clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Generovanie kódov u x65 FW 36+ a x75 bez testpointu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Generovanie kódov u x65 FW 36+ a x75 bez testpointu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tom-as
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 03. 2005
Příspěvky: 332
Bydliště: FIT VUT Brno CZ, občas Piešťany SK, ještě míň Tábor CZ

0.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2005 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mobil_tuning_sk napsal:
Zdravim Vsetkych!

S akym kabelom to robite? Ja som skusal rozne kable, ci com ci usb a bohuzial papua neni schopny vycitat kody z tej java apliakcie. V com bude asi problem?
Dakujem, Jozef

jestli jsem to dobre pochopil, tak by se ti po dokonceni prace java aplikace (kdyz zmyzne Please wait a obevi se OK) melo zobrazit i IMEI, ESN a HASH. Tak je jen prepis do Papua a "klikni na tlačítko Prepočítať SKey a BKey (2)", uloz loader a je to. Ale jestli mas spatnej kabel (neservisni), tak ti ten loader bude stejne k nicemu.

_________________
( Siemens C35i -> S35i ) + Sony CM-DX1000 + Nokia 5110 + Siemens C35i + Siemens A55@C55@888kB +

( Siemens C65 fw43CZ -> CX65 z limitované edice Ronaldo ) = 6 mobiles 8)



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom-as
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 03. 2005
Příspěvky: 332
Bydliště: FIT VUT Brno CZ, občas Piešťany SK, ještě míň Tábor CZ

0.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2005 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je tu nekdo, kdo vi, jak konkterne ta java aplikace funguje...
Co to vlastne s mobilem udela? Pouze to z nej vycte IMEI, ESN a HASH nebo to do nej zapisuje i nejaky data? Px55 a jine menili bootcore. Tahle taky neco zapisuje nebo jen cte?

_________________
( Siemens C35i -> S35i ) + Sony CM-DX1000 + Nokia 5110 + Siemens C35i + Siemens A55@C55@888kB +

( Siemens C65 fw43CZ -> CX65 z limitované edice Ronaldo ) = 6 mobiles 8)



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2005 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@tom-as: Vsetko je popisane v navode. wink

citace:
Vo vnútri archívu nájdete java aplikáciu px65v4, ktorá všakna rozdiel od jej predchodcu px65v3 nerobí zásah do bootcore, ale iba podá potrebnú informáciu po COM porte.

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mskbb
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Banská Bystrica

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 3:16 pm    Předmět: x65Flasher Odpovědět s citátem

Takže java aplikácia mi vyhodi - ok.
potom spustím x65flasher-1072 nastavím port a stlačím connect a dole mi začne blikať aby som stlačil červené tlačítko - čo predpokladám nieje dobre. Kde je chyba?

_________________
M55 fw10 -> fw11 -> fw91 +kopec patchov -> SL65 fw53 + pár patchov a elfov -> momentálne záhadne pokazený Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
mskbb
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Banská Bystrica

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 3:19 pm    Předmět: x65PapuaUtilsV050 Odpovědět s citátem

Skúšal som aj Papua - a tam po stačení tlačítka px65v4 mi vyhodí dáku chybu a 3 body - pravdepodobne postup čo mám robiť - ale nedokážem to prečitať...
_________________
M55 fw10 -> fw11 -> fw91 +kopec patchov -> SL65 fw53 + pár patchov a elfov -> momentálne záhadne pokazený Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
muco
badatel
badatel

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 112
Bydliště: Pov.Bystrica

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 4:36 pm    Předmět: x65PapuaUtilsV050 Odpovědět s citátem

Mozno ti pomoze toto Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=163672&highlight=#163672
Mne to tak isto vyhadzovalo tie 3 body az kym som neprehodil cisla ESN. Dancing

_________________
+ 512 MB HAMA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mskbb
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Banská Bystrica

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 5:03 pm    Předmět: Díky moc Odpovědět s citátem

Mal si pravdu - prehodil som poradie tých čísel a kódy mi vypočítalo...

Super - aspoň som pokročil Smile

Ešte raz Ďakujem

_________________
M55 fw10 -> fw11 -> fw91 +kopec patchov -> SL65 fw53 + pár patchov a elfov -> momentálne záhadne pokazený Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
tinnec
kolemjdoucí

Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:46 pm    Předmět: Re: x65Flasher Odpovědět s citátem

Tiez mam problem s pripojenim telefonu (CX65, fw50 orig.). Mam orig. datovy kabel DCA-500 (seriovy) a ked ho chcem spojit cez x65flasher-1.072ku alebo cez V_klay - robi to iste - chce aby som kratko stlacil cervene tlacitko, co vsak vobec nepomaha a nepohnem sa. Inak kody mi ten midlet krasne vygeneroval, x65flasher si ich stiahol, vypocital bootkey a vytvoril loader pre V_klay v pohode, ale ked sa chcem potom pripojit, nejde. V clanku http://siemensmania.com/content.php?id=100 pisu, citujem "Na začátek je potřebné si uvědomit, že k patchování je potřebné mít servisní kabel! Pokud vlastníte originální datový kabel od Siemensu, telefon se s programem nespojí...Datový kabel si můžete velmi jednoduše předelat na servisní podle návodu". Takze s originalnou DCA-500kou si nepatchnem a chce to prerobit ju, alebo robim kdesi chybu? vopred dik

Naposledy upravil tinnec dne čt září 01, 2005 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 1:11 pm    Předmět: Re: x65Flasher Odpovědět s citátem

tinnec napsal:
Takze s originalnou DCA-500kou si nepatchnem a chce to prerobit ju, alebo robim kdesi chybu? vopred dik


No je divné že originál DCA500 nechodí. Mě neoriginál DCA500 x65 na W-XP chodí bez problému, ale třeba na W98SE se vůbec nevidí. Je to divné, ale je to tak.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tinnec
kolemjdoucí

Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 1:22 pm    Předmět: Re: x65Flasher Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
No je divné že originál DCA500 nechodí. Mě neoriginál DCA500 x65 na W-XP chodí bez problému, ale třeba na W98SE se vůbec nevidí. Je to divné, ale je to tak.


Hm, to je zaujimave. U mna kabel sam o sebe funguje na prenos dat a podobne veci, aj tie kody isli vytiahnut, len ten V_klay/x65flasher sa nevie spojit. mam inak W-XP SP2 a ked som skusal USB kabel neoriginalny, tak mi ho windoze nenasiel absolutne vobec.


Naposledy upravil tinnec dne čt září 01, 2005 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ccrawler napsal:
Orpheus napsal:
Mno, loader M65(passwordboot) je loader generovany v_klayom. Skus najst v zozname M65 s tvojim IMEI alebo x65_imei alebo nieco take. Zisti nazov loaderu podla suboru vkd

Ještěže na tomhle fóru jsou odborníci!!! Díky moc!!!!!


ufff, už jsem si začínal myslet, že jsem to zvoral.... Very Happy

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
net471
kolemjdoucí

Založen: 28. 07. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 8:30 pm    Předmět: Kód přístroje Odpovědět s citátem

Nějak se mi povedlo 3x zadat špatně "kód přístroje" (mám M65) a teď mi nefunguje spořič, zaheslované záznamy... atd. Nevíte někdo, jak se dá tenhle kód zresetovat? V Siemensím servisu mi řekli, že to strašně rádi udělají, stojí to ale asi 600 Kč se záručním listem... Confused
Díky moc za odpověď Pray
PS: Firmware 43 z továrny, kabel mám DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 9:28 am    Předmět: Re: Kód přístroje Odpovědět s citátem

net471 napsal:
Nějak se mi povedlo 3x zadat špatně "kód přístroje" (mám M65) a teď mi nefunguje spořič, zaheslované záznamy... atd. Nevíte někdo, jak se dá tenhle kód zresetovat? V Siemensím servisu mi řekli, že to strašně rádi udělají, stojí to ale asi 600 Kč se záručním listem... Confused
Díky moc za odpověď Pray
PS: Firmware 43 z továrny, kabel mám DCA-510


Uděláš stejné kroky s vygenerováním kódů v PapuaUtils a potom použij postup http://www.siemensmania.cz/content.php?id=333&p=2 bod 8.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
net471
kolemjdoucí

Založen: 28. 07. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 1:31 pm    Předmět: Re: Kód přístroje Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:

Uděláš stejné kroky s vygenerováním kódů v PapuaUtils a potom použij postup http://www.siemensmania.cz/content.php?id=333&p=2 bod 8.


Díky za radu - udělal jsem to tak (do Papua Utils jsem zadal IMEI, HASH, ESN, BKey, vygeneroval map soubor pro Freiu, zapsal log soubor pro odblok., načetl ho do EEPROM Tools, označil všechny 4 položky, dal je zkopírovat, označil je a dal zapsat označené), ale při zápisu do EEPROM jsem dostal tuhle hlášku:
Error ?15 (WBlockInfoQuery) while writing block ? 5008...
You can retry writing, skip this block or abort whole writing process.

Mobil funguje normálně, jenom ten kód přístroje je pořád zablokovaný...
Díky za jakýkoli nápad[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 1:50 pm    Předmět: Re: Kód přístroje Odpovědět s citátem

net471 napsal:


Díky za radu - udělal jsem to tak (do Papua Utils jsem zadal IMEI, HASH, ESN, BKey, vygeneroval map soubor pro Freiu, zapsal log soubor pro odblok., načetl ho do EEPROM Tools, označil všechny 4 položky, dal je zkopírovat, označil je a dal zapsat označené), ale při zápisu do EEPROM jsem dostal tuhle hlášku:
Error ?15 (WBlockInfoQuery) while writing block ? 5008...
You can retry writing, skip this block or abort whole writing process.

Mobil funguje normálně, jenom ten kód přístroje je pořád zablokovaný...
Díky za jakýkoli nápad[/i]


A máš odemčené skryté blky EEPROM, bez toho to nezapíšeš

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
Strana 2 z 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group