, pro bezneho uzivatele, kterej obcas potrebuje napsat nejakej dokument, zahrat si Solitaire a poslechnout nejakou hudbu, nekdy treba spojit PC s mobilem a tak, je Win XP idealni system. Kdyz nekdo hraje hry, nema jinou moznost nez Win, kdyz nekdo programuje, je mu to v podstate jedno, snad pokud dela PHP, Pearl a spol pod Apachem, je lepsi Linux, pro C# zase Win...
Proste jsem chtel rict, ze rozhodne nesouhlasim s nazorem, ze by byl Linux kdovijak skvelej a dokonalej. To ale nevylucuje to, ze Win jsou svinstvo nejtezsiho kalibru, ne? wink

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
circulus napsal:
oookoook napsal:
Win XP SP2. Linux (Mandrake 9) ma tata na Notebooku kvuli mejm pokusum s Apache... Jenze notebook ma touchpad, kterej ze srdce nenavidim, takze Linux moc nepouzivam, navic to ma i hromadu bugu. Pro uzivatele je proste podle me porad lepsi Win XP.


Jejejeje, to je voda na můj mlejn (totiž na flamewar Smile ). Jakejch hromadu bugů ? To je něco strašnýho, no hlavně že ty Windous jsou naprosto bezchybný a úžasně dokonalý a mají v základní instalaci hodně "použitelného software", totiž chtěl jsem říct Kalkulačku, Paintbrush a Wordpad a obskurní a naprosto k ničemu MediaPlayer. Nechci tady nikomu šahat do svědomí, ale docela by mě zaímalo, kolik ttěch lidí, kteří mají Windous je má opravdu legálně ? I s tím množstvím software který je potřeba doinstalovat aby se ten systém dal vůbec používat. No nic nechám toho ...

Nechci rozpoutavat flame, nehodlam Win hajit, samozrejme maj hromadu bugu a malo softwaru... Jak rikam, linux nepouzivam hlavne kvuli tomu touchpadu. Jenze v tom Linuxu bylo treba naprosto nefunkcni hledani souboru - vyhodilo to chybovou hlasku pri klepnuti na tlacitko hledat. Teda jenom v Gnome, ale KDE nemuzu vystat. Ten Konqueror me fakt stval a nastavovat se mne to nechtelo, hlavne kvuli tomu touchpadu. Kdybych si pripojil mys, urcite si to upravim ke sve spokojenosti, ale ja si ji nepripojil a trpel jak zvire.
Doinstalovavani sftwaru me teda vubec nevadi, neberu to jako argument ve prospech Linuxu. Smile
A jak jsem psal, pro bezneho uzivatele, kterej obcas potrebuje napsat nejakej dokument, zahrat si Solitaire a poslechnout nejakou hudbu, nekdy treba spojit PC s mobilem a tak, je Win XP idealni system. Kdyz nekdo hraje hry, nema jinou moznost nez Win, kdyz nekdo programuje, je mu to v podstate jedno, snad pokud dela PHP, Pearl a spol pod Apachem, je lepsi Linux, pro C# zase Win...
Proste jsem chtel rict, ze rozhodne nesouhlasim s nazorem, ze by byl Linux kdovijak skvelej a dokonalej. To ale nevylucuje to, ze Win jsou svinstvo nejtezsiho kalibru, ne? wink


No s tím doinstalováním to nebylo myšleno jestli to někomu vadí nebo nevadí, ale jde o to, že na CeeDee s WinXP HOME OEM za bratru nějaké 3000Kč nedostanu zhola nic abych s tím PC mohl něco rozumného dělat. To když už bych chtěl utratit nějaký peníz, tak to vrazím třeba do SUSE Linuxu (ač ho nějak zvlášť nemusím) a bude mě hřát u srdce, alespoň to, že jsem nějaké peníze dal do F/OSS komunity. Nejsem nějaký ortodoxní linuxák, ale líbí se mi prostě ta myšlenka a pricnip. Jinak co se týče kvality distribucí, tak oproti roku 1998/9 kdy jsem s Linuxem začínal, je to opravdu hmatatelný rozdíl (co se týče chodivosti toho či onoho v Linuxu). Taky neříkám že Windous jsou špatné, některé věci (ne co se týkají správy systému, ty ne - to je opravdu děs) mi docela chybí v Linuxu. Ve Windous i programuji, takže se celkem orientuji ve Win32API. Windows mají prostě takový blbý poměr cena/výkon (ono by asi pana deBilla Gatese ubylo, kdyby k Home edtn. přidal Word s Excelem a do Pro edtn. ještě třeba Outluk nebo Visio a do všech verzí nějaký antivir když už vlastní tu firmu co dělala antivirové programy), holt by neměl takové zisky. Jenže kdyby ty houmy prodával s tím Wordem a Excelem, tak si je třeba pujdu koupit, protože tam už by byla alespoň nějaká užitná hodnota, ale za jeden systém bez aplikací vypláznout něco kolem 3000Kč to se mi opravdu nechce. No musim toho nechat, zase sem se rozpovídal .... Jinak v žádném případě to není flame, to jsou moje zcela soukromé názory. Smile

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
A než skočíte někteří zoufalci do linuxu Brick wall ,zeptejte se těch co ho používaj,kolik existuje pro to softu Think ,dyk na to skoro nic neni Not talking


No, na to snad nebudu ani reagovat, ale jo budu. Jen se koukni třeba sem:

http://www.abclinuxu.cz/clanky/show/14665

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

circulus napsal:
Nejsem nějaký ortodoxní linuxák, ale líbí se mi prostě ta myšlenka a pricnip.
Mne se zase libi ta myslenka, ze mam stejne penez jako Bill Gates. Jasne, je to vyderac. Ale kdyz si vezmes, ze blby Need for speed stoji 1500 Kc nebo kolik, hudebni CD 600 Kc, Mesic pripojeni k netu od CT 1000 Kc... Microsoft neni jedinej, kdo z nas proste sosaj penize pro nic za nic. Uz se s tim zacinam smirovat...
_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

circulus napsal:
jamaica napsal:
A než skočíte někteří zoufalci do linuxu Brick wall ,zeptejte se těch co ho používaj,kolik existuje pro to softu Think ,dyk na to skoro nic neni Not talking


No, na to snad nebudu ani reagovat, ale jo budu. Jen se koukni třeba sem:

http://www.abclinuxu.cz/clanky/show/14665


Tak sem se kouknul a co?Co mě tam mělo ohromit Brick wall Nic proti linuxu,ale když potřebuju štříhat video,najdu tam náhradu za adobe premiere,či při grabování audia náhradu za audiograber Adekvátní náhrada tam není a ani nebude protože je to menšinová záležitost.Neřikám že sem z wydlí urvanej,ale zatim sou bohužel či bohudík nenahraditelný,a určitě nejen pro mě Dancing

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
circulus napsal:
jamaica napsal:
A než skočíte někteří zoufalci do linuxu Brick wall ,zeptejte se těch co ho používaj,kolik existuje pro to softu Think ,dyk na to skoro nic neni Not talking


No, na to snad nebudu ani reagovat, ale jo budu. Jen se koukni třeba sem:

http://www.abclinuxu.cz/clanky/show/14665


Tak sem se kouknul a co?Co mě tam mělo ohromit Brick wall Nic proti linuxu,ale když potřebuju štříhat video,najdu tam náhradu za adobe premiere,či při grabování audia náhradu za audiograber Adekvátní náhrada tam není a ani nebude protože je to menšinová záležitost.Neřikám že sem z wydlí urvanej,ale zatim sou bohužel či bohudík nenahraditelný,a určitě nejen pro mě Dancing

No cedecko pres Linux nagrabujes docela v pohode.
Nahrada za Adobe Premiere? VirtualDub ti asi stacit nebude, ale porad mas emulator... Na video je ale asi stejne nejlepsi Mac, Win jsou taky jenom nahrazka.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TJ Marlowe
pisatel
pisatel

Založen: 21. 02. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Moravské Budějovice

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Windows XP home
Souhlasím s ostatníma linux je k ničemu

_________________
My, My favourite, My, Siemens CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
circulus napsal:
jamaica napsal:
A než skočíte někteří zoufalci do linuxu Brick wall ,zeptejte se těch co ho používaj,kolik existuje pro to softu Think ,dyk na to skoro nic neni Not talking


No, na to snad nebudu ani reagovat, ale jo budu. Jen se koukni třeba sem:

http://www.abclinuxu.cz/clanky/show/14665


Tak sem se kouknul a co?Co mě tam mělo ohromit Brick wall Nic proti linuxu,ale když potřebuju štříhat video,najdu tam náhradu za adobe premiere,či při grabování audia náhradu za audiograber Adekvátní náhrada tam není a ani nebude protože je to menšinová záležitost.Neřikám že sem z wydlí urvanej,ale zatim sou bohužel či bohudík nenahraditelný,a určitě nejen pro mě Dancing


Že sem tak smělý, máte ty Windousy + Adobe Premiere a případně další komerční software který používate legálně ? Je mi sice do toho prd, ale ono by vás to stříhání videa podomácku brzy přestalo bavit, pokud by jste si měl (musel) ten software koupit. Ono jedna věc je "nakoupit" na astalavista.box.sk a druhá věc je si to koupit doopravdy. Mě úplně štvou ty řeči od lidí, kteří si nekoupí ani ten AVG za tři stovky a tady dělají machry s Adobe Premiere za 24690Kč. viz:
http://eshop.amsoft.cz/default.asp?cls=SPresentTrees&StrType=1&StrSort=1F5K000II110

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

SMM
PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

circulus napsal:
jamaica napsal:
circulus napsal:
jamaica napsal:
A než skočíte někteří zoufalci do linuxu Brick wall ,zeptejte se těch co ho používaj,kolik existuje pro to softu Think ,dyk na to skoro nic neni Not talking


No, na to snad nebudu ani reagovat, ale jo budu. Jen se koukni třeba sem:

http://www.abclinuxu.cz/clanky/show/14665


Tak sem se kouknul a co?Co mě tam mělo ohromit Brick wall Nic proti linuxu,ale když potřebuju štříhat video,najdu tam náhradu za adobe premiere,či při grabování audia náhradu za audiograber Adekvátní náhrada tam není a ani nebude protože je to menšinová záležitost.Neřikám že sem z wydlí urvanej,ale zatim sou bohužel či bohudík nenahraditelný,a určitě nejen pro mě Dancing


Že sem tak smělý, máte ty Windousy + Adobe Premiere a případně další komerční software který používate legálně ? Je mi sice do toho prd, ale ono by vás to stříhání videa podomácku brzy přestalo bavit, pokud by jste si měl (musel) ten software koupit. Ono jedna věc je "nakoupit" na astalavista.box.sk a druhá věc je si to koupit doopravdy. Mě úplně štvou ty řeči od lidí, kteří si nekoupí ani ten AVG za tři stovky a tady dělají machry s Adobe Premiere za 24690Kč. viz:
http://eshop.amsoft.cz/default.asp?cls=SPresentTrees&StrType=1&StrSort=1F5K000II110


To je přesně důvod proč mam např. Avasta atd. (taky sem si moh stáhnout nějakej crack na NOD32, kterej je prej nejlepší..)

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jakub.karasek
všeználek
všeználek

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 600
Bydliště: Rajhradice (Brno)

SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Windows XP Profesional SP2
_________________
J@M_E5

C25>C35>M35>ME45>M65fw50, Skin:Win_XP, Icons:12 Win_XP>HTC S710 Vox



My life is one big dream

I'm lost in what it means

Don't wake me up cuz its almost over
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pitrisek
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 08. 09. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Česká Třebová & Brno

SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

win2k & fc2, na neco se hodi tohle, na neco zase to druhe wink U tucnaku je zasadni vyhoda v tom, ze kdyz se vam neco nelibi, tak si to opravite, prelozite a je to. Kdyz to teda zvladnete (ja si na to netroufam Smile ). U woken muzete maximalne odstranit ten panel s cudlikem.
_________________
S65 fw58WS CZ

Pitrisovo doupě @ http://pitris.org/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Stefi
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 468
Bydliště: Slavičín (prdel cca 35km od Zlina)

SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenda.69 napsal:
Windows XP SP1 Linux je mi k ničemu


Linux neni k nicemu Shame on you Exclamation Not talking Je to spis otazka spravy site a bezpecnosti pc. V tom je linux oproti voknam nedostizny. A jeste si na nem muzes prohloubit znalosti.

_________________
Zadny uceny z nebe nespadl



N5110=>N3310=>N3310blue light => Bosch GSM-COM607=>N3210=>CX65-Fw12=>Fw16=>Fw12=>Fw16=>FW25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stefi napsal:
jenda.69 napsal:
Windows XP SP1 Linux je mi k ničemu


Linux neni k nicemu Shame on you Exclamation Not talking Je to spis otazka spravy site a bezpecnosti pc. V tom je linux oproti voknam nedostizny. A jeste si na nem muzes prohloubit znalosti.


Prosimtě. Ještě jednou si přeti, co jsem napsal:
Linux je MI k ničemu.

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group