clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mobilní ICQ krok za krokem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mobilní ICQ krok za krokem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenda.69 napsal:
koscik napsal:
Tak toho se nezbavis- ale tusim na beinspired sem videl navod jak tyhle dotazy javy vypnout. Otazka je jestli je to dobry z hlediska bezpecnosti...

A nešlo by třeba udělat nějakej Certifikát jako má PhotoEditor, aby se to neptalo? Chtěl bych to vypnout jen u Colibry...

Slo by aplikaci podepsat, aby se uz telefon neptal. Ctete zde:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=8699&highlight=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 9:49 pm    Předmět: Re: jimm Odpovědět s citátem

PZ napsal:
WellKeY napsal:
Zacal jsem take pouzivat jimm(a) a je opravdu super hlavne bylo jednodussi ho zprovoznit jen jsem nastavil cislo a heslo a uz o frcelo Smile Jen mi nejak nejde odeslat obrazek... nevim proc... ale na tlachani je to super vecicka vsem doporucuju

No taky bych ho rád používal kdyby mi frčel. Hlási: Chyba připojení GPRS ale wap pres GPRS mi normálně jde. Mám Oskar newim čím to muze byt.


http://www.oskararena.cz/index.php

A bezte po nastaveni. http://www.oskararena.cz/nastaveni_mt.php?vyrmt=4 kde si vyberete svuj model pristroje. Navic se kouknete do sve samoobsluhy jestli mate vse spravne aktivovano.

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m65mx
kolemjdoucí

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2005 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
m65mx napsal:

...nefunkčnímu připojení GPRS...


Nějak mě to stále svádí ke dvou závěrům.
1. Není povoleno GPRSm ale to je z obrázku v článku patrné, takže tady snad chyba není. Nebo
2. GPRS neáš zprovozněné u operátora

Nic jiného už mě nenapadá.


Asi jsem tomu přišel na kloub, ale to vůbec neznamená že je to vyřešený, navíc ale stejně se mi to nějak nezdá.
Dospěl jsem k závěru, že mám starou SIM kartu, která momentálně (= možná to jde spravit nějakou aktivací na infolince) nepodporuje GPRS pro mobile internet, ale jen pro WAP. Mám svoji SIM kartu už téměř 5 let, mám ještě předčíslí 607 a to se dnes u Go už moc nevidí...
Tedy: Dal jsem do telefonu novou (od Vánoc) SIM kartu, na infolince jsem aktivoval GPRS, protože na ní ještě nebylo GPRS aktivováno, a GPRS připojení v Colibry se rozběhlo přesně jak má, s APN gointernet.
Zkusím na své staré SIM kartě na infolince GPRS deaktivovat (aktivní totiž je), a pak znova aktivovat. Třeba to pomůže.

Ahoj

m65mx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2005 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="m65mx"]
Krokodýl napsal:
.
Dospěl jsem k závěru, že mám starou SIM kartu, která momentálně (= možná to jde spravit nějakou aktivací na infolince) nepodporuje GPRS pro mobile internet, ale jen pro WAP. Mám svoji SIM kartu už téměř 5 let, mám ještě předčíslí 607 a to se dnes u Go už moc nevidí...
Tedy: Dal jsem do telefonu novou (od Vánoc) SIM kartu, na infolince jsem aktivoval GPRS, protože na ní ještě nebylo GPRS aktivováno, a GPRS připojení v Colibry se rozběhlo přesně jak má, s APN gointernet.
Zkusím na své staré SIM kartě na infolince GPRS deaktivovat (aktivní totiž je), a pak znova aktivovat. Třeba to pomůže.

Ahoj

m65mx



Applause No výborně, teď ještě aby to někdo potvrdil i ve svém případě a je po problému. Myslím, že pokud je to opravdu typem karty, asi by stálo za úvahu bombardovat operátora o výměnu, samozřejmě se stejným číslem.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m65mx
kolemjdoucí

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2005 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m65mx napsal:

...Zkusím na své staré SIM kartě na infolince GPRS deaktivovat (aktivní totiž je), a pak znova aktivovat. Třeba to pomůže....


Zatím se mi stále nepodařilo (už asi na pátý pokus) deaktivovat GPRS... nabídka hlasového systému *88: 8 --> 2 --> 2 --> 2 --> 1 se vždy po stisknutí 1 na konci ozve "Litujeme, ale systém je právě využíván zákazníky, kteří se dovolali před vámi."...

Budu to zkoušet dál, uvidíme...

Ahoj

m65mx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m65mx
kolemjdoucí

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2005 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m65mx napsal:
m65mx napsal:

...Zkusím na své staré SIM kartě na infolince GPRS deaktivovat (aktivní totiž je), a pak znova aktivovat. Třeba to pomůže....


Zatím se mi stále nepodařilo (už asi na pátý pokus) deaktivovat GPRS... nabídka hlasového systému *88: 8 --> 2 --> 2 --> 2 --> 1 se vždy po stisknutí 1 na konci ozve "Litujeme, ale systém je právě využíván zákazníky, kteří se dovolali před vámi."...

Budu to zkoušet dál, uvidíme...

Ahoj

m65mx


zkoušim to půl dne a furt to samý... tak na to asi kašlu...

Mějte se

m65mx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

m65mx napsal:
Zatím se mi stále nepodařilo (už asi na pátý pokus) deaktivovat GPRS... nabídka hlasového systému *88: 8 --> 2 --> 2 --> 2 --> 1 se vždy po stisknutí 1 na konci ozve "Litujeme, ale systém je právě využíván zákazníky, kteří se dovolali před vámi."...

Budu to zkoušet dál, uvidíme...

Ahoj

m65mx


zkoušim to půl dne a furt to samý... tak na to asi kašlu...

Mějte se

m65mx[/quote]

Super sluzbby Crying or Very sad uz tam bezim taky neco aktivovat nebo zmenit.

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
jenda.69 napsal:
koscik napsal:
Tak toho se nezbavis- ale tusim na beinspired sem videl navod jak tyhle dotazy javy vypnout. Otazka je jestli je to dobry z hlediska bezpecnosti...

A nešlo by třeba udělat nějakej Certifikát jako má PhotoEditor, aby se to neptalo? Chtěl bych to vypnout jen u Colibry...

Slo by aplikaci podepsat, aby se uz telefon neptal. Ctete zde:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=8699&highlight=

Včera jsem to zkoušel, ale brutálně mi to zpomalilo PC a dlouho se nic nedělo Neutral

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
kolemjdoucí

Založen: 16. 09. 2004
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 18, 2005 6:29 am    Předmět: Historie Odpovědět s citátem

Rád bych se zeptal, zda se Vám historie chová stejně jako mě nebo jestli dělám něco špatně: Po odeslání zprávy se kontakt probarví modře, čímž se má naznačit, že u tohoto kontaktu se ukládá historie. To je vpořádku. Ale na takovýto modrý kontakt už se svou S65kou neumím poslat znovu zprávu. Jde to až v případě, kdy historii smažu. Pak už můžu opět kliknout joystickem a otevře se mi zadávání zprávy.

Nevíte někdo, jak poslat novou zprávu bez mazání historie???

Budu dvěčný za každou odpověď..... Díky moc. Edison
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ANONIM INVADER
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 20, 2005 11:01 am    Předmět: problem s coliby Odpovědět s citátem

Razz MAM JIMMA I COLIBRIHO.JIMM JE SUPER NA NASTAVENÍ A OVLADANI, ALE MA PRO ME JEDNU NEVYHODU NEPODPORUJE MSN Sad .U KOLIBRIHO SE MI PODARILO PO TYDNU KONECNE MSN ROZJET ALE K VECI PROBLEMU :KDYZ CHCI ODPOVEDET OBRATEM NA PRICHOZÍ ZPRAVU TAK SE MI NIKDE NENABIDNE TLACITKO "ODPOVED" NEBO "NOVA ZPRAVA" A JEDINE RESENI JAK POKRACOVAT V KOMUNIKACI JE "SMAZAT DISKUZI" CIMZ SE SMAZOU VSECKY ZPRAVY A TEPRVE AZ POTE MUZU PSAT ZPRAVU.U JIMMA NIC TAKOVE NENI TAM SI MUZU PSAT ODPOVE KDIKOLI !
ZNÁ NEKDO NAKOU FINTU NEBO TRIK

C35->N3310->M55->M65,S65

Návrat nahoru
monak
badatel
badatel

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 110

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 20, 2005 5:39 pm    Předmět: CHyba Odpovědět s citátem

Zdravím,chtěl jsem si znovu stáhnout kontakty z ICQ,ale po kliknutí na registraci,zadání ICQ čísla a hesla mně vyskočí hláška "chyba odeslání registračního formuláře.Zdůvodnění:not implemented".A teď babo raď.Zkoušel jsem přeinstalit PSI a je to pořád stejný:-(((
_________________
C55 888KB+systémové a grafické patche.

Výhled SX1.Vyzkoušel jsem SX1 a zase jsem se raději vrátil k C55.Výhled CX75 nebo Motorola MPX220.Nakonec jsem šel do K700i a urychleně se ho koukám zbavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 20, 2005 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Tomáš a ANONIM INVADER: Musíte zmáčknout zelený telefonek a je to bez mazání wink
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frodo
badatel
badatel

Založen: 29. 09. 2004
Příspěvky: 107

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je huste!!! akorat se mi nelibi ze kdyz mi prijde zprava tak se zobrazi jenom na jednom řádku a musí se to posouvat ale to je malickost...

za nahrani seznamu mi to vzalo 2Kb a u Jimma to bylo 5Kb
Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
noexp
pisatel
pisatel

Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 263

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no až přijdu na to jak to rozchodit tak to začnu používat
ale vůbec to nechápu takže asi nic (respektive contact list mi dela problem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenekrod
kolemjdoucí

Založen: 13. 03. 2005
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 02, 2005 7:15 pm    Předmět: zřízení ůčtu Odpovědět s citátem

při zřizování ůčtu na jabler pořád vyskakuje chyba při registraci ůčtu-
Dělam všechno podle návodu . Kdepak co dělam blbě . Prosím - neví někdo ?

už dobrý. beru zpět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group