clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - CeBit 2005 aneb nové telefony přichází
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

CeBit 2005 aneb nové telefony přichází
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bojler
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 486

300016.12 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:20 pm    Předmět: tohle musim napsat. Odpovědět s citátem

siemensmanii mam rad, ale moc me mrzi NEPROFESIONALITA u popisu m75. pokud se nekomu neco nelibi po strance vzhledu, tak at se nevyjadruje tak, ze ten telefon vypada jako granat a podobnymi vyrazy!!! vzhled je ta nejsubjektivnejsi vlastnost a mne se treba docela libi. popis je popis a ne citove zabarvene vypraveni s metaforami. jinak siemensu/manii zdar!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale vzyera ako do vojny Smile
Návrat nahoru
yGor
začátečník
začátečník

Založen: 28. 06. 2004
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuj tak to se teda siemens predved t, Cela rada x75 mi pride jako kdyby se designerum nechtelo nic vymejslet a tak jenom vobslehli telefony od jinejch znacek. Jeden vypada jak samsung (cf75), druhej uplna nokie (ax75), dalsi zas jak sonyericsson a to je spatne. Ty telefony uplne ztratily klasicky siemensovsky vzhled a to se mi ani trochu nelibi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:35 pm    Předmět: Re: tohle musim napsat. Odpovědět s citátem

bojler2 napsal:
siemensmanii mam rad, ale moc me mrzi NEPROFESIONALITA u popisu m75. pokud se nekomu neco nelibi po strance vzhledu, tak at se nevyjadruje tak, ze ten telefon vypada jako granat a podobnymi vyrazy!!! vzhled je ta nejsubjektivnejsi vlastnost a mne se treba docela libi. popis je popis a ne citove zabarvene vypraveni s metaforami. jinak siemensu/manii zdar!


I když jsme velcí fandové této značky, neznamená to, že každou věc, kterou Siemens vytvoří musíme kvitovat s velkým nadšením. Možná až uvidíš reálný telefon, budeš sám psát jinak ;o). Vzhled telefonu ale neupírá to, že je naplněný funkcemi, které ale možná jeho určení trochu potlačují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vasnivykolista
začátečník
začátečník

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 68
Bydliště: Tož na Hané

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:37 pm    Předmět: NOVÁ ŘADA Odpovědět s citátem

Tož abych pravdu řekl ..mě se taky nová řada siemens vůbec nelíbí..mám s65 a to je úplně něco jiné nedá se srovnat..no asi záleži na vkusu Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:54 pm    Předmět: Re: tohle musim napsat. Odpovědět s citátem

bojler2 napsal:
siemensmanii mam rad, ale moc me mrzi NEPROFESIONALITA u popisu m75. pokud se nekomu neco nelibi po strance vzhledu, tak at se nevyjadruje tak, ze ten telefon vypada jako granat a podobnymi vyrazy!!! vzhled je ta nejsubjektivnejsi vlastnost a mne se treba docela libi. popis je popis a ne citove zabarvene vypraveni s metaforami. jinak siemensu/manii zdar!

reportáž: středně dlouhý až dlouhý útvar na pomezí publicistického a uměleckého stylu, jenž seznamuje adresáta s reáliemi určité oblasti, určitého místa, určité činnost apod.
Český jazyk pro 2. ročník gymnázií, Jiří Kostečka, SPN 2001

Vsimni si toho "Umelecky funkcni styl" - metafory, prirovnani, citove zabarveny popis a vypraveni do reportaze proste patri.

A co se tyce too haneni vzhledu - kdyz u toho mas fotky, muzes si prece udelat nazor sam, ne? Nechapu, proc se rozcilujes. Kdyby tam bylo napsano, ze je hnusnej a nebyly tam fotky, jeste by se to dalo chapat. Ale takhle... jak rika weitless - nemusime o Siemesu mluvit jen v superlativech.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a jeste neco - romulus a weitless telefon videli, ty ne. A sami pisou, ze na fotkach vypada lip. Jak teda muzes posuzovat jeho plastovost a skutecnou velikost?
_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gas napsal:
CX75 JE DIVNY A M75 HRUZA Smile no o sx575 ani nehovoriac.akurat som si vsimol,naozaj bude sx2? pretoze tam bola fotka toho cierneho ,co ma klavesnicu do tvaru U.neuvazujem o ich kupe

Nie, má to byť iba nejaký koncept, aby Siemens predstavil nejakú novú funkciu.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Inu, jiné telefony než CX75 a CF75 mne upřímně z nové nabídky Siemensu nezajímají, ale vyjádřím se i k ostatním. Tedy...
CX75 se mi z prvních renderovaných obrázků nelíbil, po zhlédnutí videa jsem trošinku změnil názor a teď po zhlédnutí fotek z MobilManie (sorry chlapi, ale ty vaše fotky za moc nestojí) se mi CX75 docela i líbí. Abych nezapomněl - konečně pěkné ikonky! Bral bych je do CX65, hned!
M75 se mi po prvních zděšeních zdá docela hezká, hlavně je taková technická a ta černá barva jí dává šmrnc a dobrý vzhled.
CF75 se mi líbí moc, bude to nejspíš další telefon pro mou maminku (po CF62). Má docela dobré displeje, myslím, že se ujme.
CL75 mne nijak nezaujala. Je to na můj vkus až moc ulítlý telefon a vypadá jako nová LG.
SXG75 je vhledem i výbavou super telefon. Mohl mít OS, ale co se dá dělat. Jeho displej by měly mít i CX75 a M75! Takhle bych byl spokojen. Jinak se mi taky líbí ikonky v menu.

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl říct, že rozhodně nesouhlasím s kritikou vzhledu M75, protože vypadá opravdu dobře! To je můj názor. V jistých směrech se mi líbí daleko daleko víc než CX75 (ta mi příjde až moc vyumělkovaná a složitá). Shame on you
_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Taky bych chtěl říct, že rozhodně nesouhlasím s kritikou vzhledu M75, protože vypadá opravdu dobře! To je můj názor. V jistých směrech se mi líbí daleko daleko víc než CX75 (ta mi příjde až moc vyumělkovaná a složitá). Shame on you

Uvidime, az si na ni budeme moct sahnout.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bojler
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 486

300016.12 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 8:20 pm    Předmět: Re: tohle musim napsat. Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
bojler2 napsal:
siemensmanii mam rad, ale moc me mrzi NEPROFESIONALITA u popisu m75. pokud se nekomu neco nelibi po strance vzhledu, tak at se nevyjadruje tak, ze ten telefon vypada jako granat a podobnymi vyrazy!!! vzhled je ta nejsubjektivnejsi vlastnost a mne se treba docela libi. popis je popis a ne citove zabarvene vypraveni s metaforami. jinak siemensu/manii zdar!

reportáž: středně dlouhý až dlouhý útvar na pomezí publicistického a uměleckého stylu, jenž seznamuje adresáta s reáliemi určité oblasti, určitého místa, určité činnost apod.
Český jazyk pro 2. ročník gymnázií, Jiří Kostečka, SPN 2001

Vsimni si toho "Umelecky funkcni styl" - metafory, prirovnani, citove zabarveny popis a vypraveni do reportaze proste patri.

A co se tyce too haneni vzhledu - kdyz u toho mas fotky, muzes si prece udelat nazor sam, ne? Nechapu, proc se rozcilujes. Kdyby tam bylo napsano, ze je hnusnej a nebyly tam fotky, jeste by se to dalo chapat. Ale takhle... jak rika weitless - nemusime o Siemesu mluvit jen v superlativech.


jasny. treba je fakt hnusnej jak noc, ja nevim. mne to prislo az moc ostry. Confused

jenom k tomu panu Kostečkovi. Právě dneska sem si objednaval 4. díl té učebnice a tohle je reakce vydavatelství:

Učebnice vyjde až ke konci školního roku, díky nespolehlivosti autora.
S pozdravem
Jana Kritzbauchová
sekretariát
SPN, a.s.

Applause
holt ste takdobri, ze se na vas kladou nejvyssi naroky, no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 8:57 pm    Předmět: Re: tohle musim napsat. Odpovědět s citátem

bojler2 napsal:
jasny. treba je fakt hnusnej jak noc, ja nevim. mne to prislo az moc ostry. Confused

jenom k tomu panu Kostečkovi. Právě dneska sem si objednaval 4. díl té učebnice a tohle je reakce vydavatelství:

Učebnice vyjde až ke konci školního roku, díky nespolehlivosti autora.
S pozdravem
Jana Kritzbauchová
sekretariát
SPN, a.s.

Applause
holt ste takdobri, ze se na vas kladou nejvyssi naroky, no.

To o tom Kosteckovi me fakt pobavilo, hned mam lepsi naladu! Laughing V te me ucebnici se tvari, jako ze uz to vsechno vyslo... A to je z roku 2001... Jasne muze byt hnusnej nebo peknej. Jenom jsem chtel rict, ze na kritiku ma SM pravo. Navic je asi nemuzeme obvinovat ze zaujatosti proti Siemensu...
Docela me ale pobavilo, jak vydavatelstvi bez nejmensich problemu vsechno hodilo na autora. Mozna za to fakt muze, ale zda se mne to takovy alibisticky - My nic, my za nic nemuzem, to vsechno tamten... Confused Rolling Eyes No, snad ten Kostecka ma aspon ty fakta dobre, kdyz nedodrzuje terminy.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz. Doufám,že už to tu nezaznělo. Tak k věci: Jaké mají nové telefony ze spodu přípojný konektor? Stejný jako řada 65 anebo si budeme muset kupovat nové kabely (zase)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vbvbvb
táta fóra
táta fóra

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 1199

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dufam ze take iste. Ale podla mna sa nezmenia Shame on you
_________________
Nokia 6610i => Siemens CX65- EL71 od orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group