clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Me45 > Me45i displej neukazuje
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Me45 > Me45i displej neukazuje

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kill_me604
začátečník
začátečník

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 31

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 13, 2005 6:50 pm    Předmět: Me45 > Me45i displej neukazuje Odpovědět s citátem

Zdary lidi,
po oziveni Me45i nezobrazuje displej. Existuje nejaka pomoc kdyz nejsou zadne zalohy?
Dikec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 8:07 am    Předmět: Re: Me45 > Me45i displej neukazuje Odpovědět s citátem

kill_me604 napsal:
Zdary lidi,
po oziveni Me45i nezobrazuje displej. Existuje nejaka pomoc kdyz nejsou zadne zalohy?
Dikec.



Napsal jsem navod na flashovani prave techto telefonu: http://abnormal.wz.cz/Siemens/Dokumentace/Me45i/Navod_na_Flashovani.zip

Zkus pouzit tuto vec:
http://abnormal.wz.cz/Siemens/Software/SiemensContrastTool.zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To witty:
Doporučuji ti přečíst si pravidla fóra a dodržovat je. Pokud se na těchto stránkách něco nenachází nikdo nemá nic proti aby se poskytla informace kde se co nachází, ale odkazovat na své čo cizí stránky automaticky při jakémkoli dotazu není to pravé ořechové.
Pro propagaci vlastních stránek slouží projekt KamarádiSiemensManie

to kill_me604:
Postupy pro oživení telefonu jsou zde
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=105
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=107

Problém s kontrastem, což byl na 99% tvůj připad, je řešen v tomto článku:
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=98

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
To witty:
Doporučuji ti přečíst si pravidla fóra a dodržovat je. Pokud se na těchto stránkách něco nenachází nikdo nemá nic proti aby se poskytla informace kde se co nachází, ale odkazovat na své čo cizí stránky automaticky při jakémkoli dotazu není to pravé ořechové.
Pro propagaci vlastních stránek slouží projekt KamarádiSiemensManie

to kill_me604:
Postupy pro oživení telefonu jsou zde
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=105
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=107

Problém s kontrastem, což byl na 99% tvůj připad, je řešen v tomto článku:
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=98


Mas na mysli tento bod?
    nevkládejte odkazy, které nesouvisí s tématem, na stránky s nelegálním obsahem, zbytečné velké obrázky a podobně. Neodpovídejte jen smajlíky

Myslim, ze jsem nic neporusil, kdyz jsem napsal vlastni navod. O vsech clancich prehled mit nemuzu, jelikoz nejsem jejich autorem. Abych to tu zbytecne nepsal znova, taxe snazim pomoci alespon svym navodem, ktery uz jsem napsal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Krokodýl:
... jeste by me zajimalo, kde naleznu navod, jaxe do "Kamaradu Siemens manie" pripadni zajemci mohou dostat - nejake podminky nebo tak ;c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mina
kolemjdoucí

Založen: 16. 11. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Brno

4.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2005 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stáhni si ten contrast tool, mě to pomohlo... 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 19, 2005 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky všem co měli snahu. Problém byl vyřešen, že se sehnala záloha Epromky z jiného telefonu se stejným Firmwarem.
Návrat nahoru
REGE
kolemjdoucí

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 25, 2005 3:09 pm    Předmět: ME45 displej - nechci zakladat novy... Odpovědět s citátem

Obcas 1-2x za rok se stane, ze muj mobil zacne stavkovat, bud se stane to, ze sporic-analogove hodiny zatuhnou, nebo zustane nejake aktualni zobrazeni, ale pod nim telefon normalne funguje. Nekdy staci vypnout, zapnout(popr. vytahnout batery).Naposled ale nepomohlo vubec nic.Vypnul, zapnul,displej se prosvitil, ale nic neukazal, zkusil jsem zadat heslo, a slysel jsem jak se normalne prihlasil k siti a fungoval,ale bohuzel naslepo.Po 3-4hod, se umoudril a uz zase funguje.
ME45,ver23

_________________
Free neznamena zadarmo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 07, 2005 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se stava neco podobneho, az na to, ze to mam v kontaktech mezi displayem a deskou - staci sikovne zatlacit a obraz je na svete
_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Whitek napsal:
Me se stava neco podobneho, az na to, ze to mam v kontaktech mezi displayem a deskou - staci sikovne zatlacit a obraz je na svete


jeeejej, tak to uz je ale hardwarova chyba Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TH
kolemjdoucí

Založen: 27. 01. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 9:00 pm    Předmět: Nefunkční displej Odpovědět s citátem

Tak teď mi moje ME45 udělala to samé, také zatuhla na hodinách, po vytažení baterky se rozsvítilo jen podsvětlení displeje, ale na displeji nic. Po několika minutách mobil zase naběhnul...
Docela mě to vystrašilo, protože telefon je 3dny po záruce...
Jaké jsou ještě problémy s těmito telefony?
U mě se projevil ještě jeden - vadná čtečka SIM karty, píše hlášku Chyba karty, mám SIMplus od Oskara...


Naposledy upravil TH dne čt červen 09, 2005 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2005 9:08 am    Předmět: Re: Nefunkční displej Odpovědět s citátem

TH napsal:
Tak teď mi moje ME45 udělala to samé, také zatuhla na hodinách, po vytažení baterky se rozsvítilo jen podsvětlení displeje, ale na displeji nic. Po několika minutách mobil zase naběhnul...
Docela mě to vystrašilo, protože telefon je 3dny po záruce...
Jaké jsou ještě problémy s těmito telefony?
U mě se projevil ještě jeden - vadná čtečka SIM karty, píše hlášku Chyba karty, mám SIMplus od Oskara...


Az na ten display, kterej nekdy nejde(pry se to ale u ME45 stava) a az na horsi kontakt na hornim bocnim tlacitku(musi se zmacknout kolmo na telefon a trochu vic pritlacit) OK

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2005 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze s nim spatne zachazite, pokud vam odstavaji kontakty, nefunguji tlacitka atd.
To, ze se o nem na letacich pise, ze je odolny vuci vode, prachu, padum... tomu neverte! Neznamena to, ze je neznicitelny! Je to elektronicke zarizeni jako jakekoliv jine, akorat ma kvalitnejsi obal. Vydrzi toho sice vic, ale s mirou. Nekoukejte se na reklamy, ale do uzivatelsky prirucky. Nalistujte si stranku 89 (Specifikace/udrzba) a tam si prectete pokyny vyrobce, jak se k nemu mate chovat :c)
Ja jsem s nim zadne vyse uvedeny problemy nikdy nemel a to uz ho mam 2 roky. Priznam se, ze jsem s nim parkrat trisknul o zed, o topeni, parkrat jsem ho nakopnul, hodil na zem, jednou mi vypadl z naprsni kapsy a priletel primo do primalexu, nasledne byl oplachnut pod tekouci vodou (vse nechtene), koupel jsem mu dopraval i pod sprchou nebo v desti, uz jsem se mu ze zvedavosti i parkrat koukal na vnitrnosti... Vsechno prezil, proto si ode me zaslouzil svou uctu ;c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2005 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem s nim taky zachazel jako v bavlnce a tak nevim, proc me zacalo odchazet to bocni tlacitko... Think
_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2005 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ono taky ma vsechno svoji zivotnost
- sebenejnovejsi sebedrazsi super-moderni telefon stejne za par let zacne blbnout, odmitat spolehlive fungovat atd.

Jak rikam, mam ten svuj 2roky a zatim si nestezuji.
Pravda bocni tlacitka se trosku vymackala - musim vyvijet vetsi tlak. Guma neni nejtvrdsi material, mozna by se to dalo resit podlozenim neceho pod ni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group