clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - program pro m65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

program pro m65

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alias75
badatel
badatel

Založen: 22. 04. 2005
Příspěvky: 139
Bydliště: Liberec

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 6:44 pm    Předmět: program pro m65 Odpovědět s citátem

Ahojky,měl jsem staženej sw. na nůj telefon a docela šlapal.Byl to nějaký SIMOCO,ale nebyla tam kloudná možnost spracovat fotky,video atd..Jo stačil na SMS,adresář a tak podobně,ale nic moc.Pak jsem si stáhnul nějaký orig.Siemens a ten šlapal tak půl hodky a pak se mě při zasunutí kabelu do telefonu telefon okamžitě vypnul.Nekolikrát jsem to zžkoušel a pokaždé se vypnul.Po dvou dnech,pokus a najednou to šlo.Můžete mě poradit nějaký program .Jo v telefonu mam sw.08..Prý je 43,ale to neumím přehrát do telefonu.Takže toto vše bych potřeboval....Díky alias.
Když by někdo něco měl tak může klidně na alias75@volny.cz .. Tam jsem častějc.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vbvbvb
táta fóra
táta fóra

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 1199

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked to si radsej nahraj fw. Návod mas tu. Program najlepsi je simoco (pripadne plugin do tc) alebo MPM wink
_________________
Nokia 6610i => Siemens CX65- EL71 od orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SiMoCo umí přenášet fotky (pokud to myslíš tím zpracováním)! Stačí v horní liště najet na Průzkumník a vybrané soubory si z telefonu přetáhnout do PC.

BTW kde je plug-in pro řadu x65 do Total Commanderu? Trochu jsem zaspal dobu d'oh! .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ramesses
badatel
badatel

Založen: 21. 12. 2004
Příspěvky: 150
Bydliště: Kutná Hora

290.20 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:

BTW kde je plug-in pro řadu x65 do Total Commanderu? Trochu jsem zaspal dobu d'oh! .


Podle mě není žádnej, je pouze pro řadu x55 a někomu funguje i s x65 ale mě bohužel ne... Pokud se pletu tak mě opravte wink

_________________
M35i fw18+t9CZ -> M65 fw25,43,50

Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
capo di tutti capi
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 03. 2005
Příspěvky: 1081

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramesses napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:

BTW kde je plug-in pro řadu x65 do Total Commanderu? Trochu jsem zaspal dobu d'oh! .


Podle mě není žádnej, je pouze pro řadu x55 a někomu funguje i s x65 ale mě bohužel ne... Pokud se pletu tak mě opravte wink
ale je, si asi zaspal dobu
_________________
Buď múdrejší ako sú ostatní, ale nepovedz im to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
capo di tutti capi
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 03. 2005
Příspěvky: 1081

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
SiMoCo umí přenášet fotky (pokud to myslíš tím zpracováním)! Stačí v horní liště najet na Průzkumník a vybrané soubory si z telefonu přetáhnout do PC.

BTW kde je plug-in pro řadu x65 do Total Commanderu? Trochu jsem zaspal dobu d'oh! .
tak tu mas diskusiu...mne to ide a je to v pohode - super vec http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=9155&highlight=plugin
_________________
Buď múdrejší ako sú ostatní, ale nepovedz im to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
noexp
pisatel
pisatel

Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 263

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2005 8:57 am    Předmět: Re: program pro m65 Odpovědět s citátem

4 alias75:
bud SiMoCo a nebo plug-in do TC.Me osobne se zamlouva SiMoCo.Fw si nahraj novej...ale mam zkusenost s S65 FW:16 (rok stará) ze po prehrati na 43 se nic nezlepsilo..mozna to bylo tim ze jsem nedal tovarni nastaveni ale ma m65 kdyz po prehrati FW dam tovarni nastaveni tak zacne dost casto padat.Tak si vygeneruj kody z Papua a zazalohuj si FF potom tam hod 43 kdyby zacal blbnout tak se muzes vratit a zkouset jestly je to po tovarnim nastaveni lepsi nebo naopak. GL HF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mark Pawl
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 26. 12. 2004
Příspěvky: 829
Bydliště: Mladá Boleslav

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2005 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramesses napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:

BTW kde je plug-in pro řadu x65 do Total Commanderu? Trochu jsem zaspal dobu d'oh! .


Podle mě není žádnej, je pouze pro řadu x55 a někomu funguje i s x65 ale mě bohužel ne... Pokud se pletu tak mě opravte wink

Meopravim, mně taky nešlape na cx65 Wink Ale v simocu je to vlastně to samý, takže to neřešim Razz

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group