clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens SL45 s barevným displejem a Bluetooth?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens SL45 s barevným displejem a Bluetooth?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koupili byste si SL45 s barevným displejem a Bluetooth?
Ano
61%
 61%  [ 432 ]
Ne
25%
 25%  [ 177 ]
Neznám SL45
9%
 9%  [ 69 ]
Potřebuji pouze Bluetooth
3%
 3%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 705

Autor Zpráva
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonfire napsal:
podle me ta antena dava tomu telefonu smrnc wink
Kdo si opovazil zahlasovat ze nezna SL45? Think
Pár lidí, co nezná SL45 by se našlo. Například Loco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S55_KeNnY napsal:
oookoook napsal:
Bez te anteny uz to docela dost pripomina S45...


suhlasim.... ale keby tam bola antena tak by sa dost casto obtierala a stratila by farbu... a navyse ak je tam antena tak telefon vyzera byt starsi a veliky... Rolling Eyes

to ze se natena otira to neni zadna pravda, mam ho uz tretim rokem, a zadna barva se mi na ni neotrela. to ovaldaci kriz, to je jina:)

ta antena je proste zaklad tohohle telefonu, bez ni vypaa tak nejak nemastne neslane. jo a nemit antenu, tak nevim za co bych ho tahal ven z pouzdra:)

btw, ja ani nepotrebuju barevnej display, jediny co mi na ni chybi je GPRS, to je oprvadu velkej nedostatek, ale kdyz vezmeme v pota, ze mu je snad neco kolem 5-ti let, tak se to da pochopit:)

Aj knizky se na jeho displayi daj cist, par uz sem jich takhle prekous.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HenX
táta fóra
táta fóra

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 1172
Bydliště: Český Těšín Telefon:Siemens C75

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak do takovýho "phone" bych fakt asi sel!!!!
_________________


***Sony Ericsson K750i*** The best mobile!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, ja na svym Alcatelu OT302 antenu ulomil, tak mam strach, ze by se mne to povedlo i s novou SL45... Je fakt, ze bez te anteny ten mobil vypada docela obycejne (dokonce trochu pripomina Samsung X100), ale ted uz se proste integrujou, ani se nedivim, vzhledem k jejich snadne odlomitelnosti u nekterejch telefonu. SL45 byla docela dost mala (aspon mne se tak zdala), jenze kdyby se zvetsil displej, uz by ten kousek navic mohl prekazet.
_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě SL45 byla SL45 a byl (je) to pořád dobrej mobil...bohužel na dnešní dobu už malinko nestíhá (GPRS, BT), ale jinak stále funkcemi v popředí starších telefonů. První mobil s mp3 mu už nikdo nesebere wink ..Krásně se tady na mně usmívá ve stojánku a dobíjí se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
S55_KeNnY
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 538
Bydliště: Poprad, Slovensko - Port 3784

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Prostě SL45 byla SL45 a byl (je) to pořád dobrej mobil...bohužel na dnešní dobu už malinko nestíhá (GPRS, BT), ale jinak stále funkcemi v popředí starších telefonů. První mobil s mp3 mu už nikdo nesebere wink ..Krásně se tady na mně usmívá ve stojánku a dobíjí se


a to naisto boli mp3 ktore prehraval? nedaval si ich v telefone do ineho tvaru? Rolling Eyes

_________________


Foun: Ericsson A2618s (r. 2002) >> Sendo S200 (r.2003-2004) >> Siemens S55 (r.2004-2005) >> SonyEricsson K750i (This Summer 2005 wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S55_KeNnY napsal:
weitless napsal:
Prostě SL45 byla SL45 a byl (je) to pořád dobrej mobil...bohužel na dnešní dobu už malinko nestíhá (GPRS, BT), ale jinak stále funkcemi v popředí starších telefonů. První mobil s mp3 mu už nikdo nesebere wink ..Krásně se tady na mně usmívá ve stojánku a dobíjí se


a to naisto boli mp3 ktore prehraval? nedaval si ich v telefone do ineho tvaru? Rolling Eyes

nee. prehraval mp3, co jsi mu podstrcil na pametovce.

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S55_KeNnY napsal:
weitless napsal:
Prostě SL45 byla SL45 a byl (je) to pořád dobrej mobil...bohužel na dnešní dobu už malinko nestíhá (GPRS, BT), ale jinak stále funkcemi v popředí starších telefonů. První mobil s mp3 mu už nikdo nesebere wink ..Krásně se tady na mně usmívá ve stojánku a dobíjí se


a to naisto boli mp3 ktore prehraval? nedaval si ich v telefone do ineho tvaru? Rolling Eyes


zvladal je uplne vpoho, vsechny mozny bitrate, i variabilni, poustel sem od 40 kbps az snad i pres 200, mozna i vic, fakt si je daval:) a pokud me usi neklamou, tak mam pocit ze i stereo:)
Návrat nahoru
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
S55_KeNnY napsal:
weitless napsal:
Prostě SL45 byla SL45 a byl (je) to pořád dobrej mobil...bohužel na dnešní dobu už malinko nestíhá (GPRS, BT), ale jinak stále funkcemi v popředí starších telefonů. První mobil s mp3 mu už nikdo nesebere wink ..Krásně se tady na mně usmívá ve stojánku a dobíjí se


a to naisto boli mp3 ktore prehraval? nedaval si ich v telefone do ineho tvaru? Rolling Eyes


zvladal je uplne vpoho, vsechny mozny bitrate, i variabilni, poustel sem od 40 kbps az snad i pres 200, mozna i vic, fakt si je daval:) a pokud me usi neklamou, tak mam pocit ze i stereo:)


kua, sem se zapomnel prihlasit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento Siemens SL45 jsem obdivoval hned od jeho prvniho uvedeni na trh. Dodnes ho obdivuji. Kdyby byl obohacen prave aspon o GPRS, nevahal bych. MP3 prehravac v sobe nema taky zrovna moc mobilu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cuir
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 09. 2004
Příspěvky: 526
Bydliště: Brno

3072.76 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2005 10:35 pm    Předmět: ne Sl45 ne Odpovědět s citátem

no ja sem v oficialni ankete na siemensu hlasoval ,ze bych si ho koupil ,ale to jen proto aby se vyrobil.Verim ,ze mnoha lidem bude vyhovovat.A tak nevidim duvod proc ho nevyrobit.V ankete na siemensmanii sem tudiz hlasoval negativne.Me Sl 45 nikdy neoslovila.Jednim z hlavnich duvodu je jeji poruchovost.Mozna,a pevne v to verim ,ze nova SL45 bude daleko mene poruchova.A tayk se mi libi krok siemensu obnovit stare telefony:) moc se mi ta myslenka libi:) Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
capo di tutti capi
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 03. 2005
Příspěvky: 1081

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2005 10:57 pm    Předmět: Re: ne Sl45 ne Odpovědět s citátem

cuir napsal:
no ja sem v oficialni ankete na siemensu hlasoval ,ze bych si ho koupil ,ale to jen proto aby se vyrobil.Verim ,ze mnoha lidem bude vyhovovat.A tak nevidim duvod proc ho nevyrobit.V ankete na siemensmanii sem tudiz hlasoval negativne.Me Sl 45 nikdy neoslovila.Jednim z hlavnich duvodu je jeji poruchovost.Mozna,a pevne v to verim ,ze nova SL45 bude daleko mene poruchova.A tayk se mi libi krok siemensu obnovit stare telefony:) moc se mi ta myslenka libi:) Applause
ja som tiez hlasoval za, chcem aby sa ten telefon vyrobil, hoci neviem ci by som si ho kupil
_________________
Buď múdrejší ako sú ostatní, ale nepovedz im to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 8:55 am    Předmět: Re: ne Sl45 ne Odpovědět s citátem

cuir napsal:
no ja sem v oficialni ankete na siemensu hlasoval ,ze bych si ho koupil ,ale to jen proto aby se vyrobil.Verim ,ze mnoha lidem bude vyhovovat.A tak nevidim duvod proc ho nevyrobit.V ankete na siemensmanii sem tudiz hlasoval negativne.Me Sl 45 nikdy neoslovila.Jednim z hlavnich duvodu je jeji poruchovost.Mozna,a pevne v to verim ,ze nova SL45 bude daleko mene poruchova.A tayk se mi libi krok siemensu obnovit stare telefony:) moc se mi ta myslenka libi:) Applause

no ja sem hlasoval pro, a pokud do nej daj GPRS, o to jediny mi jde, tak si ho bezim koupit:)
ale to neni proc ted odpovidam.zarazilo me, jak o nem pises jako o poruchovem mobilu. kde si to vzal? mam tento mobil uz peknou radku mesicu, vice jak 30 a ani jednou sem s nim nemusel jit do servisu (a to ani v zaruce)nevim tedy, jestli mam nejakej "ODOLNEJ" kus, nebo se o nej dobre staram,nebo patrim mezi vyvolene:) ale porad drzi perfektne. i baterka slape skoro jak nova, vypinam ho na noc a drzi tak 6 dni. tak fakt envim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
No, myslím si, že by to vůbec nebylo na škodu. Mně se třeba tenhle telefon vždycky líbil, když jsem měl jeden ze svých prvních telefonů, vzhlížel jsem na něj s obdivem, takže kdyby měl slušný displej, BT a paměťovky, nebyla by to zlá investice!

S tým súhlasím a u nás to bol dokonca skvost, u ET ho reklamovali dosť často(no vlastne to bola všeobecná reklama a že to je Siemens ani nepovedali, ale bolo to tam jasne videť). Už vtedy som vedel, že to je mobil na ktorý si ani nesiahnem(a fakt, ešte som SL45 nemal v ruke). Jáj, to boli časi.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cuir
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 09. 2004
Příspěvky: 526
Bydliště: Brno

3072.76 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 6:56 pm    Předmět: Re: ne Sl45 ne Odpovědět s citátem

truhlik napsal:

no ja sem hlasoval pro, a pokud do nej daj GPRS, o to jediny mi jde, tak si ho bezim koupit:)
ale to neni proc ted odpovidam.zarazilo me, jak o nem pises jako o poruchovem mobilu. kde si to vzal? mam tento mobil uz peknou radku mesicu, vice jak 30 a ani jednou sem s nim nemusel jit do servisu (a to ani v zaruce)nevim tedy, jestli mam nejakej "ODOLNEJ" kus, nebo se o nej dobre staram,nebo patrim mezi vyvolene:) ale porad drzi perfektne. i baterka slape skoro jak nova, vypinam ho na noc a drzi tak 6 dni. tak fakt envim


Cekal sem ,ze na moji narazku o poruchovosti bude nekdo timhle zpusobem reagovat.V mem okoli je asi 5 lidi kteri meli .Ano ctete spravne meli SL45 a duvodem proc ji uz nemaji je jak jsem jiz psal jeji vysoka poruchovost.Nikomu z tech peti lidi SL45 nevydrzela.Jednomu kamaradovy vydrzela rok a pul a to byl rekord.Ovsem dval ji dvakrat do servisu.Kazdy mel stejne priznaky.Nejprve malo caste samovolne vypinani a pak se to uz nedalo vydrzet a tak se ho bud zbavili nebo ho reklamovali tak dlouho az jim vratili penize.Osobni zkusenosti s timhle telefonem nemam,ale to co sem poznal mi staci k tomu abych si ho nekoupil.Nechci nikomu vymlouvat jeho nazor a opravdu si myslim ,ze si jeden z tech vyvolenych:))A k tomu ti gratuluji a bud rad ,ze se ti dostal do ruky odolny kousek.Stejny problemy mely i telefony rady 35.S tema uz osobni zkusenost mam.Ale jak rikam .Treba nova SL45 bude bezzavad.Ovsem ja uz se rozhodl pro SX1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group