clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SL45i - nahratie FW, problemy s bateriou a so zaznamnikom
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SL45i - nahratie FW, problemy s bateriou a so zaznamnikom

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jupik
kolemjdoucí

Založen: 21. 12. 2004
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 10:51 am    Předmět: SL45i - nahratie FW, problemy s bateriou a so zaznamnikom Odpovědět s citátem

Zdravim!

Potrebujem pomoc - chcem si nahrat nejake patche do SL45i ale Vklay, Winswup atd mi nejdu. Davnejsie som si zmenil SL45 na SL45i s tu stiahnutym FW pre Freia.

Nasiel by sa niekto, kto by mi poslal cez Freiu stiahnuty tuningovany FW v56?

Potrebujem hlavne systemove - praca pri MP3 a automaticke nahravanie prichadzajucich a odch. hovorov.

>> jupikmoj@zoznam.sk <<diky! :o)

Dalsia vec:
bezne sa mi stava, ze sa mi mobil pri prich.hovore sam vypne. Bateria je tak na 1/2 az 2/3 nabita - po zapnuti mozem normalne volat i pocuvat MP3. V com moze byt problem?
Akkumulator je zatial fit - zvladne prehravat MP3 3,5h a vydrzi zapnuty a nepouzivany mobil 5 dni.

K zaznamniku
SL45 som si kupil kvoli diktafonu. No stava sa mi, ze sa mi zaznam nahrava, ale ked si ho idem vypocut, nic nebolo nahrane. Napriklad som si diktoval poznamky - cca 18min. zaznam. V cca 6.minute bolo v nom pocut piip a zbytok bol len ticho.
Pri zazname hovorov je casto pocut, ci skor nepocut druhu stranu. Namiesto reci je tam len sum. To som si odsledoval, ze aj v tedy, ked 2. stranu v sluchadle pocujem jasno a silno. A tiez dost casto stane, ze nahrava..a pri vypocuti zaznamu zistim, ze z celeho zaznamu je pouzitelna tak 1-2-3 minuty. A potom len sususu, ci nic.
Stava sa to aj Vam?

Diky za odpovede!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seten
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 594
Bydliště: Brno

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybu mas isto ty na mobile. Mozno si nedal dobry epprom alebo si dal patchnuty firmware a iny epprom ako mal byt k nemu.
Nahraj si novy cisty firmware bez patchov spolu s cistym eppromom. Ak to bude robit este chybu tak potom to je v HW.

Diktafon>
Nahraval som si casto hodiny v skole. Myslim ze sa mi podarilo nahrat asi az 4 hodiny.{4*60} Priemerne to bolo okolo 45 minut.

_________________
SX1 , SL45i, SL45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SlovakSoft
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 58

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 9:40 pm    Předmět: Re: SL45i - nahratie FW, problemy s bateriou a so zaznamniko Odpovědět s citátem

Dalsia vec:
bezne sa mi stava, ze sa mi mobil pri prich.hovore sam vypne. Bateria je tak na 1/2 az 2/3 nabita - po zapnuti mozem normalne volat i pocuvat MP3. V com moze byt problem?
Akkumulator je zatial fit - zvladne prehravat MP3 3,5h a vydrzi zapnuty a nepouzivany mobil 5 dni.

Tak ta bateria nie je vobec fit ako pises. Ja mam take dve. Ano, v pohotovostnom rezime, aj pri prehravani MP aj pri pisania a citani v Jave (MicroReader) mi drzi dlhe hodiny, ale hovory nezvladne. Ma uz svoju zivotnost prec, bola uz nabijana mnoho mnohokrat. A mas ju original alebo neznackovu? Moja ukazuje aj 100% a zazvonis mi a telefon skape.

_________________
EF81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Seten
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 594
Bydliště: Brno

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 08, 2005 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne to robilo zacalo robit s tou baterkou potom az ked som ju uplne vypil a zase dobil a zase vybil a zase dobil.{FORMATOVANIE} ale vtedy som este nevedel ze lionka sa nesmie uplne vybit. Kapacita pripadne vydrz mala dobru hned po dobiti. Potom to nelinearne klesalo.

Stacilo ju len poriadne zatazit a klesla vydrz. A hovor je taky poriadny
zatazovatel.

_________________
SX1 , SL45i, SL45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group