clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 50, 51, 52  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
telef
kolemjdoucí

Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 9:52 pm    Předmět: změna firmware Odpovědět s citátem

Jak je vidět, tak všichni úspěšně mění ve svém telefonu firmware. Už dvě hodiny tady hledám, jakým programem se to vlasně dělá a zbytečně. V PC mám MPM a používám USB kabel DCA 140. V MPM jsem možnost změny firmware nenašel. Poradí někdo, jak na to? Děkuji
_________________
E71 DCA 1401
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mispulin
badatel
badatel

Založen: 09. 07. 2004
Příspěvky: 144
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nývlt napsal:
Nejde nějak nastavit aby se mi soubor kterej příjmu přez BT ukládal rovnou na kartu a ne do paměti telefonu?? Nevím jestli se to neřešilo u EL71 nebo někde jinde. Bohužel jsem to nenašel, když tak mě přesměrujte. Díky


Mě se povedlo předevčírem rozchodit MPM (spojení s EL71 přes bluetooth) a tam si můžeš zvolit, kam si kterej soubor z/do PC pošleš. Je to děláno formou "průzkumníku", takže procházení pamětí mobilu i paměťové karty, vytváření adresářů, mazání..... Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mispulin
badatel
badatel

Založen: 09. 07. 2004
Příspěvky: 144
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 9:56 pm    Předmět: Re: změna firmware Odpovědět s citátem

telef napsal:
Jak je vidět, tak všichni úspěšně mění ve svém telefonu firmware. Už dvě hodiny tady hledám, jakým programem se to vlasně dělá a zbytečně. V PC mám MPM a používám USB kabel DCA 140. V MPM jsem možnost změny firmware nenašel. Poradí někdo, jak na to? Děkuji


Pokud máš nekustomizovanou verzi mobilu, tak stačí stáhnout buď odsud ze siemensmanie nebo přímo ze stránek B.-S. novější (vyšší) verzi FW než máš momentálně v mobilu teď. Bude to *.exe soubor, který spustíš a dál už se řídíš pokyny z obrazovky. Žádný MPM ani jiný program k tomu nepotřebuješ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
telef
kolemjdoucí

Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 10:01 pm    Předmět: Re: změna firmware Odpovědět s citátem

Mispulin napsal:
telef napsal:
Jak je vidět, tak všichni úspěšně mění ve svém telefonu firmware. Už dvě hodiny tady hledám, jakým programem se to vlasně dělá a zbytečně. V PC mám MPM a používám USB kabel DCA 140. V MPM jsem možnost změny firmware nenašel. Poradí někdo, jak na to? Děkuji


Pokud máš nekustomizovanou verzi mobilu, tak stačí stáhnout buď odsud ze siemensmanie nebo přímo ze stránek B.-S. novější (vyšší) verzi FW než máš momentálně v mobilu teď. Bude to *.exe soubor, který spustíš a dál už se řídíš pokyny z obrazovky. Žádný MPM ani jiný program k tomu nepotřebuješ....


Tak asi stahuju něco špatně. Když jsem vybral dle telefonu patřičný firmware , tak mi to stáhlo soubor E71_390400.xbz_update[1]. Nikde žádný .exe

_________________
E71 DCA 1401
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
telef
kolemjdoucí

Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 10:07 pm    Předmět: Re: změna firmware Odpovědět s citátem

telef napsal:
Mispulin napsal:
telef napsal:
Jak je vidět, tak všichni úspěšně mění ve svém telefonu firmware. Už dvě hodiny tady hledám, jakým programem se to vlasně dělá a zbytečně. V PC mám MPM a používám USB kabel DCA 140. V MPM jsem možnost změny firmware nenašel. Poradí někdo, jak na to? Děkuji


Pokud máš nekustomizovanou verzi mobilu, tak stačí stáhnout buď odsud ze siemensmanie nebo přímo ze stránek B.-S. novější (vyšší) verzi FW než máš momentálně v mobilu teď. Bude to *.exe soubor, který spustíš a dál už se řídíš pokyny z obrazovky. Žádný MPM ani jiný program k tomu nepotřebuješ....


Tak asi stahuju něco špatně. Když jsem vybral dle telefonu patřičný firmware , tak mi to stáhlo soubor E71_390400.xbz_update[1]. Nikde žádný .exe


BINGO. Stačí tam to .exe dopsat.

_________________
E71 DCA 1401
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si dáš fw 42,tak budeš mít telefon v angličtině a už to nelze vzít zpět ! Já osobně jsem si ho nainstaloval a po 14 dnech mi při psaní sms vypnul telefon a nyní je v servisu.Nešlo se po zapnutí dostat do menu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mispulin napsal:
Mě se povedlo předevčírem rozchodit MPM (spojení s EL71 přes bluetooth) a tam si můžeš zvolit, kam si kterej soubor z/do PC pošleš. Je to děláno formou "průzkumníku", takže procházení pamětí mobilu i paměťové karty, vytváření adresářů, mazání..... Dancing

Já nemyslím BT přez počítač, ale z mobilu do mobilu. MPM mi valí už dávno... Tam je to jasný. Ale když mi někdo chce poslat z mobilu nějaký větší soubor (20MB) tak na to můžu rovnou zapomenout i když mám volnou celou paměťovku Brick wall páč se to chce uložit do mobilu a ten má 17,57MB maximální velikost paměti a to bych ještě musel všechno v telefonu vymazat....

_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mispulin
badatel
badatel

Založen: 09. 07. 2004
Příspěvky: 144
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nývlt napsal:
Mispulin napsal:
Mě se povedlo předevčírem rozchodit MPM (spojení s EL71 přes bluetooth) a tam si můžeš zvolit, kam si kterej soubor z/do PC pošleš. Je to děláno formou "průzkumníku", takže procházení pamětí mobilu i paměťové karty, vytváření adresářů, mazání..... Dancing

Já nemyslím BT přez počítač, ale z mobilu do mobilu. MPM mi valí už dávno... Tam je to jasný. Ale když mi někdo chce poslat z mobilu nějaký větší soubor (20MB) tak na to můžu rovnou zapomenout i když mám volnou celou paměťovku Brick wall páč se to chce uložit do mobilu a ten má 17,57MB maximální velikost paměti a to bych ještě musel všechno v telefonu vymazat....


Tak to nevím. Ale když Ti je MPM tak jasný, neumíš mi poradit?:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=28201
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mispulin napsal:
Tak to nevím. Ale když Ti je MPM tak jasný, neumíš mi poradit?:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=28201

Měl jsem na mysli posílání souborů přez průskumník. MPM používám jen občas. Protože přez MPM se nedostanu do archivu sms u E71. Brick wall Címž pro mě absolutně strácí na ceně. (Jak MPM tak E71). Confused

_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majs0
začátečník
začátečník

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 35

61.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radio ako java aplikacia Applause
http://forum.allsiemens.com/viewtopic.php?t=41207

Je mozne vygenerovat skey do E71 podla IMEI? Tu je nieco o tom pisane http://phone-unlock.spb.ru/ za 150rublov co je asi 15Sk na nase by to nebolo vela.

_________________
E71 FW45 + SK langpack, 1GB Kingston , Bootkey, DCA-110, HS-150
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin_BootKey
kolemjdoucí

Založen: 07. 01. 2007
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hello, i martin from Russia, my webpage: http://phone-unlock.spb.ru

I unlock all siemens with master-codes, sale Skey - 5$
Sale BootKey - 7.40 $

For pay use e-gold.com or WebMoney

icq: 50077544 e-mail: phone-unlock@mail.ru

_________________
Unlock Siemens, Nokia, Skey, BootKey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
swetr77
kolemjdoucí

Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepucil by mi nekdo z Prahy datovy kabel, nemohu ho sehnat... nb neaky tip, by take pomohl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vykuk
kolemjdoucí

Založen: 08. 04. 2005
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podobný problém, neměl by někdo v Brně na půjčení kabel pro E71? Chtěl bych přehrát firmware, případně i někam dojdu, nějaká rozumná finanční odměna možná... wink
_________________
Zvažuji prodej BenQ-Siemens E71, koupeno u Cybexu v říjnu 2006, perfektní stav, včetně 512MB microSD karty SanDisk... v případě zájmu mi pošlete mail...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes mi konečně dorazil mobil ze servisu,popis opravy:Dummy SWU,kód opravy ISWU , neví někdo co to znamená ?
Příjemné je,že mi místo FW 42 v angličtině nainstalovali český FW 41.Byl opraven v Britexu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kb
badatel
badatel

Založen: 01. 01. 2005
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám FW 41 a zjistil jsem že mi nejde ke klávesovým zkratkám přiřadit java aplikace pro rychlé spuštění. Je tam akorát výběr z menu telefonu.U FW 37 to šlo. Dělá vám to taky ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 50, 51, 52  Další
Strana 44 z 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group