clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Změny ve vzhledu C a CX65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Změny ve vzhledu C a CX65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 21, 2005 8:04 am    Předmět: Re: Asi nemate pravdu... Odpovědět s citátem

Vigor384 napsal:
Nechcem autorovi kazit radost. CX65 som si kupil na Slovensku priamo v Siemense, asi dva dni po tom, co sa zacal predavat. Mal este uplne prvy firmware...ale co je zaujimavejsie, ze vsetky tie znaky co uvadzate ako nove, na mojom su:
- infraport za ciernym sklickom
- reproduktor ma ten uzky otvor
- joystick je s klapkou silikonu, presne tak ako je na vasom obrazku
- a dokonca aj na zadnom kryte tie drazky na prst mam hore, tak ako ich ukazujete na tej "novej variante".

Tak ma napada, ze jedina moznost je, ze by sa v CZ a SK predavali ine verzie, nie?

Ale urcite to nie su novinky vo vzhlade...


Na Slovensko prisla CX65-ka s oneskorenim,ako vzdy.Takze sa predavali uz novsie verzie.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stanley497
badatel
badatel

Založen: 23. 01. 2005
Příspěvky: 181

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 21, 2005 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kamos si koupil vcera mobil a ma tam na jostiku otvor na palec kdyz to sel rict do servisu ze tam ma dulek misto silikonu tak oni mu vymenili jostik asi tam meli starsi verze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 21, 2005 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
oookoook napsal:
Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Článek to je zajímavý, to se nedá upřít Smile . Dokonce i pěkně napsaný.

Mně tam ale chybí postřeh funkčních tlačítek - zatímco staré verze (první verze, nebo alespoň verze na prvních obrázcích CX65) měly funkční tlačítka navazující na boční řady, nové verze navazují na prostřední řadu alfanumerických tlačítek.

http://web.mobiguru.ru/web/photo/siemens_cx65_1.jpg <- starší

http://www.rautasaitti.com/artikkelit/testit/kuvat/cx65/cx65.jpg <- nynější

P.S.: Já mám okénko infraportu černé a drsné.

Ale tam je preci napsano, ze se zvetsila plocha tech kontextovejch tlacitek...


To jo, ale není tam, kam zasahují/zasahovaly (nějak se z toho vyšťourat musím).


Ale no tak... Já myslel, že aspoň uznáš chybu Neutral

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 21, 2005 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplním info k tomu, co už tu padlo - verze, které popisuji jako staré byly opravdu kousky CX65, které se nedostaly do prodeje (takto byly např. představeny na CeBitu). Do prodeje se dostalo pár raných kusů se starým joystickem, ale kontextová tlačítka, zadní kryt a reproduktor byly už opravdu současné.

Jinak, světlejší vršek kolem LED opravdu u úplně nejnovějších je! Shame on you Pokud jeden takový chcete vidět (i s nejnovějším joystickem), jděte se podívat do starého Tesca v HK (u nádraží), dolní patro, u pokladen - krámek s mobily. Tam právě takový kus je! I nová C65! Hand

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 21, 2005 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už jsme u těch detailů - nové modely (myslím ty ve finálním prodeji) mají také níže umístěné tečky na kontextových klávesách.
_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
loko
kolemjdoucí

Založen: 24. 12. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak autorovi zkazím radost.Můj telefon CX65 s designem výše uváděným v článku,mám koupený 20.8.2004 podle záručního listu.Mně to tak připadá že už nebylo co psát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

loko napsal:
Tak autorovi zkazím radost.Můj telefon CX65 s designem výše uváděným v článku,mám koupený 20.8.2004 podle záručního listu.Mně to tak připadá že už nebylo co psát.


No, nevím, jestli jsi čekal, že napíšu jinou odpověď , ale budiž...

1/ Musím se vyjádřit k tomu, že nebylo o čem psát - já nejsem redaktorem SM, přesto můj článek zveřejnili. Proto nepiš, že "nebylo o čem psát".

2/ Zřejmě jsi nepřečetl diskusi ani článek pozorně, protože srovnávám změny PŘEDPRODEJNÍCH A RANÝCH PRODEJNÍCH KUSŮ s těmi nejnovějšími. Telefon zakoupený v srpnu není raný prodejní ani předprodejní kus!! Shame on you Dále, já mám taky telefon ze srpna (13.8.2004) a všechny prvky kromě nejnovějšího joysticku a světlejšího vršku telefonu tam mám (a mimochodem, světlejší vršek ani nejnovější joystick tam NEMÁŠ!).

Příště se, prosím, vyvaruj podobných příspěvků.

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
loko napsal:
Tak autorovi zkazím radost.Můj telefon CX65 s designem výše uváděným v článku,mám koupený 20.8.2004 podle záručního listu.Mně to tak připadá že už nebylo co psát.


No, nevím, jestli jsi čekal, že napíšu jinou odpověď , ale budiž...

1/ Musím se vyjádřit k tomu, že nebylo o čem psát - já nejsem redaktorem SM, přesto můj článek zveřejnili. Proto nepiš, že "nebylo o čem psát".

2/ Zřejmě jsi nepřečetl diskusi ani článek pozorně, protože srovnávám změny PŘEDPRODEJNÍCH A RANÝCH PRODEJNÍCH KUSŮ s těmi nejnovějšími. Telefon zakoupený v srpnu není raný prodejní ani předprodejní kus!! Shame on you Dále, já mám taky telefon ze srpna (13.8.2004) a všechny prvky kromě nejnovějšího joysticku a světlejšího vršku telefonu tam mám (a mimochodem, světlejší vršek ani nejnovější joystick tam NEMÁŠ!).

Příště se, prosím, vyvaruj podobných příspěvků.


K bodům 1. a 2. se omlouvám,ale co se týče světlejšího vršku a joisticku se silikonem,tak to nemáš pravdu.Bohužel ti to nemám jak dokázat.Je možné že to je zpusobeno tím že sem si ten telefon koupil v Polsku kde jsou telefony řádově o tisíce levnější než na českém trhu a možná se tam dostávají jiné modely než k nám na český trh.Jsme přece malá republika a taky na posledním místě u distributorů.
Návrat nahoru
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
K bodům 1. a 2. se omlouvám,ale co se týče světlejšího vršku a joisticku se silikonem,tak to nemáš pravdu.Bohužel ti to nemám jak dokázat.Je možné že to je zpusobeno tím že sem si ten telefon koupil v Polsku kde jsou telefony řádově o tisíce levnější než na českém trhu a možná se tam dostávají jiné modely než k nám na český trh.Jsme přece malá republika a taky na posledním místě u distributorů.


Ano, joystick se silikonovou kapkou mít můžeš, ale jsem si na 99% jist, že nemáš ten nejnovější (ten se neliší jenom kapkou, přečti si pořádně článek).

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
loko
kolemjdoucí

Založen: 24. 12. 2004
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Anonymous napsal:
K bodům 1. a 2. se omlouvám,ale co se týče světlejšího vršku a joisticku se silikonem,tak to nemáš pravdu.Bohužel ti to nemám jak dokázat.Je možné že to je zpusobeno tím že sem si ten telefon koupil v Polsku kde jsou telefony řádově o tisíce levnější než na českém trhu a možná se tam dostávají jiné modely než k nám na český trh.Jsme přece malá republika a taky na posledním místě u distributorů.


Ano, joystick se silikonovou kapkou mít můžeš, ale jsem si na 99% jist, že nemáš ten nejnovější (ten se neliší jenom kapkou, přečti si pořádně článek).


Je možné že to je zpusobeno tím že jsem si ten telefon koupil v Polsku kde se dostávají na tamní trh jiné modely než k nám na český trh.Nemám to jak dokázat,protože kdybych zde umístil fotky toho telefonu tak by se mohlo říct že jsou stáhnute někde z webu, Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:

P.S.: Já mám okénko infraportu černé a drsné.


ja mam okenko infraportu cerne a hladke a leskle (S65) Smile

_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 22, 2005 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Ale no tak... Já myslel, že aspoň uznáš chybu Neutral


Dobře, no tak uznávám chybu Anxious . Taky to nemusíš brát tolik vážně Silenced .

Já vím, už jsem potichu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 23, 2005 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

loko napsal:
Je možné že to je zpusobeno tím že jsem si ten telefon koupil v Polsku kde se dostávají na tamní trh jiné modely než k nám na český trh.Nemám to jak dokázat,protože kdybych zde umístil fotky toho telefonu tak by se mohlo říct že jsou stáhnute někde z webu, Very Happy


Ale proč ne!? Jen sem ty fotky umísti!

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 23, 2005 8:46 pm    Předmět: Re: Asi nemate pravdu... Odpovědět s citátem

Já mám také CX 65 od začátku prodeje u nás v Česku, od půlky července a konstatuji, že redaktor nemá skutečně pravdu, nebot já mám na své cx65 ten joystick takový, jaký píše, že je u nových modelů.
Návrat nahoru
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2005 7:56 am    Předmět: Re: Asi nemate pravdu... Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Já mám také CX 65 od začátku prodeje u nás v Česku, od půlky července a konstatuji, že redaktor nemá skutečně pravdu, nebot já mám na své cx65 ten joystick takový, jaký píše, že je u nových modelů.


Dámy a pánové, já vím, že si budete myslet, že se jenom hloupě bráním "protiútokem", ale opravdu nemáte pravdu! Shame on you Zkuste si ještě jednou přečíst článek nebo diskusi a opravdu poznáte, že je pravda na mé straně (nedívejte se prosím jen na fotky, protože fotka nejnovějšího joysticku není u CX65, ale u C65). Druhá fotka u CX65 je fotka staršího prodejního joysticku! Na to pozor! Angel

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group