clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens ME45 nekomunikuje s PC pomocí MPM ani DES!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens ME45 nekomunikuje s PC pomocí MPM ani DES!!!

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2005 10:07 pm    Předmět: Siemens ME45 nekomunikuje s PC pomocí MPM ani DES!!! Odpovědět s citátem

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10... táááák, už jsem klidnej, tak můžu psát slušně bez sprostých slovíček... wink
Mám tady totiž na stole siemens ME45 předělaný na S45i a jede v pohodě, jen mi mrcha nechce komunikovat s pc, teda flashovat a vše jde, jen mi zase nefunguje Mobile phone manager a ani Data Exchange Software, žádný program jej nenajde, nebo MPM jej najde a hned zase píše, že není připojen žádný telefon. Mám originál kabel předělaný pomocí návodu na servisní (přerušen 4 pin, přidáno mezi 1 a 4 pin 4,5V), jenže to samé mi dělal ještě před předěláním a já myslel, že to bylo tím, že se hádali MPM a DES, když byli oba nainstalovaní najednou. Mám Siemens C65, ale nepřipojuju je současně. Nesetkal se někdo s podobným problémem? Nevíte jak na to? Potřebuju do něj zpátky nahrát obrázky a podobné věci, mám jej zformátovaný a v továrním nastavení... Předem díky. Ricky

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jan.oplustil
badatel
badatel

Založen: 13. 02. 2005
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha 7

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 14, 2005 1:33 am    Předmět: Re: Siemens ME45 nekomunikuje s PC pomocí MPM ani DES!!! Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10... táááák, už jsem klidnej, tak můžu psát slušně bez sprostých slovíček... wink
Mám tady totiž na stole siemens ME45 předělaný na S45i a jede v pohodě, jen mi mrcha nechce komunikovat s pc, teda flashovat a vše jde, jen mi zase nefunguje Mobile phone manager a ani Data Exchange Software, žádný program jej nenajde, nebo MPM jej najde a hned zase píše, že není připojen žádný telefon. Mám originál kabel předělaný pomocí návodu na servisní (přerušen 4 pin, přidáno mezi 1 a 4 pin 4,5V), jenže to samé mi dělal ještě před předěláním a já myslel, že to bylo tím, že se hádali MPM a DES, když byli oba nainstalovaní najednou. Mám Siemens C65, ale nepřipojuju je současně. Nesetkal se někdo s podobným problémem? Nevíte jak na to? Potřebuju do něj zpátky nahrát obrázky a podobné věci, mám jej zformátovaný a v továrním nastavení... Předem díky. Ricky


Já mám S45i FW4 originál a MPM mi taky po chvilce napíše, že telefon nenní připojen, i když zpočátku to vypadá dobře. Ale funguje mi SiMoCo a SDS. Doporučuji vyzkoušet. Funguje přes originál Siemens datový kabel (byl v balení u telefonu) i noname kabel ještě od C35i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 14, 2005 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc... Vyzkouším... Applause Angel
_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group