clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Multipatcher-první program ze stáje SiemensMania
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Multipatcher-první program ze stáje SiemensMania
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CYB
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 03. 2004
Příspěvky: 425
Bydliště: Kutná Hora

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2004 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za odpověď, to bylo mým cílem, zjistit, co všechno umí a vidim, že docela dost... 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2004 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Treba citat aj popis programu v notese wink
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2004 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach bože, já sem tak línej... wink
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 02, 2004 9:13 pm    Předmět: Siemens MultiPatcher V1.0 Odpovědět s citátem

Siemens MultiPatcher V1.0 - první oficiální verze ke stažení na:

Arrow http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/utility/smp.zip

Program zatím neobsahuje žádné novinky (není na ně teď čas Sad ), ale jsou v něm opraveny známé chyby.

Prosím diskutujte zde o programu, co by měl obsahovat nového apod... Bude se dále vyvíjet, tak mi do toho směle kecejte... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SashaCZ
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2004 10:45 pm    Předmět: problem Odpovědět s citátem

Vzdy kdyz spustim program tak se mi vypise chybova hlaska " is not a valid integer value. Pak se mi nacte jenom cast (zhruba jen 1/3) patchu z adresare Sad . Nevi nekdo v cem by mohl byt problem?
Diky.
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2004 7:28 am    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

SashaCZ napsal:
Vzdy kdyz spustim program tak se mi vypise chybova hlaska " is not a valid integer value. Pak se mi nacte jenom cast (zhruba jen 1/3) patchu z adresare Sad . Nevi nekdo v cem by mohl byt problem?
Diky.


Jedná se o verzi 1.0? Tam by měla být odolnost proti nestandardně formátovaným patchům zlepšena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SashaCZ
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2004 9:14 pm    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

romulus napsal:
SashaCZ napsal:
Vzdy kdyz spustim program tak se mi vypise chybova hlaska " is not a valid integer value. Pak se mi nacte jenom cast (zhruba jen 1/3) patchu z adresare Sad . Nevi nekdo v cem by mohl byt problem?
Diky.


Jedná se o verzi 1.0? Tam by měla být odolnost proti nestandardně formátovaným patchům zlepšena.



Diky za odpoved, mam verzi 1.0 a v adresari zhruba 160 patchu - mozna ze tohle je ten problem?
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2004 7:48 am    Předmět: cestičky Odpovědět s citátem

Hodilo by se nastavení cesty k souborům, buď pamatovat poslední, nebo nastavit natvrdo disk a adrssář, kde jsou fleše a patche. Má snad někdo na systémovém disku pod dokumenty patche?
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2004 8:18 am    Předmět: Re: cestičky Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Hodilo by se nastavení cesty k souborům, buď pamatovat poslední, nebo nastavit natvrdo disk a adrssář, kde jsou fleše a patche. Má snad někdo na systémovém disku pod dokumenty patche?

Program si ukládá do INI souboru poslední použitou cestu ke složce s patchi a cestu k firmwaru, pokud může do složky s programem zapisovat. Tj. nefunguje to například, pokud program někdo spouští přímo ze ZIP souboru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ghost_z_kca
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 444
Bydliště: kremnica

2065.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2004 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze je to dobry program.dost mi ulahsil robotu.

k tym vylepseniam:
1 hodilo by sa vacsie okno
2 lepsi sposob oznacenia jednotlivych patchov, mozno cez nejake zaskrtavanie
3 volba oznac/odznac vsetky
4 aby to vypocitalo konflikt dat len zaskrtnutych/ vsetkych patchov
5 ked ma patch iny font vypise poskodeny vkp...
6 ta hlaska "is not a valid integer value" aj vo v1, na zaciatku, aj pri kazdom oznacenom patchi
7 vo vyslednom ulozenom patchy su niektore patche zle vlozene, take v kt. je vlozeny obrazok.. v klay- vypise chybu.
8 suvisi s bodom 7 : lepsie vyzualne odelenie jednotl. patchov (ked niektore patche nestandardne vlozil, bol to pekny chaos a nevedel som kde zacina a konci, nemohol som ho vo v-klay oznacit a jednoducho vymazat, nevedel som kde presne zacina a konci)
9 po ulozeny hlaska ulozene- nechyba
10 v readme je pisane ze je mozne zmeny aplikovat do fullflashu, ta volba chyba
11 hodili by sa ikony
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saman46
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 07, 2004 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zatimco verze 1.0 patrne neumela pracovat s patchem ve formatu rtf verze 1.5 neumi spravne pracovat vubec ( naleza neexistujici konflikty ). razeni patchu podle abecedy mi pripada legracni - daleko vic by mi vyhovovalo kdyby se patche neumistovaly do adresare, ale pridavali v programu a zobrazovali v poradi v jakem byly pridany ( trochu by to mohlo resit vazbu patchu ).
ostatne program, ktery neumi pracovat s vazanymi patchy mi pripada dost tezko pouzitelny a neprilis uzitecny.
ovsem pokud by autor vyresil detekci konfliktu a pridal praci s vazanymi patchy tak by to byla jina kava - takhle je to jen dalsi typ jednoducheho textoveho editoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saman46
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 07, 2004 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen tak mimochodem, za tohoto stavu mi pripada pouzitelnejsi instalovat patche za sebou ve v-klay nad FF ( ne telefonem ) a pak si vygenerovat souhrnny patch pomoci komparace puvodni a upravene FF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim říct, že je to vážně dobrý program, který už delší dobu používám abych měl přehled o patchích v telefonu. Měl bych tak jeden návrh-teď sem si rozdělil patche pro větší přehlednost do několika složek a tak by se mi celkem hodilo, aby v programu bylo možno vybrat víc složek, ve kterých se patche vyskytují a pak všechny najednou promítlo. Myslim, že by to přišlo vhod Smile
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tusim ze na neho potrebujem servisny kabel... A da sa snim spravit FF? Inac, dobra praca! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 10, 2005 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Orpheus napsal:
Hmm, tusim ze na neho potrebujem servisny kabel... A da sa snim spravit FF? Inac, dobra praca! Very Happy

Ale kdepak, jen si pořádně přečti článek o něm wink

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group