Autor


Martin Hetych
  Soutěž k výročí 10 let od vzniku SiemensManie
Vydáno dne:  01.03.2013
Průměrné hodnocení:  zatím nehodnoceno
 

Udělejme společně rekord v návštěvnosti a zahrajte si o BenQ-Siemens C81 a další ceny!

Vážení SiemensManiaci a SiemensManiačky. Již brzy tomu bude deset let, kdy světlo světa spatřila tato internetová stránka zabývající se mobilními telefony Siemens a BenQ-Siemens. Stránka, která pomohla mnoha a mnoha uživatelům, kteří tyto krásné telefony chtějí upravovat k obrazu svému nebo jen hledají radu, či chtějí diskutovat. Dnes už to zde zdaleka není takové, jako to bývalo. Nepřibývají zde desítky příspěvků denně a návštěvnost už také není tak slavná. Proto zkusme společně oslavit 10. narozeniny SiemensManie tím, že se tento den (tedy 19. 3. 2013) přihlásíme na stránky a vytvoříme tak rekord v návštěvnosti za posledních několik let. S tím je i spojena tipovací soutěž o ceny, jejíž pravidla jsou napsaná níže.


Pravidla soutěže

 • Soutěž spočívá v tipování počtu lidí, kteří se přihlásí na stránky SiemensManie 19. 3. 2013 přesně v 18:30.
 • Započítávají se pouze přihlášení registrovaní uživatelé (tedy počet skrytých a anonymních uživatelů se nezapočítává), kteří se registrovali před březnem 2013.
 • Soutěže se může zúčastnit úplně každý z České a Slovenské republiky, kromě uživatelů registrovaných v březnu 2013.
 • Budou vytvořeny dva topicy. Jeden soutěžní a jeden diskusní.
 • Do soutěžního topicu uvádějte pouze číslici (např. 1).
 • Každý soutěžící může tipovat pouze jedno číslo, které pak nelze měnit.
 • Vyhrává ten, kdo uhodne počet nebo mu bude nejblíže.
 • V případě, že dva soutěžící budou tipovat rozdílná čísla, ale budou stejně blízko, lepší cenu dostane ten s vyšším typem.
 • Pokud bude někdo tipovat stejné číslo, které před ním už někdo tipoval a bude to číslo vítězné, dostane nižší cenu.
 • Tipování začíná vydáním tohoto článku a uzavře se dne 18.3.2013 ve 12:00.
 • 19. 3. 2013 v 18:30 bude vytvořen screenshot obrazovky, který bude vložen do vyhodnocení soutěže.Počet uživatelů je vidět na úvodní stránce SiemensManie v pravém sloupci.


Ceny
1. místo – Nový BenQ-Siemens C81 (zajímavostí je, že nemá sklíčko fotoaparátu do červena, ale je čiré a je vidět do zelena zbarvená čočka) + SiemensMania propiska + 500 000 SMM
2. místo – Nový originální černý kryt Imaging Forest na MT50 + 300 000 SMM
3. místo – Nový neoriginální bateriový kryt na C35i a klíčenka Siemens + 100 000 SMM


Ceny


Ještě upozornění: nejedná se o apríl! :-)


Hodně štěstí v soutěži a snad se nás na narozeniny SiemensManie sejde co nejvíce. :-)


Pořadatel soutěže: mucascoPořadatel soutěže je oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli soutěže.
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou zodpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek.
   ©2003-2004 Radim Zeman | ©2004 Roman Gregor