clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Aplikace na výpočet všech možných parametrů 2D a 3D objektů!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Aplikace na výpočet všech možných parametrů 2D a 3D objektů!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli byste o takovou aplikaci zájem?
No rozhopádně! Sem s ní!
90%
 90%  [ 194 ]
Ne děkuji, nepotřebuju nic takového...
9%
 9%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 214

Autor Zpráva
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanes.strnad napsal:
circulus napsal:
hanes.strnad napsal:
vypadá to fakt dobře
kdy to bude hotoví(ptám se proto že nevím jestli to na základce ještě stihnu využít)

No tedy, to mi nedá. Co je to za slovo "hotoví" ? Když už tak "hotový", ale ještě lepší by bylo "hotové". Že ty si tu základku pro "velký úspěch" zopakuješ ? Pray Shame on you

Jinak aplikace vypadá pěkně, ale zdá se, že mi s x55 a x60 máme smůlu. No nic, šetřím na nový.

sorry,já to nekontroloval

Ale to nic, já tam mám taky chybku Brick wall Poučuju tady, a sám tam mám hrubku Embarassed

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

To Circulus: Máš pravdu, na x55 a x60 to nejede, zkoušel jsem to na emulátorech a spolehlivě to jelo na x65 řadách a troufám si říct, že to pojede i na novějších... Shhh wink


V tom případě je v programu použito nějaké Siemens Java API, které je pouze u novějších founů, je to tak ? A já se ptám proč ? Že by kvůli rychlosti ? To né, ale možná kvůli floatům - MIDP2.0 by mělo podporovat floaty. Tak to už je mi to jasné. To jsem si to krásně zodpověděl
Very Happy

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

circulus napsal:
citace:

To Circulus: Máš pravdu, na x55 a x60 to nejede, zkoušel jsem to na emulátorech a spolehlivě to jelo na x65 řadách a troufám si říct, že to pojede i na novějších... Shhh wink


V tom případě je v programu použito nějaké Siemens Java API, které je pouze u novějších founů, je to tak ? A já se ptám proč ? Že by kvůli rychlosti ? To né, ale možná kvůli floatům - MIDP2.0 by mělo podporovat floaty. Tak to už je mi to jasné. To jsem si to krásně zodpověděl
Very Happy


Ten float by nebol taký problém, lebo už mám vytvorené funkcie, ktoré počítajú s desatinnými číslami a idú aj na starších telefónoch. (inak, používame double, nie float Smile ) MIDP1.0 alebo CLDC1.0 nepodporuje napríklad odmocninu a viac dôležitých funkcii, ktoré pre program naozaj potrebujeme. S rýchlosťou by podľa mňa určite nebol problém na S55 ale na ostatných už asi áno. No a ten program bude mať možno aj 100 kb, možno aj viac, takže pochybujem, že niekto s pamäťou 1 alebo 2 MB by si tam takýto program nechal dlhšie.

_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanLaslop napsal:
circulus napsal:
citace:

To Circulus: Máš pravdu, na x55 a x60 to nejede, zkoušel jsem to na emulátorech a spolehlivě to jelo na x65 řadách a troufám si říct, že to pojede i na novějších... Shhh wink


V tom případě je v programu použito nějaké Siemens Java API, které je pouze u novějších founů, je to tak ? A já se ptám proč ? Že by kvůli rychlosti ? To né, ale možná kvůli floatům - MIDP2.0 by mělo podporovat floaty. Tak to už je mi to jasné. To jsem si to krásně zodpověděl
Very Happy


Ten float by nebol taký problém, lebo už mám vytvorené funkcie, ktoré počítajú s desatinnými číslami a idú aj na starších telefónoch. (inak, používame double, nie float Smile ) MIDP1.0 alebo CLDC1.0 nepodporuje napríklad odmocninu a viac dôležitých funkcii, ktoré pre program naozaj potrebujeme. S rýchlosťou by podľa mňa určite nebol problém na S55 ale na ostatných už asi áno. No a ten program bude mať možno aj 100 kb, možno aj viac, takže pochybujem, že niekto s pamäťou 1 alebo 2 MB by si tam takýto program nechal dlhšie.

No jo, double - a to v té Javě trošičku programuju. A ta velikost 100kB, no a co ? Já mám v M55 450kB pdb s knihou a ještě několik her a ještě stále zbývá přes 200kB volno. Ale je to škoda, ten prográmek vypadá tak hezky Applause né že bych byl nějaký matematik, nebo student, ale občas něco člověk potřebuje spočítat. Jinak, ještě že naše Siemensy nejsou jako No*ie (alespň ty starší s Javou) - v nich mohl být jar velký max. 64kB Rolling Eyes Nechápu je ....

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 26, 2005 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

karamba111 napsal:
kdy to asi tak bude???


Děláme na tom... Anxious wink

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviete niekto, ako by sa dala naprogramovať funkcia arcsin (arccos)? Java tieto funkcie neobsahuje, je tam len sin a cos. Potrebujeme to do nášho programu.

Ja zatiaľ poznám iba jeden spôsob:
arcsin(niečo)=uhol
Vieme niečo a potrebujeme teda získať ten uhol, tak by to skúšalo všetky hodnoty uhlov dosadiť do vzorca sin(uhol)=niečo a ak by sa to rovnalo, tak by to vrátilo hodnotu uhla...

Ale tento spôsob je dosť pomalý a veľmi by to predlžovalo výpočet. Ak teda poznáte nejaký vzorec, pomocou ktorého by sa to dalo vypočítať alebo viete nejaký rýchlejší spôsob, tak napíšte.

_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
koudi
pisatel
pisatel

Založen: 02. 11. 2004
Příspěvky: 218
Bydliště: Nová Paka

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Procházet všechny hodnoty je pěkná kravina...je to pomalý a navíc nemusíš vždy dostat hledanou hodnotu.

Na msdn píšou tohle:
Arcsin(X) = Atn(X / Sqr(-X * X + 1))
Arccos(X) = Atn(-X / Sqr(-X * X + 1)) + 2 * Atn(1)

_________________




N5110 (po tátovi) --> M35i ( T9, vlastni graf. patche) --> Samsung X460
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koudi napsal:
Procházet všechny hodnoty je pěkná kravina...je to pomalý a navíc nemusíš vždy dostat hledanou hodnotu.

Na msdn píšou tohle:
Arcsin(X) = Atn(X / Sqr(-X * X + 1))
Arccos(X) = Atn(-X / Sqr(-X * X + 1)) + 2 * Atn(1)


Veď viem, že je to kravina, preto sa tu pýtam na inú možnosť... Smile No a ako sa dá vypočítať atn?

_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
koudi
pisatel
pisatel

Založen: 02. 11. 2004
Příspěvky: 218
Bydliště: Nová Paka

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V javě neni atn (arcustagent)?
_________________




N5110 (po tátovi) --> M35i ( T9, vlastni graf. patche) --> Samsung X460
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koudi napsal:
V javě neni atn (arcustagent)?
Asi nie je, iba sin, cos a tan.
_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak problém s arcsin, arccos a arctan úspěšně vyřešen! Dancing Tak můžeme jet dál...
_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MLB
všeználek
všeználek

Založen: 29. 01. 2005
Příspěvky: 678
Bydliště: Žilina

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
Tak problém s arcsin, arccos a arctan úspěšně vyřešen! Dancing Tak můžeme jet dál...


Tak sa podelte s ostatnimi, pls.

_________________
CX70 fw56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MLB napsal:
Ricky napsal:
Tak problém s arcsin, arccos a arctan úspěšně vyřešen! Dancing Tak můžeme jet dál...


Tak sa podelte s ostatnimi, pls.


Na googlu jsem našel hafo stránek, ale většinou hrozné hatmatilky, ale pár bylo v angličtině, tak jsem rozumněl a jedna byla ta rozhodující:
myslím, že to byla henson.newmail.ru a od tamtud jsem stáhl funkce... wink

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Red_Dwarf
badatel
badatel

Založen: 16. 10. 2004
Příspěvky: 184

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co, myslíte ze byste sem mohli hodit menší "demíčko" ??? wink
_________________
N3310=>N3510i=>Siemens CX65 FW9=>12=>16=>25=>43!!!!!!

Záviš FOREVER!!!!!!!



krokodylek2@seznam.cz

Práce není zajíc, neuteče!!! :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 29, 2005 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Red_Dwarf napsal:
Tak co, myslíte ze byste sem mohli hodit menší "demíčko" ??? wink


Pouvažujeme o tom... wink

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
Strana 3 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group