clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
  SiemensMania   Články  Návody

  Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
  World of phones
 Mobile phones list
 Gigasets list
 3D simulations
 Emulators
 Manuals in pdf

  Articles
 Tips
 Modifications
 Tunings
 Informations
 Recensions
 Games and apps recensions
 Reportages
 Interviews
 From editors
 Rag

  Service
 Firmware
 Backups
 Service manuals
 Testpoints
 FAQ

  Download
 Patches
 Elfs
Nové za posledních 24 hodin Menu icons
Nové za posledních 24 hodin User menu
Nové za posledních 24 hodin Skins
 Programs
 Utilities
 Drivers

  Site
 Contests
 Authors
 Contants
 Chat
 Advert
 Changelog
 Terms

  SiemensMania Club
 Information about club SM

  Projects
 Development software
 Development accessories
 Friends of siemensmania

  Translator


  Statistics

  Autor


Radim Zeman
  Jak poslat MMS, tapetu nebo melodii
Vydáno dne:  02.09.2004
Zobrazeno celkem:  10691
Počet příspěvků v diskusi:  Zobrazit diskuzi
Průměrné hodnocení:  
1111.21.21.21.41.41.41.61.61.61.81.81.82222.22.22.22.42.42.42.62.62.62.82.82.8   2.8 (hodnoceno 100x)
1111.21.21.21.41.41.41.61.61.61.81.81.82222.22.22.22.42.42.42.62.62.62.82.82.8
 
návodverze pro tisk  

Jistě jste si všimli, že na nové verzi SiemensManie se objevila možnost nechat si zaslat na mobilní telefon MMS, tapetu nebo vyzváněcí melodii. V dnešním malém průvodci si ukážeme, jak se zasílání ovládá a co je potřeba vědět.

Není tomu tak dávno, co na staré verzi SiemensManie bylo všechno ke stažení zdarma. Situace se ale začala měnit po několika emailech, ve kterých na nás neviditelný, vztyčený a hrozící prst posílal jakýsi spolek OSA a podobné skautské organizace. I řekli jsme si, že pokud chceme fungovat nadále bez trestních oznámení, musíme začít přemýšlet trošku jinak a návštěvníkům i za cenu nelibého vrčení připravit zmiňované služby placeně, nebo volit variantu bez multimédií na SiemensManii. Zvolili jsme variantu číslo jedna.

Proto se na nové verzi u těchto komodit nesetkáte s ničím jiným, než s vyskakovacím oknem, žádajícím po vás vyplnění telefonního čísla a následně ihned potom odečtení menší finanční částky z vašeho težce nabitého kreditu.

Pokud jste ve čtení článku došli až sem a zatím se o vás nepokouší mrákoty, předvedu vám, jak správně posílat MMS, tapety a melodie ze stránek SiemensManie na mobilní telefon. Ovládání je u všech stejné a ukážeme si to na případu MMS.

Předně co je pro to potřebné:
1) mobilní telefon - nejlépe Siemens (není podmínkou) s možností přijímat MMS.
2) na vašem kreditu alespoň 1000,- Kč. Dobře tedy...stačí třeba i 50,-Kč ;o)
3) chuť investovat do party lidí na SiemensManii (tedy do nás) nějaký ten mrzký peníz, abychom se mohli obohatit a zakoupit tak drahé mobilní telefony či zahraniční automobily vyšší třídy ;o)).

Pokud toto všechno splňujete a jste odhodláni, stačí již přistoupit k samotnému úkonu. Klikněte v menu vlevo v rubrice Zábava na MMS Pohlednice, Tapety nebo Vyzváněcí melodieZ nepřeberné nabídky si vyberte kategorii, která je vám nejbližšíZvolte si jeden obrázek, nebo animaci a klikněte na něj.Vyskočí na vás pop-up okno, nebo se otevře nové okno (např. v prohlížeči MyIE2). Zadejte telefonní číslo, kam chcete vybranou MMS zaslat, případně obrázek doplňte textem.Po vyplnění stiskněte Odeslat a zobrazí se Vám následující tabulka s mnoha údaji.Teď je potřeba vybrat si správně svého operátora a na jeho číslo zaslat SMS ve tvaru jako u příkladu: ALBI MWPD na číslo 999888 pro síť Eurotel.
Ihned vám přijde potvrzovací SMS, že MMS byla zaslána. Z vašeho účtu se tak odečte příslušná částka. A tím je vše hotové.

UPOZORNĚNÍ: v síti T-Mobile (zatím) nelze zaslat MMS zprávu jinému příjemci, proto bude doručená Vám!

Tato služba je poskytována díky společnosti ICOM Vision.


  Diskuse k tématu
01.09.04 23:27  Re: Jak poslat MMS, tapetu nebo melodii   Skoda, ze to je za penize...he he...teda melodie za 3 petky...celkem dost. Ale jinak v melodiich j...Grafic Zobrazit příspěvek
01.09.04 23:46  Re: Jak poslat MMS, tapetu nebo melodii   Bohužel jsme měli jedinou volbu - tohle nebo nic. Ostatní už je mimo naši působnost. Nemůžeme ty c...romulus Zobrazit příspěvek


Zobrazit fórum
 
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek.
Podrobnější podmínky.
   ©2003-2004 Radim Zeman | ©2004 Roman Gregor