clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Asi nejlepší tuning firmware C55 CZ+SK
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Asi nejlepší tuning firmware C55 CZ+SK

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x62, x60, x55
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte zájem mít tento tuning v mobilu?
ANO
83%
 83%  [ 10 ]
NE
16%
 16%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
sonix
badatel
badatel

Založen: 22. 06. 2004
Příspěvky: 196

314.02 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 7:49 pm    Předmět: Asi nejlepší tuning firmware C55 CZ+SK Odpovědět s citátem

Je to vlastně tuning od Havrose, který kdysi udělal (obsahuje např. zobrazení teploty a voltů), ovšem byla v něm chyba, takže nešlo nastavit internet přes javu. Toto jsem sice neopravil, ale podařilo se mi nastavit HTTP PROFILY na internet pro všechny CZ+SK operátory, takže už funguje třeba odesílání SMS zdarma. Ještě jsem tam nahrál několik grafických patchu. Součástí jsou 4 java aplikace (KALENDAR, STOPKY, OSKAREK- pro odesílání SMS a Emailu zdarma, BOMBUS - pro přístup na ICQ), ostatní aplikace jsem přiložil do zip souboru. Další info vč. odkazu na stažení tuningu najdete na http://c55.netuje.cz/ , menu TUNING > Tuningový balíček FF od sonixe.
Tuning je odzkoušený a veškeré chyby vypsány na webu a jsou součástí i zip souboru. Doporučuji nahrávat přes V-klay (nepovolit zápis bootcore).

_________________
AC55
V360 - motorola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yeah... patcher sonix naživo...
Děkujeme, ježíšku. Hned bych to nahrál do těch dvou A55ek, který jsem měl tu čest zbavovat "wrong software" hlášky... jenže to by musel být zhruba rok 2005. KopDoBenkvu, to to letí...

Joan už to tam láduje, jakože bydlí se psem v paneláku.

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juřa86
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Kroměříž

3949.22 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dik taky to tam dam ikdyz se mi fon furt vypina Sad
_________________
A55->CF62->CX70->SX1->A55(C55)+Playstation portable(PSP)+C72 Vista tuning->S75 FW47->SX1 02 Music edition+1GB karta+joy z no*ie 6600+Mio Multipatch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
luboss86
badatel
badatel

Založen: 03. 06. 2006
Příspěvky: 134

304.64 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm no kazdy sa tu chvali svojim tuningom C55 ja som natuningoval A55 na C55 a spravil mnoho uprav a tu je vysledok je to trocha rozmazane teda trocha viac ale inac to vyzera skvelo teda teraz nemyslim to podsvietenie ale kompletne SW je tam totalna premena menu ikon a podobne vecicky premenil som moju A55 teda teraz uz C55 na smile mobail http://www.imghosting.eu/view.php?img=DSC00036_2.JPG http://www.imghosting.eu/view.php?img=DSC00035.JPG
wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonix
badatel
badatel

Založen: 22. 06. 2004
Příspěvky: 196

314.02 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle ale není zcela můj tuning. A navíc podstatnou část tvoří hlavně systémové patche, grafické si každý může udělat sám. Ovšem tento tuning je již tak plný, že grafické patche už nejdou nahrát, já zkoušel nahrávat menší obrázky, ale to zas rozházelo zobrazení, pak jsem ale přišel na způsob jako to udělat, aby se dali nahrávat grafický patche ve stejných rozměrech na původní místo těch originálních obrázků.
PS: ty tvý odkazy na fotky bohužel nefungují

_________________
AC55
V360 - motorola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luboss86
badatel
badatel

Založen: 03. 06. 2006
Příspěvky: 134

304.64 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no thak fungovat funguju ale thak su riadne rozmazane no mam len fotak z telefonu cize asi thak Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x62, x60, x55 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group