clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mobilní ICQ krok za krokem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mobilní ICQ krok za krokem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radical
kolemjdoucí

Založen: 26. 04. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 1:43 pm    Předmět: colibry a SX1 Odpovědět s citátem

Skousel jsem instalovat colibry na svou SX1 ( hlavne proto ze zere min kb nez treba agile messenger . .) ale hlasi mi to že jad a jar soubory se neshoduji !! pomuze mi nekdo ?? DIKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
usiakp
kolemjdoucí

Založen: 11. 01. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2005 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mne to normalne pripaja cez GPRS ale stale natahuje a nic nespravi ani sa nepripoji nemoze to byt tym ze mam cesky server ked mam slovensku siet??pls HELP
nevie niekto poradit nejaky SVK server...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pooky
kolemjdoucí

Založen: 06. 05. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2005 9:57 pm    Předmět: Re Odpovědět s citátem

Já osobně, dnes ráno sjem si objednal M65, mám do v Pc postahované ( CilirbyIm, Cmessenger, Jimm a mnoho dalších ... ) osobně jsem se rozhodl pro ColibriIm pro siemene v češtině, tak mi držte at mi to v pondělí až mi přijdem obil bude fungovat. Chtěl bych se jen zeptat, co se nahrává? Jad. nebo jar?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 07, 2005 9:33 am    Předmět: Re: Re Odpovědět s citátem

Pooky napsal:
Já osobně, dnes ráno sjem si objednal M65, mám do v Pc postahované ( CilirbyIm, Cmessenger, Jimm a mnoho dalších ... ) osobně jsem se rozhodl pro ColibriIm pro siemene v češtině, tak mi držte at mi to v pondělí až mi přijdem obil bude fungovat. Chtěl bych se jen zeptat, co se nahrává? Jad. nebo jar?

Projistotu oboje. wink

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scater
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 496
Bydliště: Praha-Modřany

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 07, 2005 10:06 am    Předmět: Re: Re Odpovědět s citátem

Pooky napsal:
Já osobně, dnes ráno sjem si objednal M65, mám do v Pc postahované ( CilirbyIm, Cmessenger, Jimm a mnoho dalších ... ) osobně jsem se rozhodl pro ColibriIm pro siemene v češtině, tak mi držte at mi to v pondělí až mi přijdem obil bude fungovat. Chtěl bych se jen zeptat, co se nahrává? Jad. nebo jar?
Mě to funuje i bez *JADu.Zkus a uvidíš... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Pooky
kolemjdoucí

Založen: 06. 05. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 10, 2005 12:28 pm    Předmět: Siemens M65 Odpovědět s citátem

Ahojky,
poraďte mi prosím.
Mám siemense M65 a nahrál jsem si do něj colibry Im v češtině, když zadám ICQ číslo a heslo + njs.netlab.cz tak mi to nejde připojit nevíte čím to bude ? ( Pokoušel jsem se založit si jabber učet nejde mi to, najde se tu někdo kdo by mi s tím pomohl? moc prosím )
Dále jsem zkoušel ICQ JImm, a píše mi to že TCP nějaké číslo nelze připojit.
Také neívm čím to je, vše mám aktivované ručně a přes ineternetovou samoobsluhu.

Děkuji za odpověd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dtn
kolemjdoucí

Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 8:22 am    Předmět: Misto jednoho minimalne patnact radku :) Odpovědět s citátem

Frodo napsal:
To je huste!!! akorat se mi nelibi ze kdyz mi prijde zprava tak se zobrazi jenom na jednom řádku a musí se to posouvat ale to je malickost...

za nahrani seznamu mi to vzalo 2Kb a u Jimma to bylo 5Kb
Applause


Nevim jak u vas, me staci na ten jeden radek znovu kliknout a mam jich najednou asi 15. Vse s diakritikou, akorat bez zalomeni radku na okrajich. Ale to uz neni takovy problem. Pouzivam na S65 posledni verzi Colibry (tusim 5.6L) a ucet u netlab.cz. Jedine s cim mam problem je uz tolikrat zminovany contactlist, jen nekoho vidim on-line. Uvidim casem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick.
začátečník
začátečník

Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 93
Bydliště: Horšovský Týn

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 9:27 am    Předmět: Re: Siemens M65 Odpovědět s citátem

Pooky napsal:
Ahojky,
poraďte mi prosím.
Mám siemense M65 a nahrál jsem si do něj colibry Im v češtině, když zadám ICQ číslo a heslo + njs.netlab.cz tak mi to nejde připojit nevíte čím to bude ? ( Pokoušel jsem se založit si jabber učet nejde mi to, najde se tu někdo kdo by mi s tím pomohl? moc prosím )
Dále jsem zkoušel ICQ JImm, a píše mi to že TCP nějaké číslo nelze připojit.
Také neívm čím to je, vše mám aktivované ručně a přes ineternetovou samoobsluhu.

Děkuji za odpověd

ICQ číslo do Colibry nevkládáš dáváš tam číslo a heslo které dostaneš po registraci na njs.netlab.cz já používám jabber.cz jede v pohodě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
monak
badatel
badatel

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 110

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2005 9:22 pm    Předmět: Error Odpovědět s citátem

Zdravííím,mám problémek.Po 2-3 minutách mně Colibry 4.2 vyhodí error,takže nemůžu pracovat s prográmkem.Musím vyjet ven a zase ho znovu zapnout.Máte někdo stejnou zkušenost?C55.
_________________
C55 888KB+systémové a grafické patche.

Výhled SX1.Vyzkoušel jsem SX1 a zase jsem se raději vrátil k C55.Výhled CX75 nebo Motorola MPX220.Nakonec jsem šel do K700i a urychleně se ho koukám zbavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
-=tHUNDEr=-
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2005 6:54 am    Předmět: Re: Error Odpovědět s citátem

monak napsal:
Zdravííím,mám problémek.Po 2-3 minutách mně Colibry 4.2 vyhodí error,takže nemůžu pracovat s prográmkem.Musím vyjet ven a zase ho znovu zapnout.Máte někdo stejnou zkušenost?C55.

Mne taktiez po chvilke vyhodi hore "Error Con".
Kde by mohla byt chyba, pripadne akeho ineho Jabber klienta pouzit?
Btw, JIMM mi chodi bez problemov. Teda ak neratam problem, ze som pre ostatnych stale off-line (to ale mozno bude Orangeom), ale to uz je Off-topic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tomas.gill
kolemjdoucí

Založen: 25. 03. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2005 8:15 pm    Předmět: Re: Error Odpovědět s citátem

Zdravííím,mám problémek.Po 2-3 minutách mně Colibry 4.2 vyhodí error,takže nemůžu pracovat s prográmkem.Musím vyjet ven a zase ho znovu zapnout.Máte někdo stejnou zkušenost?C55.

Mne taktiez po chvilke vyhodi hore "Error Con".
Kde by mohla byt chyba, pripadne akeho ineho Jabber klienta pouzit?
Btw, JIMM mi chodi bez problemov. Teda ak neratam problem, ze som pre ostatnych stale off-line (to ale mozno bude Orangeom), ale to uz je Off-topic.

Nevim, jestli vam to pomuze, ale ja mel problemy s pripojenim pres jakehokoliv klienta.Ted jsem nainstaloval colibry a Psi.Chvilku se hadalo Psi s ICQ 5 (i kdyz bylo odhlasene). Pak se Psi prihlasilo a zaclo to fungovat i na mobilu. Bohuzel jen do chvile, nez vypnu na PC Psi.Pak spadne i mobil. Asi bude problem ve více pristupech na jeden ucet. Kdybyste nekdo vedeli co s tim, tak mi prosim poradte.Diky ToG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zephyr.Killer
kolemjdoucí

Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 17

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 14, 2005 12:07 pm    Předmět: Colibry na SX1 ? Odpovědět s citátem

Nejak mi to nechce chodit.Verze 5,6 neni pro sx1 ale i tak jsem to zkusil a hlasilo mi to ze Jad a Jar se neshoduji.Stahl jsem si verzi 6 ale uz asi 1/2 hodiny se pripojuje a porad nic.Co s tim?Taky mi nejde zobrait Siemensmania.cz/pda(hlaska=typ obsahu neni podporovan)
_________________
S6->N5110->N2110->N3310->N3315->OT735->SX 1 FW15CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
himl
kolemjdoucí

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2005 1:30 pm    Předmět: skvelej navod... Odpovědět s citátem

Dik za skvelej navod ze to bude tak jednoduchy sem fakt necekal jenom sem zatim neprisel na to jak odpovidat......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2005 3:19 pm    Předmět: Re: skvelej navod... Odpovědět s citátem

himl napsal:
Dik za skvelej navod ze to bude tak jednoduchy sem fakt necekal jenom sem zatim neprisel na to jak odpovidat......

Zkus tlačítko se zeleným telefonkem wink

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cawba
kolemjdoucí

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2005 1:06 pm    Předmět: Neviiiim Odpovědět s citátem

Think Nejak nechapu jak ma fungovat to ICQ v mobilu? Funguje to tak,ze kdyz nejsem doma u compu a chci byt na icq pustim si ho pres mobil? Nebo musim mit doma zaply net a icq? a pokud ne, nebude se to nejak hadat s mym klasickym icq na compu,kdyz to budu mit pusteny pres nejaky ten jabber (nevim co to je Smile kdyz mi to nekdo vysvetli budu rad Very Happy ! Nejsem zadna lama ale takovy veci jsem v zivote nevidet,tak nevim nooo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group