clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Firmware 14 pro řadu x65 - UPDATE
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Firmware 14 pro řadu x65 - UPDATE
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 11:45 am    Předmět: Firmware 14 pro řadu x65 - UPDATE Odpovědět s citátem

V článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=186 si můžete přečíst informace o updatu telefonů řady x65 na verzi firmwaru 14.
Podělte se zde s ostatními o své zkušenosti s ním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dexter
začátečník
začátečník

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je celkem schiza, pac ja sem dneska v 8.20 rano stahl 14 pro nejakou A4.. a ted sou tam samy 12

mam takovej pocit ze dalsi update necham na dobu az na Sie webu vydrzi nejakej Fw aspon tyden, no nejdriv se mi taky musi podarit rozchodit komunikaci, pac se s FW12 porad nedomluvim s PC Brick wall

_________________
C25, C35i, ME45, M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dexter napsal:
Tak to je celkem schiza, pac ja sem dneska v 8.20 rano stahl 14 pro nejakou A4.. a ted sou tam samy 12

mam takovej pocit ze dalsi update necham na dobu az na Sie webu vydrzi nejakej Fw aspon tyden, no nejdriv se mi taky musi podarit rozchodit komunikaci, pac se s FW12 porad nedomluvim s PC Brick wall

Myslím že přeprogramovávají server a předělávají linky protože třeba před dvěma dny nechodila ještě česká Siemens stránka a dnes už OK.
Jinak v 14 je spolehlivě na odkazech které jsem napsal v článku

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dexter
začátečník
začátečník

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
dexter napsal:
Tak to je celkem schiza, pac ja sem dneska v 8.20 rano stahl 14 pro nejakou A4.. a ted sou tam samy 12

mam takovej pocit ze dalsi update necham na dobu az na Sie webu vydrzi nejakej Fw aspon tyden, no nejdriv se mi taky musi podarit rozchodit komunikaci, pac se s FW12 porad nedomluvim s PC Brick wall

Myslím že přeprogramovávají server a předělávají linky protože třeba před dvěma dny nechodila ještě česká Siemens stránka a dnes už OK.
Jinak v 14 je spolehlivě na odkazech které jsem napsal v článku


JJ, ceskej SiemensWeb zacal fungovat vcera nekdy po obede.

FW14 ma stazenou, ale je mi stejne na .... pac se nespojim s PC Crying or Very sad

_________________
C25, C35i, ME45, M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m65mx
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím jsem vždy stahoval Variant "A4.." z nabídky na webu Siemensu, v telefonu volba *#06# mám A100 a vždy OK. Nyní můžu tedy stejně jako bych stahoval A400 stáhnout B400 a vše bude úplně stejně (tj. ČJ v menu?)
Pozn.: teď mám fw12 co potom stáhli z webu siemense, ale s PC přes COM2 (DCA-500) komunikuji bez problémů dál.

m65mx
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 13, 2004 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra jak je to s těma Bxxx?!!! Nikdo variantu B nemá (protože ani neexistuje), tak co sakra zas Siemensy nasiraji?!!! Mad Nejdriv kabel, potom fw12 a teďka neexistující varianty Mad Confused Mad Asi z toho skočim do zdi Brick wall Mad Jo a pro ty, co to ještě neví, už jsem přišel, na co je na trhu tolik variant. Na howno... Mad Mad Mad
Návrat nahoru
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 14, 2004 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Sakra jak je to s těma Bxxx?!!! Nikdo variantu B nemá (protože ani neexistuje), tak co sakra zas Siemensy nasiraji?!!! Mad Nejdriv kabel, potom fw12 a teďka neexistující varianty Mad Confused Mad Asi z toho skočim do zdi Brick wall Mad Jo a pro ty, co to ještě neví, už jsem přišel, na co je na trhu tolik variant. Na howno... Mad Mad Mad


Moje řeč Wink Siemens nám začíná lemplovatět :/ Smile To je tím, že nemají žádnou správnou motivaci... třeba za každou takovou krpu vyhazov a tak Wink Hnedka by se nám rozkmitali a to by pak byly founy Wink Laughing

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marek24657
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 14, 2004 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mate nekdo fw 12 a taky se vam tak priserne seka zobrazeni fotaku?? asi 2fps. Zezacatku kdyz ten fotak zapnu tak 2-3s uplne plynule proste super a potom se to zesvetli a hrozne zpomali ??? Mate nekdo stejou skusenost?? neni to na reklamaci? Predtim fw9 a jelo to uplne plynule

A je tady nekdo kdo zkousel JBENCHMARK1 na fw 14??? ja sem mel na fw9- 995 ted na fw12-1380
Návrat nahoru
bossko
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 16, 2004 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som ten FW skusal aj ked mam variant A412 a v pohode. Jedine co som si vsimol nove je, ze zase prestalo ukazovat meno v citanej SMSke a je tam iba cislo a zmenili nazov najvyssej kvality fotenia z najvyssia na vysoka kvalita. A vobec mi nefunguje menu spravy. Iba cierna obrazovka. Ale to mi robilo aj predtym...
Návrat nahoru
bossko
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 20, 2004 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz mi tie spravy idu. Musel som naformatovat telefon, full factory reset a potom to nejako zacalo chodit. Co ostatni? Nikto neskusal?
Návrat nahoru
alkhazali
začátečník
začátečník

Založen: 08. 09. 2004
Příspěvky: 83

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 21, 2004 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Sakra jak je to s těma Bxxx?!!! Nikdo variantu B nemá (protože ani neexistuje), tak co sakra zas Siemensy nasiraji?!!! Mad Nejdriv kabel, potom fw12 a teďka neexistující varianty Mad Confused Mad Asi z toho skočim do zdi Brick wall Mad Jo a pro ty, co to ještě neví, už jsem přišel, na co je na trhu tolik variant. Na howno... Mad Mad Mad

No zrovna ja mam B406
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Black007
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 21, 2004 4:48 pm    Předmět: firmware 12 Odpovědět s citátem

no moje zkušenosti jsou teda otřesné, již potřetí v opravě i Siemense- FW 06,08,12 - všechny se sekají, telefon se očas přo volbách v menu vypíná, např.při namačkání převody jednotel stačé párkrát změnit jedntky a najednou je tma a off telefonu. to samé při spusštění kamery. poprvé oprava klávesnice - nechodila "2", podruhé infraport - přestával chodit-odpojoval se - přiletování sstudeného spoje (nejpíš po opravě klávesnice???!!!), po vrácení z opravy se telefon stále vypíná, prach za displayem ( mám ho měsíc, další měsíc vegetil u Siemense). No nevím, jestli si ho zítra vyzvednu a nebude fungovat, tak ho házím asi zpět prodejci a jdu do něčeho jiného. předtím jsem měl ME45 - kromě jednoho přehrání firmware ani jeden problém! ještě mám původní S25 - kromě všeobecné závady podsvitu displaye - funguje dodnes. Během tak 4 let dostal pěkný záhul, několokrát letěl na beton, pod displayem stejně prachu za celou dobu jeko u M65 za měsíc. Fakt nechápu, jak Siemens mohl něco takového pustit ven bez důkladného otestování. ale třeba je to jen můj subjektivní dojem, či fakt pech na shitovej kus. Co vy ostatní, jak vám M65 funguje?
Shame on you Think
Black d'oh!
Návrat nahoru
OndraC
kolemjdoucí

Založen: 18. 09. 2004
Příspěvky: 8
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 21, 2004 8:04 pm    Předmět: tak to není !!! Odpovědět s citátem


Když jsem si stáhl a dal na telefon (S65) tak mě to řeklo že mám verzi 12 a né 14, potom jsme to udělali na komošově CX65 a taky to byla 12. Prosím poravte nadpis této recenze. Děkuji za přesnost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alkhazali
začátečník
začátečník

Založen: 08. 09. 2004
Příspěvky: 83

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 22, 2004 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Telefon: M65
moje varianta: B 406
SW - verze: 14
S telefonem nemam jediny problem, takze je to asi kus od kusu. Zatim jsem nezaznamenal zadne velke zmeny s FW 14. Akorat Systemove slozky se ted jmenuji File sys. tools a V SMS Odeslane se Jmenuji Sent messages. Asi nejaky problem s cestinou.
Nekdo tu psal: "zmenili nazov najvyssej kvality fotenia z najvyssia na vysoka kvalita", tak vysoka je az druha nejvysi. Nejvyssi se u me jmenuje Nejlepsi. Nepamatuju se jak to bylo pred tim. Jinak zatim opravdu neregistruju zadne zmeny. Mozna je telefon rychlejsi nebo neco, ale nevsiml jsem si toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 22, 2004 8:25 pm    Předmět: Re: tak to není !!! Odpovědět s citátem

OndraC napsal:

Když jsem si stáhl a dal na telefon (S65) tak mě to řeklo že mám verzi 12 a né 14, potom jsme to udělali na komošově CX65 a taky to byla 12. Prosím poravte nadpis této recenze. Děkuji za přesnost

Verze 14 opravdu existuje, jen zatím ne ve všech variantách. Na nadpisu není co opravovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group