clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mobilní ICQ krok za krokem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mobilní ICQ krok za krokem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

667.50 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 7:35 pm    Předmět: Re: jimm vs. colibry Odpovědět s citátem

talpo napsal:
upřímně... používám už hooodně dlouho JIMM a jsem s tím fakt spokojen. colibry je také velice povedená aplikace, hlavně icq jede přes jabber, což se mi líbí (PSI jsem používal jen kvůli tomu, ale Miranda je Miranda...), ale ještě tomu nějaké funkce chybí... třeba čítač přenesených dat a hlavně možnost zobrazit si zprávy ne v jedné rádce v nekonečné nudli, ale klasicky... no jako v JIMMu. Jde s tím něco dělat? Myslím se způsobem zobrazení zpráv, protože třeba možnost ukládat logy je velmi užitečná...

Super návod Applause ale nemám gprs Rolling Eyes

_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fplisek
kolemjdoucí

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 22
Bydliště: Ohrazenice

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte někdo jestli tady ten kolibřík:-) valí na SX1?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to fajn navod... vzdycky sme chtel Colibry zprovoznit ale nemel sem chut studovat jabber :-)

Akorat sem se setkal s par neprijemnostma - hodilo mi to misto vsech men cisla, nektery kontakty mi to vubec nepridalo..

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- Datová náročnost - těch 40% dzkoušeno na vlatní kůži, teda peněžence
- Kontakty - bohužel všechyn kontakty jsou po převodu z ICQ v číselné podobě, doporučuji si je přejmenovat v PSI a potom na Colibry již budou s jmény.
- Převod - jsou převedeny všechny kontakty které byly autorizovány, neměl jsem s tím poroblém.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz sem to zprovoznil... Je to fajn program... Zkousel jsem MobICQ, Jimma, ale tohle zda se byti nejlepsi...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm zjistil jsem zajimavou vec... Kdyz jsem v Psi cerstve naimportoval icq, bylo vse OK. Ale ted to jaksi "umrelo"- nezobrazuje to vubec online lidi- jako kdybych byl odpojenej... To samy Colibry...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monak
badatel
badatel

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 110

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 12, 2005 9:06 pm    Předmět: jj Odpovědět s citátem

koscik napsal:
Hmm zjistil jsem zajimavou vec... Kdyz jsem v Psi cerstve naimportoval icq, bylo vse OK. Ale ted to jaksi "umrelo"- nezobrazuje to vubec online lidi- jako kdybych byl odpojenej... To samy Colibry...


Jo,tak přesně tento problém jsem měl s Colibry 1.0 taky.Proto jsem ho přestal používat a raději píši přes javovou sms aplikaci.

_________________
C55 888KB+systémové a grafické patche.

Výhled SX1.Vyzkoušel jsem SX1 a zase jsem se raději vrátil k C55.Výhled CX75 nebo Motorola MPX220.Nakonec jsem šel do K700i a urychleně se ho koukám zbavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rwazik
kolemjdoucí

Založen: 13. 02. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavni zasada pro bezstarostne a stabilni pouzivani Colibry zejmena na x65 je: Nikdy nepouzivejte Colibry urcene pro mobilni telefony Siemens. Paradoxne prave tyto verze obsahuji nejvice chyb a se siemensem si vubec nerozumi Brick wall Pouzivejte defaultni verzi MIDP - 2.0, kterou najdete na Violonixu pod zalozkou others. Prave tato verze je totiz pro radu x65 urcena vice nez kterykoliv jiny siemens hybrid. To same plati pro Jimma - pokud mate x65, nikdy nepouzivejte soubory ze slozky siemens(midp-1.0), ktere jsou urceny vyhradne pro radu x55 a nizsi, misto nich pouzivejte soubory ze slozky default(midp-2.0).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckyCZ
kolemjdoucí

Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 21

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 1:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rwazik napsal:
Hlavni zasada pro bezstarostne a stabilni pouzivani Colibry zejmena na x65 je: Nikdy nepouzivejte Colibry urcene pro mobilni telefony Siemens. Paradoxne prave tyto verze obsahuji nejvice chyb a se siemensem si vubec nerozumi Brick wall Pouzivejte defaultni verzi MIDP - 2.0, kterou najdete na Violonixu pod zalozkou others. Prave tato verze je totiz pro radu x65 urcena vice nez kterykoliv jiny siemens hybrid. To same plati pro Jimma - pokud mate x65, nikdy nepouzivejte soubory ze slozky siemens(midp-1.0), ktere jsou urceny vyhradne pro radu x55 a nizsi, misto nich pouzivejte soubory ze slozky default(midp-2.0).

Pouzivam x65 verzi Colibry 5.6L a nemel jsem s tim dosud sebemensi problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LuckyCZ napsal:
Pouzivam x65 verzi Colibry 5.6L a nemel jsem s tim dosud sebemensi problem.

Večer uvidim. Už to mam stažený a hodil jsem si do toho smajly z ICQ5, tak to chci vidět

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:

Akorat sem se setkal s par neprijemnostma - hodilo mi to misto vsech men cisla, nektery kontakty mi to vubec nepridalo..


Jabber si dela na serveru vlastni kopii kontaktlistu (i ICQ), v tom je celej problem. Mate pak vlastne dva kontaktlisty - jeden u ICQ, druhy u Jabberu. Jakmile je jednou rozdelite, tak musime novy kontakt pridat do obou rucne, neexistuje automaticka synchronizace.

Colibry zrejme neumi prevest cisla na jmena automaticky, proto po prvnim prihlaseni vidite jen cisla. Tohle se da vyresit tak, ze se nejdriv pripojite pres normalniho klienta ve windows, upravite v PC kontakty a je to. Nektery klienti to umej v PC udelat tusim i sami (Jajc?)

Chcete-li se dozvedet neco vic o jabberu, doporucuju http://jabber.wz.cz/.
Návrat nahoru
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Colibry ma problemy s oznacovanim lidi na stav online. Proste z 10 lidi online vidim jednoho. S JIMM je to stejny, nevite nekdo proc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koscik
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 998
Bydliště: Táborská kolonie

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
Colibry ma problemy s oznacovanim lidi na stav online. Proste z 10 lidi online vidim jednoho. S JIMM je to stejny, nevite nekdo proc?


ANo to se mi stalo taky... Az na to ze: Kdyz jsem se zaregistroval a pripojil, vse OK, lidi online jak to ma bejt... Odlogoval jsem se z mobilu a pripojil pres PSI. Z PSi jsem se odlogoval a pripojil opet z mobilu- a mrd, nikdo online.... Od ty doby se deje to, ze online mi to nehlasi v mobilu u nikoho-

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koscik napsal:
jdobry napsal:
Colibry ma problemy s oznacovanim lidi na stav online. Proste z 10 lidi online vidim jednoho. S JIMM je to stejny, nevite nekdo proc?

ANo to se mi stalo taky... Az na to ze: Kdyz jsem se zaregistroval a pripojil, vse OK, lidi online jak to ma bejt... Odlogoval jsem se z mobilu a pripojil pres PSI. Z PSi jsem se odlogoval a pripojil opet z mobilu- a mrd, nikdo online.... Od ty doby se deje to, ze online mi to nehlasi v mobilu u nikoho-

Já se v tom moc nevyzam, ale zkoušeli jste Autorizovat?

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to konečně pořádně zkusil a je to super. Ale mam 2 problémy:
1) Když mi přijde zpráva, tak se objeví ikonka a pak to přehraje zvuk+zavibruje, ale během toho se přišerně asi na 1-2sekundy totálně zastaví telefon. Co s tim?
2) Nedá se nějak zbavit tý hlášky o povolení přístupu na internet a potom i tý o přístupu na paměť (ukládání historie) - Ten internet mi nevadí, ale potřeboval bych nastálo povolit přístum u Colibry na flex.. jde to?

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group