clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - :: Stále mrtvolka ME45 :: PLEASE HELP !!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

:: Stále mrtvolka ME45 :: PLEASE HELP !!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WellKeY
začátečník
začátečník

Založen: 31. 07. 2004
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 6:54 pm    Předmět: :: Stále mrtvolka ME45 :: PLEASE HELP !!! Odpovědět s citátem

Při normálním provozu telefonu se zničehonic vypnul a teď je po něm.... Pokoušel jsem se nahrát fullflash pomocí v-klay i Freia....

!!! PROSÍM PORAĎTE !!!
Po úpravě kabelu na servisní jsem se pokusil oživit telefon ALE:
Při pokusu o obnovení v programu Freia vypíše: COMM_SendBoot : boot file is not accepted

a program V_klay :


Program V_Klay se nakonec rozbehl ale pri zapisu do telefonu u nekterych polozek vypisuje chybu CRC souctu a nakonec se vse zastavi s touto chybovou hlaskou:


Prosím poraďte co s tím Díky

_________________
C10 C35i C45 C62 A52 A55 M50 M65 M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta hlaska znamena,ze to prebehlo v poriadku,ale pri nahravani FF sa stalo 54 chyb v prenose dat,ktore ale V_Klay automaticky opravuje..
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 5:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Ta hlaska znamena,ze to prebehlo v poriadku,ale pri nahravani FF sa stalo 54 chyb v prenose dat,ktore ale V_Klay automaticky opravuje..


AHA... ale telefon se ani nehne nepipne a dal si lezi v hrobecku... Pujde s nim jeste neco udelat?
Návrat nahoru
WellKeY
začátečník
začátečník

Založen: 31. 07. 2004
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezda se mi ze probehne az do konce protoze ukazatel dojde tak do polovicky a je zobrazen zbyvajici cas cca 15 min. Potom se objevi ta hlaska a telefon stejne nejde zapnout a ani se nehne Sad
Mam uz ho hodit do kose nebo existuje jeste nejaka moznost ?

_________________
C10 C35i C45 C62 A52 A55 M50 M65 M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahravas tam svoju zalohu,alebo cudziu?
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jak měl kámoš problémy s ME45, tak jsem mu z toho udělal S45i a většina problémů se vyřešila... Pokud bys chtěl, tak bych možná ještě někde měl mít uložené FF, FW a pomůcky z předělávání... wink
_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
daddyy
badatel
badatel

Založen: 05. 01. 2005
Příspěvky: 142

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 30, 2005 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hehe nezapomel si to odblokovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
WellKeY
začátečník
začátečník

Založen: 31. 07. 2004
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Nahravas tam svoju zalohu,alebo cudziu?


Udelal jsem zalohu jineho telefonu a tu se tam pokousim nahrat... vysledek je vzdy podobny tomu obrazku nahore akorat pocet chyb se meni. ale telefon ani nepipne... Zahadou je ze nahravani nikdy nedojede dokonce a zhruba v polovine se zastavi a ukaze tu konecnou zpravu.

_________________
C10 C35i C45 C62 A52 A55 M50 M65 M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WellKeY
začátečník
začátečník

Založen: 31. 07. 2004
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
No jak měl kámoš problémy s ME45, tak jsem mu z toho udělal S45i a většina problémů se vyřešila... Pokud bys chtěl, tak bych možná ještě někde měl mít uložené FF, FW a pomůcky z předělávání... wink


Ten navod na predelavku jsem taky nasel i se vsemy ff a programy ale potiz je v tom ze telefon ani nerozjedu s normalni ff... fakt nevim co s tim...

_________________
C10 C35i C45 C62 A52 A55 M50 M65 M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
daddyy
badatel
badatel

Založen: 05. 01. 2005
Příspěvky: 142

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WellKeY napsal:
Ten navod na predelavku jsem taky nasel i se vsemy ff a programy ale potiz je v tom ze telefon ani nerozjedu s normalni ff... fakt nevim co s tim...


hmm ... a zkousel si nahrat ff pomoci programu "siemens s45/me45 tools v1,2"?
kdyz tak zkus tento navod .. je to uplne to same ....! zalezi jen na tom jakou mas ff (bud s45i_04 a nebo s/m45_30) a samozrejme nesmis zapomenout i na nasteven typu telefon (nebo spise na tom jaky tam cpes ff)
potom jeste muze byt take problem v EEPROM a nebo jak jsme zminil i v odblokovani!
cely navod najdes tady http://www.gis-service.cz/gsm/siemens/sme45/

jinak nepotrebujes to aby se ti rozjel telefon ;-) staci kdyz ti ho najde kabel ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
hmm ... a zkousel si nahrat ff pomoci programu "siemens s45/me45 tools v1,2"?
kdyz tak zkus tento navod .. je to uplne to same ....! zalezi jen na tom jakou mas ff (bud s45i_04 a nebo s/m45_30) a samozrejme nesmis zapomenout i na nasteven typu telefon (nebo spise na tom jaky tam cpes ff)
potom jeste muze byt take problem v EEPROM a nebo jak jsme zminil i v odblokovani!
cely navod najdes tady http://www.gis-service.cz/gsm/siemens/sme45/

jinak nepotrebujes to aby se ti rozjel telefon ;-) staci kdyz ti ho najde kabel ;-)


Timto programem (siemens s45/me45 tools v1,2) jsem to take zkousel ale cely proces se zastavi u adresy 21000 a uz se to ani nehne... nejspis to ten telefon ma za sebou protoze uz me opravdu nic nenapada a zadny jiny navod jak ho ozivit jsem nikde nenasel.
S pocitacem se telefon spoji v pohode kdyz dam nacist pamet telefonu tak je vse OK a bez chyb precte cely obsah i kdyz vysledny soubor *.bin kdyz prohlidnu tak ma akorat na prvnim radku same z z z z z z z ........
Programum se proste nedari do telefonu nic zapsat a ja nevim proc kdyz z nej v pohode cte. Kdyby existoval program ktery by telefon totalne vymazal aby v nem nebylo nic nebo neco jako zformatovat nebo.. nevim..
Jestli mate nekdo nejaky napad budu moc rad kdyz poradite ale vidim to spis na odlozeni ME45tky do krabice s napisem hrobecek
Návrat nahoru
daddyy
badatel
badatel

Založen: 05. 01. 2005
Příspěvky: 142

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Timto programem (siemens s45/me45 tools v1,2) jsem to take zkousel ale cely proces se zastavi u adresy 21000 a uz se to ani nehne... nejspis to ten telefon ma za sebou protoze uz me opravdu nic nenapada a zadny jiny navod jak ho ozivit jsem nikde nenasel.
S pocitacem se telefon spoji v pohode kdyz dam nacist pamet telefonu tak je vse OK a bez chyb precte cely obsah i kdyz vysledny soubor *.bin kdyz prohlidnu tak ma akorat na prvnim radku same z z z z z z z ........
Programum se proste nedari do telefonu nic zapsat a ja nevim proc kdyz z nej v pohode cte. Kdyby existoval program ktery by telefon totalne vymazal aby v nem nebylo nic nebo neco jako zformatovat nebo.. nevim..
Jestli mate nekdo nejaky napad budu moc rad kdyz poradite ale vidim to spis na odlozeni ME45tky do krabice s napisem hrobecek


Hmmm, tak to me uz jen napada to podflashovat zkus to podflashovat nejspise by bylo nejlepsi 18 ci 21 nahrat tam novou EEPROM a jinak nevim .....
ale pokud ji odlozis tak ja bych si ji od tebe vzal na nahradni dily :-)

_________________
alcatel DB = >sony J5 => c10 => S45 => S45i => ME45i => M65



Siemens S45i, M65

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
WellKeY
začátečník
začátečník

Založen: 31. 07. 2004
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daddyy napsal:
Hmmm, tak to me uz jen napada to podflashovat zkus to podflashovat nejspise by bylo nejlepsi 18 ci 21 nahrat tam novou EEPROM a jinak nevim .....
ale pokud ji odlozis tak ja bych si ji od tebe vzal na nahradni dily :-)


Flash vubec nenahraju protoze mi to pri pokusu napise: Unknown Flashcode FFFF.... Zbyva tam nejak nacpat FF ale to se stale nedari.. EEprom to nahraje bezchyby ale potom se stejne deje akorat.... nic Telefon stale mlci a nejde nahrat NIC a ja netusim proc Sad

_________________
C10 C35i C45 C62 A52 A55 M50 M65 M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
daddyy
badatel
badatel

Založen: 05. 01. 2005
Příspěvky: 142

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WellKeY napsal:
Flash vubec nenahraju protoze mi to pri pokusu napise: Unknown Flashcode FFFF.... Zbyva tam nejak nacpat FF ale to se stale nedari.. EEprom to nahraje bezchyby ale potom se stejne deje akorat.... nic Telefon stale mlci a nejde nahrat NIC a ja netusim proc Sad


To uz je fakt dlouho co jsem mel na kabelu x45i :-/ fakt uz nevim .... ale zkus se zeptat meho kamarada on ji stale ma a urcite se s timto problemem setkal .... ICQ: 284811505

Ale faktr uz nevim ... jestli chces tak bych nekde vykopal jeste starou fullflash (mozna :-)

pockej jeste me napadla jedna myslenka jakou rychlosti to tam cpes a jaky mas kabel USB ci com?

_________________
alcatel DB = >sony J5 => c10 => S45 => S45i => ME45i => M65



Siemens S45i, M65

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2005 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WellKeY napsal:
hanni napsal:
Nahravas tam svoju zalohu,alebo cudziu?


Udelal jsem zalohu jineho telefonu a tu se tam pokousim nahrat... vysledek je vzdy podobny tomu obrazku nahore akorat pocet chyb se meni. ale telefon ani nepipne... Zahadou je ze nahravani nikdy nedojede dokonce a zhruba v polovine se zastavi a ukaze tu konecnou zpravu.

Musíš ještě odblokovat IMEI

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group