clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Upgrade S45i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Upgrade S45i

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr S
kolemjdoucí

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 2
Bydliště: Opatovice

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2005 2:39 pm    Předmět: Upgrade S45i Odpovědět s citátem

Mám Siemens ME45 fw 30 a zkoušel jsem jej předělat na S45i,po nahrani tuning fw ze stare Siemensmanie se telefon rozsvití,zabručí a konec.Co mam dělat abych upgrade dovedl až do konce??Když tam nahraji zpět zalohu puvodniho fw telefon jede! Sad
17.3.2005 - Už mi jede ten S45i,je to supr,po nahrati tuning FW jsem tam dal
puvodni IMEI a nahral starou EEPROM a telefon se rozběhl!! Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Petr S dne čt březen 17, 2005 7:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2005 2:51 pm    Předmět: Re: Upgrade S45i Odpovědět s citátem

Petr S napsal:
Mám Siemens ME45 fw 30 a zkoušel jsem jej předělat na S45i,po nahrani tuning fw ze stare Siemensmanie se telefon rozsvití,zabručí a konec.Co mam dělat abych upgrade dovedl až do konce??Když tam nahraji zpět zalohu puvodniho fw telefon jede! Sad


Už je to velmi velmi dlouho co jsem předělával ME45, ale pokud jsi postupoval opravdu přesně, neměl by být problém. Jedině snad na konci to odblokování, ale postup je spolehlivý a mnohokrát odzkoušený.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mina
kolemjdoucí

Založen: 16. 11. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Brno

4.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2005 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec řešil jsem podobný problém je to tady na fóru pod názvem Siemens ME 45 CE20 jak z toho? mrkni tam, je tam pár věcí co by mohly pomoc. Jo a co používáš za programy? Tenhle problem jsem měl totiž taky-ale vyřešil jsem ho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukasisko
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Opava,Žimrovice

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady máš linka na který tě odkazuje mina http://forum.www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=8245&highlight=ce20

Já bych ti ještě doporučil udělat si z původní ME zálohu eeprom a zjistit si IMEI. Po přefleshování tuningovou flashí musíš přepsat IMEI na to své původní a pokud to stále nepomůže, nahrej tam ještě ty eeprom. Mělo by to pomoci.

_________________
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched + 1GB PQI >> SE P990i

BT GPS i-Tec 339

Wayfinder Navigator


Život je hořký. Bohudík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2005 8:46 am    Předmět: Re: Upgrade S45i Odpovědět s citátem

Petr S napsal:
Mám Siemens ME45 fw 30 a zkoušel jsem jej předělat na S45i,po nahrani tuning fw ze stare Siemensmanie se telefon rozsvití,zabručí a konec.Co mam dělat abych upgrade dovedl až do konce??Když tam nahraji zpět zalohu puvodniho fw telefon jede! Sad
17.3.2005 - Už mi jede ten S45i,je to supr,po nahrati tuning FW jsem tam dal
puvodni IMEI a nahral starou EEPROM a telefon se rozběhl!! Very Happy Very Happy


Pokud se zajimas o tuning S/ME45(i), mam tomu venovanou stranku http://abnormal.wz.cz/Siemens
-je tam kompledni navod, potrebny software a firmware.
Uz jsem psal Hannimu, aby to umistil na Siemensmani, ale asi na me nema cas :c(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group